E60 2004a tyre punchture

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Egert84
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 17.12.2015 11:53 32
Peamine sõiduk: Bmw 525D 130kw AT
Asukoht: Vantaa-Tallinn

E60 2004a tyre punchture

Postitus Postitas Egert84 »

Tere
Sai soetatud e60 ja pärast velgede vahetust selline teade ees. Kas võimalik neid andureid osta ja paigaldada? Kuidagi kustutada ei saanud. Kas pärast andurite paigaldust tuleb need nö.autole tutvustada vms??
Teiseks, tuttavate käest kuulsin et pidi olema keegi bemmikunn vms kes kuskil peetris tegutses. Tegutseb ta veel ja kas saaks kontakti kuidagi.
Egert
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: E60 2004a tyre punchture

Postitus Postitas Tauri_J »

Tee reset kompuutrist ja asi korras.
Kasutaja avatar
TELK
Huviline
Postitusi: 1620
Liitunud: 24.10.2006 22:29 13
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Uus Saue vald

Re: E60 2004a tyre punchture

Postitus Postitas TELK »

Egert84 kirjutas:Tere
Sai soetatud e60 ja pärast velgede vahetust selline teade ees. Kas võimalik neid andureid osta ja paigaldada? Kuidagi kustutada ei saanud. Kas pärast andurite paigaldust tuleb need nö.autole tutvustada vms??
Teiseks, tuttavate käest kuulsin et pidi olema keegi bemmikunn vms kes kuskil peetris tegutses. Tegutseb ta veel ja kas saaks kontakti kuidagi.
Bemmikunni all mõeldakse vist Patrikut :D
Rehvirõhu hoiatuse saad jah ise kompust ära nullida.
Kasutaja avatar
Egert84
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 17.12.2015 11:53 32
Peamine sõiduk: Bmw 525D 130kw AT
Asukoht: Vantaa-Tallinn

Re: E60 2004a tyre punchture

Postitus Postitas Egert84 »

Kuna masin minu jaoks suht uus ja proovisin leida vastavalt youtube abile kuid ei leidnud kust seda resetida või siis kustutada.Eks vaatan uuesti üle hiljem. See bemmikunn vs Patrick ei oska öelda kumb :D Eks võibolla erinevates ringkondades kutsutakse erinevalt. Tüübil pidi olema oma garaaz ja seal toimetama bemmidega,üks vana bemmi omanik teadis rääkida. Mul oleks kindlam viia oma auto inimese juurde kes reaalselt huvitub ja teab kuidas võibolla mõni asi lihtsamalt ja kiiremalt korda teha kui viia esindusse või töökotta kus küsitakse mitte millegi eest. Tulevikuks oleks hea kui selline remondikoht oleks olemas.
Egert
Kasutaja avatar
Raemees
Huviline
Postitusi: 747
Liitunud: 07.09.2009 12:30 36
Peamine sõiduk: Subaru Forester´15
Asukoht: Rae v, Harjumaa

Re: E60 2004a tyre punchture

Postitus Postitas Raemees »

Ei siin Rae vallas on veel üks bemmikunn, ei mõelda Patrikut. Ta ka UM põgenenud ja oma asja teinud :mrgreen:
BMWFÄNN
Huviline
Postitusi: 122
Liitunud: 26.10.2012 18:31 00

Re: E60 2004a tyre punchture

Postitus Postitas BMWFÄNN »

miks sa mida ostma pead :D , mul tuleb see koguaeg kui rehve vahetan, andurid vajavad uut infot, velgedes sul vbla neid pole nagu mul, aga on olemas ,

" onclick="window.open(this.href);return false; vabandan kui jäi midagi kahesilmavahele.
BMW E34 varuosad.
Vasta