E39 Juhitavus puudub, aidake

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
MartinH.
Huviline
Postitusi: 815
Liitunud: 10.02.2011 21:26 28
Peamine sõiduk: e46 2.8ci
Asukoht: Maardu

Re: E39 Juhitavus puudub, aidake

Postitus Postitas MartinH. »

toivoku kirjutas:
MartinH. kirjutas:Panustan ka pigem rehvide peale.
Omal olid all 245/40r18 ja ei ujunud auto kuskil,aga kuna pidi rehvid välja vahetama siis sattusid kätte 225/45 rehvid(kasutatud).Peale seda hakkas võimlemine pihta.
seda ju lihtne kontrollida, viska mingi lamp velg koos lambi rehviga alla ja kui ärakaob/hullemaks läheb siis on teada. Ütlen kohe ära et rehvi laius küll seda juhitavust ei määra, olen sõitnud nii 205 kui ka 275 rehviga ees ja see ei mõjuta muhvigi, mõjtuav rehvi seisukord ja vanus.
Ma pole küll mingi remondimees ega mehaanik aga mina autoomaniku asemel laenaks mõnelt sõbralt, või tuleks mulle endale külla ja prooviks teisi velgi koos rehvidega ja kui on ikka paha sõita ,siis käiks korralikus pingis, aga kuna omanik vist asub kuskil kaugel eestist(tallinnast) siis on seda raske teostada.
Olen nõus,et laius ei mõjuta suurt midagi.Olen üpris kindel,et kasutatud rehvidega sõitmine teeb seda.Iga auto all ei kulu rehvid samamoodi.Ei ole minagi suur remondimees aga ei usu,kui silladetailid kõik korras ja just suvaline vanja nöörijupiga silda reguleerinud pole siis auto nii hullult teed otsib.Üks sõber aastaid tagasi maadles semjorkaga samamoodi.Mitmes kohas käis sildasid reguleerimas aga lõpuks probleem kadus uute rehvidaga. Hiljuti just vahetasingi enda rehvid kitsamate vastu,kuna polnud ''õiget'' mõõtu kiirelt saada ja peale seda hakkas ka kohe teed otsima.
raimoke13
Huviline
Postitusi: 71
Liitunud: 05.05.2013 15:06 03
Peamine sõiduk: bmw e-60

Re: E39 Juhitavus puudub, aidake

Postitus Postitas raimoke13 »

mul e-60 ka ujus kevadel jubedalt,sai lasta sild üle vaadata,vahetati mõningad puksid ja kõik ujumine kadus
Vasta