E39 Tulede Automaat lülituse süsteem (hämaral ajal)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
7SunLike
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

E39 Tulede Automaat lülituse süsteem (hämaral ajal)

Postitus Postitas 7SunLike »

Tere

Kas keegi saab mulle seletada, mida täpselt on vaja selleks, et auto peal oleks toimiv süsteem. Ehk tulede lülitil vaakule pöörlev Automaat reziim, mis valguse puudusel automaatselt paneb põlema lähi tuled. Eeldatavasti see süsteem oli Saksamaa autodele lisavarustusena.
Aga nagu mina sain aru vaja seda tulede lülitid kus on olemas see A tähega reziim ning mingi andur? mis see andur on, kas see on sama vihma andur või see peab olema armatuuri keskel klaasi juures mingi "silma/andur"?
ning kas on vaja midagi veel?

Tänud!
Volum
Huviline
Postitusi: 3948
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: E39 Tulede Automaat lülituse süsteem (hämaral ajal)

Postitus Postitas Volum »

Google tuleb appi
http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5 ... ights.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Buumer Auto / 56826000
7SunLike
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 21.03.2014 10:49 01
Peamine sõiduk: BMW 530d

Re: E39 Tulede Automaat lülituse süsteem (hämaral ajal)

Postitus Postitas 7SunLike »

Volum kirjutas:Google tuleb appi
http://www.m5board.com/vbulletin/e39-m5 ... ights.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tänud
toomas405
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 14.11.2007 22:09 21
Asukoht: paide

Re: E39 Tulede Automaat lülituse süsteem (hämaral ajal)

Postitus Postitas toomas405 »

loll küsimus ehk aga mul tulese lülitil see A peal ja ehk see funktsioon ka olemas aga mis mõte sel on tuled peavad ju koguaeg põlema,või on sel mõte siis kui udukatega sõites
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: E39 Tulede Automaat lülituse süsteem (hämaral ajal)

Postitus Postitas Mart_L »

toomas405 kirjutas:loll küsimus ehk aga mul tulese lülitil see A peal ja ehk see funktsioon ka olemas aga mis mõte sel on tuled peavad ju koguaeg põlema,või on sel mõte siis kui udukatega sõites
Vaevalt su bemm Eestis tehtud ja ainult Eesti turu jaoks. Igas riigis ei ole tuledega sõitmine kohustuslik, kuid samas on olukordi, kus võib tulesi hetkeliselt vaja minna, näiteks välismaal tunnelid :idea:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
toomas405
Huviline
Postitusi: 126
Liitunud: 14.11.2007 22:09 21
Asukoht: paide

Re: E39 Tulede Automaat lülituse süsteem (hämaral ajal)

Postitus Postitas toomas405 »

Mart_L kirjutas:
toomas405 kirjutas:loll küsimus ehk aga mul tulese lülitil see A peal ja ehk see funktsioon ka olemas aga mis mõte sel on tuled peavad ju koguaeg põlema,või on sel mõte siis kui udukatega sõites
Vaevalt su bemm Eestis tehtud ja ainult Eesti turu jaoks. Igas riigis ei ole tuledega sõitmine kohustuslik, kuid samas on olukordi, kus võib tulesi hetkeliselt vaja minna, näiteks välismaal tunnelid :idea:

aitähh harimast.aga tegelikult mõtlesin et ehk keegi mingi huvitava variandi välja mõelnud seoses sellega
Vasta