Kas E39-l võib vahetada võtme patareid

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Kas E39-l võib vahetada võtme patareid

Postitus Postitas Elvis525TDS »

ilma aku juhet maha võtmata? Kas see patarei vahetamine mängib üldse rolli elektrisüsteemi nullimisel?
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
Kasutaja avatar
Mario153
Huviline
Postitusi: 228
Liitunud: 08.08.2005 21:31 24

Postitus Postitas Mario153 »

Võib ikka vahetada......mida see mõjutama peaks siis :roll:
E39 525DA -01 Touring
Car is to transport your a$$...not a christmas-tree!
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

Pidasin just silmas seda elektrilist poolt, et äkki võti ei võta enam omaks, kui uued patareid on sisse pandud ;)
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
henri
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 26.10.2004 13:27 06

Postitus Postitas henri »

Kas seda patareid peab üldse vahetama?
Kui sai ostetud kunagi UM-ist e39, öeldi, et süütelukk laeb ise patareid, parandage kui eksin.
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

Muidugi tuleb võtmel patareid vahetada, kompusse viskas ka kirja ette Remote Key Battery seal võtmes olevaid patareisid saab osta, mitte auto ise ei lae neid, parandage mind, kui mina nüüd eksin.
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
viirus
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 02.02.2006 19:54 19
Asukoht: Tehase 21a

Postitus Postitas viirus »

Puldi patareid võib ise vahetada, KUI uued patareid on õiged ja nad ka õigesti paigaldatakse (mitte tagurpidi)

Süütelukust ei ole kahujks võimalik patareisid laadida, küll on ehk selle all mõeldud seda, et kui süüde sisse keerata, siis süüteluku ümber olev pool teeb elektroonilise päringu võtmele (võtme immo) tekitades võnkeringi, mille energiaga toidetakse võtme sees olevat immo "ampuli", küsimaks koodi ja luba autot käivitada. Kui võtme kood pole õige või ampull ei ole piisavalt lähedal võnkeringile, siis ka autot käivitada ei saa (ei võta ka starterit taha bmw puhul).
Elvis525TDS
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 27.08.2005 23:07 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Elvis525TDS »

Selline on vastus UM-st: patarei pead võtmes ära vahetama 15 sekundi jookul kusagil.S.t,et pead uue patarei kohe tagasi panema,kui vana eemaldad. Kui nii ei tee,siis peab uuesti kodeerima võtit.
Alati truu BMW millega olen kindlalt teel :)
Kasutaja avatar
Joel_H
Huviline
Postitusi: 517
Liitunud: 05.08.2003 10:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Joel_H »

henri kirjutas:Kas seda patareid peab üldse vahetama?
Kui sai ostetud kunagi UM-ist e39, öeldi, et süütelukk laeb ise patareid, parandage kui eksin.
Täiesti õigus .. ma ei tea kuidas vanemate mudelitega lood on, aga uuematel (millel salvestatakse võtmes läbisõit jne andmed) toimub laadimine jah süütelukus.
Seetõttu soovitatakse aeg-ajalt kasutada ka varuvõtit, et selle aku seistes tühjaks ei saaks :!:
Bemmest
Huviline
Postitusi: 108
Liitunud: 15.09.2004 13:34 05
Peamine sõiduk: F36 418d Gran Coupe
Asukoht: Harjumaa, Saku

Postitus Postitas Bemmest »

Autoks e39 523-96
Kui eemaldada võtme tagaküljel olev väike paneelike, siis on sinna kirjutatud, et patareid vahetada 1 minuti jooksul ja ühtegi nuppu mitte vajutada. Ise tegin protseduuri läbi, probleemi pole - ühe minutiga jõuab vabalt korpuse lahti keerata, patareid vahetada ja uuesti korpuse peale panna, suhteliselt hõlbus töö ja efekt arvestatav. Muidu vajutasin neid nuppe ühe ja teise nurga alt, et ust lahti saada, alul arvasin, et nupud kulunud, aga lahendus nagu tavaliselt oli väga lihtne.
p.s. vajalikke patareisid saab kellasepadelt
Vasta