näidikud nullis.....ja mis see CodE võiks tähendada?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Suletud
petsval
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 08.12.2005 14:44 36
Asukoht: tallinn, ida-virumaa

näidikud nullis.....ja mis see CodE võiks tähendada?

Postitus Postitas petsval »

nimelt mul on selline probleem, et auto näidikud armatuuril on kõik nullis. Ma ei tea kui kiiresti ma sõidan, palju mul kütet sees on, tahhokas ei tööta, ühesõnaga mitte ükski näiduk ei tööta, väljaarvatud käsipidurituli, suunatuled ja kaugtuli. Need on ainukesed asjad mis töötavad seal ja lisaks viskab kilomeetri näitiku asemel mulle mingi CodE ette.


käisin sis bemmi lammutuse sauel, seal öeldi, et mul on mingi kiip või mis iganes asi katki ja see tahab vahetamist saada, ma oleks lasknud neil selle asja korda teha, aga neil ei olnud seda seal pakkuda. äkki on kellelgi mingi vana bemm kodus, millega ta enam ei sõida ja tahab nats varuosasid müüa.


autoks on:

BMW 520i
1991
E34
BMW
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

kirjuta oma CodE otsingusse ja vaata mis saad, ahti159-l oli selline probleem läinud aasta augustis ja lahendus tuli üsna lihtsalt, ühe EEPROM-i programmaatori abiga.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
alts20
Huviline
Postitusi: 540
Liitunud: 21.03.2004 18:03 10
Asukoht: Jõgeva,Tartu

Postitus Postitas alts20 »

paistab et see ongi just selle 520 91ja 92a masinate probleem omal tuttavatest kõik kolm kellel just sellise mootoriga masin just sellise probleemiga kokku puutunud. kõik nad on abi saanud tartust DIA st seal on kellad maha kistud kellade seest kivi välja kistud sellele uus soft peale lastud ja asi jälle töötab veatult. hinda küsivad selle pulli eest 800.- kui räägid võib ka 500.- saada, seal hindu algul lambist panevad alati pole mõtet kohe maksma hakata
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Seal ei ole mingit softi, ainult andmed! Ja vaja on muuta üks bait.
Kunagi andsin ka lingi vene saidile, kus see täpselt kirjas, milline bait ja mainitud ahti159 sai täpselt selle info abil oma asja korda.
alts20 kirjutas:paistab et see ongi just selle 520 91ja 92a masinate probleem omal tuttavatest kõik kolm kellel just sellise mootoriga masin just sellise probleemiga kokku puutunud.
Viga tekib, nagu ka seal vene saidil kirjas siis, kui pikalt service indikaatori tulesid ignoreerida (lasta punasel põleda ja mitte resettida).
Eki siis mitte probleem pole masinas, vaid selle kasutajas.
Tegu on kombi programmiveaga, aga neil, kes korralikult õli vahetavad ja sealjuures indikaatorit nullivad, ei tohiks probleemi tekkida.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
petsval
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 08.12.2005 14:44 36
Asukoht: tallinn, ida-virumaa

Postitus Postitas petsval »

ma alles ostsin selle masina, tegin õli vahetuse ja mootoripesu ära mingis töökojas, aga seal küll mingit indikaatorit ei nullitud........



aga ex ma uuri seda asja......

päris jama on sõita, kui miski seal ei tööta......
BMW
Suletud