E39 528 ei lähe tööle, jama käigukastiga seoses

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
IvoMei
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: 29.05.2007 09:31 16

Postitus Postitas IvoMei »

Suuurimad suurimad tänud sulle veelkord..eks mu küsimused sellest on ka nii lollid et ma ju istusin sierra seljast bmw selga ..tehniline vahe on autodel vääga suur...aga tagurpidi käigu kohapealt niipalju veel et peale seda kui automehed otse starterist tööle panid ..peale seda tuli ka tagurpidi käik tagasi aga kast on ikkagi avarii reziimis...aga jah suured tänud..eks ma otsin kuskilt netist nüüd kus asub see õlitaseme andur
Kasutaja avatar
IvoMei
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: 29.05.2007 09:31 16

Postitus Postitas IvoMei »

Nii..minu probleem sai lahendatud tänu Patrikule..viga oli siis selles et õlitaseme andur lõpetas lepingu ja sõitma sain ta niimoodi er võtsin anduri pistiku lahti ja panin 15nda kaitsme uue..ja kõik toimib nagu varem :)
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Postitus Postitas tanel25 »

IvoMei kirjutas:Nii..minu probleem sai lahendatud tänu Patrikule..viga oli siis selles et õlitaseme andur lõpetas lepingu ja sõitma sain ta niimoodi er võtsin anduri pistiku lahti ja panin 15nda kaitsme uue..ja kõik toimib nagu varem :)
Õlitaseme andur peetis ja kast avarireziimis?
4x6=1x nädalas
Kasutaja avatar
IvoMei
Huviline
Postitusi: 363
Liitunud: 29.05.2007 09:31 16

Postitus Postitas IvoMei »

ju siis ...sest nüüd on kast korralik..kõik käigud töötavad ilusti..ise mõtlesin et äkki siis tänu 15nd kaitsme läbipõlemisele lõi mingi plokeeringu peale..
Kasutaja avatar
Ico
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 28.11.2005 12:40 52

Re:

Postitus Postitas Ico »

IvoMei kirjutas:...viga oli siis selles et õlitaseme andur lõpetas lepingu ja sõitma sain ta niimoodi er võtsin anduri pistiku lahti ja panin 15nda kaitsme uue..
kuna patrick on miskipärast kõik oma info ära kustutanud siis äkki täpsustaksid kus see anduri pistik asub. Tundub et mu autol sama case ainult et mul E34 kerega isend.
Vasta