525tds meh pump

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
exe
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 01.04.2010 00:21 47

525tds meh pump

Postitus Postitas exe »

Tere mure selline, et sain meh pumba aga ei saa pihta milleks on pumba taga 3 väljavõtet.Ehk siis ülemisel voolik taga ja mul kaasas midagi muud ei olnud.
Alumine vist tagasivool? Netist kah midagi ei leia...

https://imgur.com/EqxGM3N
Rainer.K
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 09.12.2015 10:43 10

Re: 525tds meh pump

Postitus Postitas Rainer.K »

Alumine on tagasivool ja selle stutsil peab olema peenike ava.
Järgmisse auku käib filtriga kork ja membraani pealt läheb voolik sisselaskesse.
exe
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 01.04.2010 00:21 47

Re: 525tds meh pump

Postitus Postitas exe »

Rainer.K kirjutas:Alumine on tagasivool ja selle stutsil peab olema peenike ava.
Järgmisse auku käib filtriga kork ja membraani pealt läheb voolik sisselaskesse.
Kus ma seda filtriga korki võiks saada? Ja sisselaskesse kuhu täpsemalt.? Kas kuskil mingit pilti poleks saada sellest?

Aga kui ma alumisele panen pihustite tagasivoolu koos selle rõngaga mis elektroonilisel pumbal? Keskmine filter ja membraanibpealt siis uus voolik sisselaskesse (turbo boosti jaoks, elektrooniline solenoid kaob siis ära?)
Rainer.K
Huviline
Postitusi: 124
Liitunud: 09.12.2015 10:43 10

Re: 525tds meh pump

Postitus Postitas Rainer.K »

Tagasivoolule vajalikud asjad saab elektrilise pumba küljest.
Filtriks võib sinna avasse ka porolonist mumpsu pista.
Kuna mulle jäi mulje, et küsija pole ennem sellist asja paigaldanud, siis hoiataks kohe ära et mingil juhul ei tohiks pumba mahavõtmisel lüüa võlli otsale vaid kasutada tõmmitsat.
Pumba võllil ei tohi olla ristlõtku sest siis hakkab kett viltu jooksma ja kulub kiirelt ära.
Kui pumba kinnitus on mootoriplokiga ühes tükkis on vaja vaherõngast sest pumba kael on avast jämedam.
Plokil on vajalik lõigata ära osa tugevdusribist et pumba stuts ära mahuks.
Sisselaskekollektoril tuleb vooliku stuts teise kohta viia sest see jääb pumba membraanikambrile ette.
Kui on kulunud ketid ja pumpa on vaja rohkem üles keerata on vaja ka pumba pealmisel kaanel serva maha viilida ja kollektoril vastavat kohta.
Gaasihooval tuleb nurk maha lõigata et mitte veevoolikut läbi kulutada.
Suretusklapile tuleb vool võtta kaitsmekarbist sest aju katkestab originaaljuhtmesse tuleva voolu kui elektrilist pumpa taga pole.
Pritsenurga reguleerimise solenoidile tuleks keerata veesärki ON/OFF lüliti kas 40C või 60C vastavalt omale maitsele.
Vasta