Kliimasüsteemi funktsionaalsus ?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Kliimasüsteemi funktsionaalsus ?

Postitus Postitas Andrez »

Kuna lugejate autode all ei leidnud minu küsimus piisavalt kõlapinda siis postitan oma mure siia, ehk on rohkem lugejaid.

Nii lõppude lõpuks sa ka kliima ära täidetud... nüüd lähevad ilmad kindlasti külmaks. Esialgu tundub, et kõik toimib aga paar asja jäid ikka hinge närima. Nimelt peaks minu arust olema autol automaatne kliima aga toimib ta nagu manuaalne, st. kui lumehelbega nupp ei ole alla vajutatud siis kont taha ei tule, kruti neid kettaid kuidas tahad. Kui nupu sisse vajutad kukub kont kohe hirmsalt külmutama ja jällegi ei hoolita sellest, kas soovitud temp on +28 või +16. Mis toimub :? Kliima konsool näeb välja selline -> http://luuk.xs4all.nl/bmwboeken/bmwe34m ... 0/pg32.jpg
Kas keegi sarnase süsteemi omanikest ei tahaks kogemusi jägada?
Lisaks sellele on veel tekkinud küsimus kliima lärmakuse kohta - kui kompressor töötab on salongist kosta kergeid "ohkeid", nagu gaas sisiseks mööda kitsaid torusid - on see normaalne? Täna juhtus veel nii, et kasutades siseringi (siis peaks ka kont tööle minema) viskas keskmistest tuulutusavadest auru välja, ise arvan et see oli R134a mis süsteemist lahkuda kavatses. Samas juhtus see peale peatumist ja ma ei ole kindel kas lisa vent töötas sellel ajal või mitte - ehk kuumenes üle, rõhk läks kõrgeks ja nõrgem koht andis järele :? Segane lugu, aga jägage kogemusi.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kliimasüsteemi funktsionaalsus ?

Postitus Postitas toivoku »

ennastki huvitaks see kysimus,et miks ta ise tempi ei hoia? :S ta valine kahepoolne kliima systeem nagu mul e34 lihtsalt suurte keeratavate nuppude asemel on lykatavad kettad.
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

No ei ole võimalik, et keegi ei tea. Ärge olge nüüd laisad :|
priitb
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 24.11.2005 23:13 46
Peamine sõiduk: F31 325d
Asukoht: Paide

Postitus Postitas priitb »

Mul kah "ohkab" , aga see aur mis tuleb on lihtsalt õhuniiskus. Ära stressa selle pärast. Muret teeb pigem salongiõhu filter, mis meie tolmustel teedel kiiresti umbe läheb.
BMW f31 325d 160kw 2014a
Vasta