E34 uksed lukus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Suletud
Hitcher
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 29.05.2007 18:50 30

E34 uksed lukus

Postitus Postitas Hitcher »

Tegelesin 91 a 535-e kapotialuse lammutamisega (plokikaane tihendi vahetus), hilise kellaaja tõttu jäi töö pooleli ning keerasin auto uksed lukku ilma akuklemmi tagasi ühendamata. Nüüd enam võtmega midagi peale pagassi lahti ei saa. Kuskilt on meelde jäänud, et mingi lambi kaudu voolu andes pidi uksed lahti saama, kuid pole meeles kuidas ja milline lamp jne ning praegu seda õpetust enam üles ei leia...Oskab keegi aidata?
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rynno300 »

läbi tule saad voolu anda siis, kui oled tuled põlema unustanud ja aku sel moel tühjaks saanud.
Esivedu on lastele Nelikvedu on naistele Tagavedu on meestele
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Pagassi valgusti kaudu peaks teoreetiliselt saama.
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

kunagi kiskusin pagasis lahti bensiini(diisli) tankimiseks luugi luku lahti ja sinna andsin voolu(lukumootorile)- aint ei mäleta täpselt mis juhtmetele, aga toimis ilusti. teine variant on kui sul suusaauk(või subwooferile)- kui sul väike laps või õdevend on siis peaks saama...
hansu
Huviline
Postitusi: 1384
Liitunud: 02.10.2005 23:06 07
Peamine sõiduk: BMW F11 535D ´13

Postitus Postitas hansu »

Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Postitus Postitas darklight »

mul sõber keeras võtmest juhiukse lahti peale seda kui mina uksed kinni olin pannud sedasi et akul juhtmeid peal pole. ma ei tea kuidas ta seda tegi aga peale võtme miskeid abivahendeid polnud :shock: :roll:
EDIT: eks ta siis vast nii tegigi nagu seal lingis kirjas.
Hitcher
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 29.05.2007 18:50 30

Postitus Postitas Hitcher »

Kõrvalistujapoolset linki üleval hoides ja võtit keerates tuli ilusti lahti.

Üks loll küsimus veel: kuidas oleks mõistlikum plokikaas maha võtta, kas koos sisselaskekollektoriga või kollektor eraldi? Kollektori alumistele poltidele ei pääse kuidagi ligi, koos kollektoriga mahavõtmisel jääb ette juhtmepundar, mis on 4 ja 5 silindri vahel kollektori ja kaane vahelt läbi veetud. Nii Haynesi kui Bentley manualis on kirjas ainult midagi stiilis "disconnect all connectors, remove harness from its mounting studs and suspend it out of the way" vms, Kas see tähendab, et peaks hakama seda ussipesa SEESTPOOLT lammutama ja juhtmeid ükshaaval lahti ühendama, kuna mingeid üldpistikuid seal olema ei paista?
Suletud