e39 525tds mootorivahetuse jama

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
skorpion
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 15.03.2008 14:43 28
Asukoht: Salo

e39 525tds mootorivahetuse jama

Postitus Postitas skorpion »

Vahetati mootor ja peale seda enam ei käi. Vaevaliselt käivitub ning töötab u. 10 sek. Rohkemat ei suuda. Arvan, et asi pumbareguleerimises. Vahetajad ei olnud diislispetsid. Ka mina mitte. Saaks keegi seletada kuidas kodusel teel reguleerida, või mis üldse veel võib olla. Samuti tuleb kütusefiltrist üks voolik millel otsas pisike filter ja sellega asi lõppeb. Edasi ei lähe ta kuskile. Kas on valesti kokku pandud. Vaja ta tööle saada niipaljukski, et omal jalal remonti jõuda. Palun mitte abi teemal a la pump läbi, mootor kohv, ise loll jne. Sellega pole mul midagi teha. TNX
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

Kui minu 525tds vajas tööle saamiseks infot: siis sai kasutatud http://www.Realoem.com lehte kust sai nii mõndagi teada... Seal ka pildid- kuid paljud illustratiivsed (universaalsed)
Mis puutub pumpa- siis seal mitte mingi valemiga ei saa seletada- Sul jäi lihtsalt märkimata kuidas peaks olema. Kui oleks kas või ehitusnuaga kriipsud ära märkind- saaks juba tehtud... Ja pumba kinnituste peal reguleerimine ei põhjusta mittekäivitumist.(süüte regull) - ükskõik mis asendis peab käivituma... Kaanega ikka teine teema: otsingus oli paar asjalikku teemat.
Vasta