E39 soojendusmootor jääb seisma.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
raitojas
Huviline
Postitusi: 333
Liitunud: 05.11.2009 19:53 35
Asukoht: Jõgevamaa

E39 soojendusmootor jääb seisma.

Postitus Postitas raitojas »

Oskab ehk keegi kogemust jagada, mure selline et vahest täitsa suvalisel ajal jääb seisma soojendusmootor, täheldanud olen et tihedamini juhtub seda siis kui mootor soe ja sooja puhub. Vahest külmalt krigiseb kah seal miskit armatuuri all. Võtsin soojendusmootori maha, aga seal midagi erilist silmaga näha ei ole. Rootorile on küll hea soone sisse söönud aga tundub kobe küll veel, harjasid kah jagub veel. Ega seal vist midagi vaadata muud ei olegi?
Räägitakse foorumides veel mingist takistist.
Kuidas see töötab ja kas see võib ka põhjustada mootori seiskumise?

Selline asi kah lisaks, et kui puhur nuppudest nulli nupida ja uuesti tööle panna hakkab mootor taas tööle. Kuid seda ka mitte igakord, vahest peab paar minutit ootama.

Kui keegi teab et siin foorumis on teema selle kohta siis oleks tänulik viite eest, ise ei leidnud.
Üldiselt on head nõuanded ja arvamused sellel teemal teretulnud!!
E34 535i 88a. manuaal.

e34klubi astuge e34 klubisse
Kasutaja avatar
crime
Huviline
Postitusi: 849
Liitunud: 24.08.2009 11:30 16
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Tallinn

Re: E39 soojendusmootor jääb seisma.

Postitus Postitas crime »

ilmselt on viga jah reostaadis(siilis), teemasi selle kohta on foorumis küll ja veel. Ise alustaksin 100% sellest.
318I
Huviline
Postitusi: 354
Liitunud: 06.11.2008 16:42 49
Asukoht: Järvamaa

Re: E39 soojendusmootor jääb seisma.

Postitus Postitas 318I »

siil on vigane. ehk on abiks see link vahetusel :D viewtopic.php?f=75&t=87696&hilit=siili+vahetus" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Aular
Huviline
Postitusi: 291
Liitunud: 11.07.2010 23:53 05

Re: E39 soojendusmootor jääb seisma.

Postitus Postitas Aular »

Mul ka sama viga praegu ja olen 100% kindel et siil.
Mul teeb veel nii ka , et paned signa peale ja siis hakkab suvalisel ajal puhuma ja auto röögib kohe .
Vasta