K:E34 käigukast.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ak123
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 25.05.2007 18:43 47

K:E34 käigukast.

Postitus Postitas ak123 »

Küsimus siis selline,oleks vaja automaat käigukast läbi pesta(nägin kuskil müügis spets vahend kasti läbi pesuks.oli vist CASTROL TOODE).
Pesu oleks tarvis teha kuna kast lükkab ennast aegajalt avarii reziimi.
Kas kasti pesuks on vaja kast maha võtta või ei ole selleks vajadust.
Autoks on siis 520 ,110kw ,1992a.automaat.

Sain siis veel eelmise omaniku käest teada,et juba peale kämakasti vahetust ei toiminud kast normaalselt.Kas võib olla et ta sai lammarist juba pees kasti või keerati midagi kasti vahetuse aeg tuksi.
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: K:E34 käigukast.

Postitus Postitas Kaupo_K »

Avariireziimi läheb kast ka puuduliku õli tõttu :!: Ise läbipesu ei soovita. Pigem vahetaks õli filtrite- asjadega ära, sõidad ca 2000km ja siis vahetad uuesti.
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: K:E34 käigukast.

Postitus Postitas Kaupo_K »

Kuno_T kirjutas:Õlivahetusega seda kindlasti korda ei saa. Vaja on arvutiga viga välja võtta ja siis edasi mõelda.
Huvitav mõte sul. Võtta viga arvutiga välja ja siis edasi mõelda. Ei saa aru mis sa seal enam mõtled kui viga välja võetud. Minu paari kuu tagune kogemus enda autoga näitab et ei tee see arvuti midagi korda. Ei käinud nurga taga diagnostikas muide. Mina sain enda autol igatahes kõik korda topelt õlivahetusega. Ses suhtes on imelik siin lugeda sinu väiteid et nii ei saa korda ja nii tuleb teha kui sa pole isegi autot näinud. Aga kui sa mingit tarkust varjad siis võiks seda ka teistega jagada.
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: K:E34 käigukast.

Postitus Postitas fiziks »

suitsev rehv, ise ka aru saad, et ajad suht lolli juttu? arvuti ei tee midagi korda...ma loodan, et see lause oli siis vähemalt 100% naljana mõeldud, või saab mõni inimene tõsimeeli arvata, et arvuti võiks midagi korda teha? :lol:

see, et sina said topeltõlivahetusega asja nö. korda (iseasi muidugi kui kaua ta sul "korras" on) ei tähenda ju automaatselt, et alati nii läheb.
arvutiga on vähemalt võimalus näha, mida aju ise veaks pakub, mis põhjusel ta avariisse läheb. olen kindel, et kogenud kastiremontija oskab sealt edasi juba teha mingid omad järeldused.
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: K:E34 käigukast.

Postitus Postitas Kaupo_K »

Tooge mõned näited mida see arvuti siis vigadeks võib näidata? Minu autole tehti kasti täisdiagnost ja kast ise oli hetkel avariireziimis. Tulemus oli null vigu aga kast oli ikkagi nii nagu ta oli. Hinda taheti selle eest 40.- euri et öeldi et õli on nagu natuke vähe aga seda vaadati altpoolt külma mootoriga. Mõte siis selles et need profid oma arvutiga ei teinud midagi kasulikku vaid raha võtsid. Vot see on soolapuhumine minu meelest.
Vasta