BMW 520i m50 E34 ei jahuta.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
erx168
Huviline
Postitusi: 743
Liitunud: 13.05.2005 19:52 43
Asukoht: Tõrva/Tartu, Valgamaa.

BMW 520i m50 E34 ei jahuta.

Postitus Postitas erx168 »

Vast on ka varem siukseid teemasi olnud,aga tulen oma probleemiga lagedale,vahetasin endal tosooli,lasin seal alt välja,selline plastikust suur mutter oli,ma ei teagi,kas ainult see mingi paisupaagi oma tuli välja ja oma lollusega kiskusin ka kaks voolikut lahti,mis saab kokku seal ploki juures,kus ka termostaat asub,mõlemad võtsin sealt ploki juurest.
Panin kinni tagasi,uus tosool sisse,(palju teda ei läinudki,sinna püstisesse potskasse).Uus tosool sees,aga enam ei jahuta,kuskil 500m või niisab sõita,siis näidik kisub juba sinna punase poole.
Arvan ise,et õhk vahel,aga ei ole nii varem tegelenud palju bemariga ja huvitaks,et mismoodi ma saan aretada,et seda õhku sealt välja saaks?
Igatahes tänud ette teadjametele meestele.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: BMW 520i m50 E34 ei jahuta.

Postitus Postitas toivoku »

erx168 kirjutas:Vast on ka varem siukseid teemasi olnud,aga tulen oma probleemiga lagedale,vahetasin endal tosooli,lasin seal alt välja,selline plastikust suur mutter oli,ma ei teagi,kas ainult see mingi paisupaagi oma tuli välja ja oma lollusega kiskusin ka kaks voolikut lahti,mis saab kokku seal ploki juures,kus ka termostaat asub,mõlemad võtsin sealt ploki juurest.
Panin kinni tagasi,uus tosool sisse,(palju teda ei läinudki,sinna püstisesse potskasse).Uus tosool sees,aga enam ei jahuta,kuskil 500m või niisab sõita,siis näidik kisub juba sinna punase poole.
Arvan ise,et õhk vahel,aga ei ole nii varem tegelenud palju bemariga ja huvitaks,et mismoodi ma saan aretada,et seda õhku sealt välja saaks?
Igatahes tänud ette teadjametele meestele.
termostaadi juures peaks olema pisike kruvi, keerad selle lahti keegi hoiab sul pöördeid 1500 peal ja sealt peaks õhku välja viskama, kui viskamise enamvähem lõpetanud siis kruti kruvi tagasi ja proovi uuesti kas läheb kuumaks, mina teeks seda asja paarkorda,et kindel olla õhu välja saamises.
JannP
Huviline
Postitusi: 930
Liitunud: 19.04.2005 20:58 41

Postitus Postitas JannP »

kas mitte m50'l radika peal ei ole õhutusnippel?
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

JannP kirjutas:kas mitte m50'l radika peal ei ole õhutusnippel?
täiesti võimalik,et on ka seal, aga noh mõte jääb samaks :P
Kasutaja avatar
erx168
Huviline
Postitusi: 743
Liitunud: 13.05.2005 19:52 43
Asukoht: Tõrva/Tartu, Valgamaa.

Postitus Postitas erx168 »

Sain õhu enamvähem kõik juba välja,natu tuleb veel õhutada,et asjas täitsa kindel olla.
Jamasin sellega peaaegu päev aega.
Aga tänud igaljuhul soovituste eest.
Vasta