E39 Touring -98 bensiinipaagi häda

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Robot
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 06.12.2005 14:42 46

E39 Touring -98 bensiinipaagi häda

Postitus Postitas Robot »

Selline lugu, et ostsin E39 Touringu 2.0 ja eile panin esimest korda paagi täiesti täis. Tekkis aga olukord, et kuskilt hakkas bensiini välja tilkuma, loik tekib juhipoolse tagumise ratta juurde. On kellelgi kogemusi, mis seal juhtuda võis?
Kasutaja avatar
Pritsa
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 22.12.2003 13:33 45
Peamine sõiduk: BMW 420d Xdrive
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Pritsa »

Endale teeb ka muret, et kui paaki üle 45 liitri panen hakkab kusagilt välja immitsema (tugevat kütuse haisu on tunda ja paagil on jäljed mis viitavad kütuse lekkele, päris loiku pole auto alla tulnud). Käisin ühes töökojas , kus muude tööde kõrval lasin ka seda kütuseleket uurida, kuid kuna nende väitel oleks tuvastamiseks paagi maha pidanud võtma ja aega vähe siis sinnapaika see uurimine mul jäigi. Masin kütusepaak peaks olema plastikust, seega rooste ei tohiks olla talle liiga teinud, ise arvan , et mõne võõliku vahelt (õhutuse vms) immitseb . Kuna pole veel asjale jälile jõudnud , tuleb tihemini tankida :) !

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=16&fg=05
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Ega korgi vahelt ei tule?

Mul oli kunagi E30'nega sama asi, et kui üle poole paagi sisse panna, siis hakkab kurvilisel teel bensuhaisu sisse viskama ning ka auto üks külg oli mõnikord märg.
Pärast avastasin, et pressis hoopis bensupaagi korgi vahelt välja...
530d
bizarrini
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 30.09.2003 11:44 07
Asukoht: Tartu

Re: E39 Touring -98 bensiinipaagi häda

Postitus Postitas bizarrini »

Robot kirjutas:Selline lugu, et ostsin E39 Touringu 2.0 ja eile panin esimest korda paagi täiesti täis. Tekkis aga olukord, et kuskilt hakkas bensiini välja tilkuma, loik tekib juhipoolse tagumise ratta juurde. On kellelgi kogemusi, mis seal juhtuda võis?
Minu kogemus E30 baasil: lasin vana lekkiva paagi ära vahetada, sõidan rõõmsalt tanklasse ja lasen paagi täis. Püstol läks ilusti lukku, maksin arve ära ja tagasi auto juurde tulles ilus SUUR loik auto all ja muudkui tilgub juurde. Tegemist oli paagisisese pumbaga, pump pistetakse paaki ja kinnitatakse selle külge ülevalt. Tihend oli jäetud aga vana. UM-ist 18 krooni eest uus ja kogu lugu.

Vanal paagil lekkis muidu see tankimise toru ja paagi ühenduskoht (see ka suht kõrgel, so küllalt täis paagiga avaldub).

Ehk on abi.
ErkiS
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 28.12.2004 22:50 10

Postitus Postitas ErkiS »

Kas e39-l bensiinipaagi korgi lekke puhul 'Check engine' ei peaks p6lema minema?
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

siis peaks kork maas olema vist
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
siim_s
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 13.07.2005 12:37 30
Asukoht: Tallinn, Männiku

Re: E39 Touring -98 bensiinipaagi häda

Postitus Postitas siim_s »

Robot kirjutas:Selline lugu, et ostsin E39 Touringu 2.0 ja eile panin esimest korda paagi täiesti täis. Tekkis aga olukord, et kuskilt hakkas bensiini välja tilkuma, loik tekib juhipoolse tagumise ratta juurde. On kellelgi kogemusi, mis seal juhtuda võis?
Raivo kirjutas:Ega korgi vahelt ei tule?

Mul oli kunagi E30'nega sama asi, et kui üle poole paagi sisse panna, siis hakkab kurvilisel teel bensuhaisu sisse viskama ning ka auto üks külg oli mõnikord märg.
Pärast avastasin, et pressis hoopis bensupaagi korgi vahelt välja...
Minu meelst on BMW pensupaagi kork paremal pool, mitte vasakul - vähemalt mina olen sinna auku bensiini siia maani lasknud.
E39 525 iA Sedaan
http://www.templiryytel.eu
Robot
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 06.12.2005 14:42 46

Postitus Postitas Robot »

Tõstsin tõstukiga üles ja avastasin, et bensiinipaak on alt lihtsalt katki. Saanud mingi kivi või terava jurakaga pihta. Ju siis algul see koht veel kuidagi bensiini pidas, aga kui paagi täis panin, siis surve vms tegi selle pilu nii suureks, et paari tunniga tilkus ikka ca 1-2 liitrit välja. Tuleb vist paak ära vahetada.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

ErkiS kirjutas:Kas e39-l bensiinipaagi korgi lekke puhul 'Check engine' ei peaks p6lema minema?
Ainult USA verisoonis.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta