E 39 Kahtlane kolin

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
rax632
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 28.11.2011 16:03 27

E 39 Kahtlane kolin

Postitus Postitas rax632 »

tegud siis bmw 520 1998 aasta sedaan
lugu siis selline,et esisillas juhiratta juures mingi kahtlane kolks sees kui sõidas kruusateid või siis vaikselt kusagilt löbi aukude ja koliseb midagi,olen vahetanud rooliotsad välimised ja sisemised,sarniirid.stabika puksid,
ja ikka koliseb
just juhiratta juures. olen käinud autoremondis on kangutatud igasugu asju aga korras kõik kuid kolin ära ei kao.
kes teab midagi?? kas amordi padi ei võiks olla ??
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E 39 Kahtlane kolin

Postitus Postitas arnis »

Amorditugilaager see võib olla ja tihti ka on.
Kontrollida seda ilma lahti võtmata ei saa.
Kui sild laiali lammutada, siis peaks tegelt regulli ka minema.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
ImreR
Klubiliige
Postitusi: 2609
Liitunud: 26.03.2006 21:10 40
Peamine sõiduk: BMW E39 530d
Asukoht: Hiiumaa

Re: E 39 Kahtlane kolin

Postitus Postitas ImreR »

Räägin enda kogemusest E39-ga. Kangutati ka mul mitmes erinevas kohas esisilda ja öeldi alati, et roolilatt. Kolin muutus talumatuks ja sõitsin nii paar kuud selle teadmisega ringi kuniks ronisin ise auto alla ja tuvastasin ülemise õõtsa puksi läbiolevat. Igalpool kus veermiku kontrolliti oli käpptõstuk ja sellega autot tõstes ei saagi aru, et õõts on läbi. Seda sellepärast, et rattad vajuvad niivõrd alla ja õõtsad lähevad pingealla. Õõtsa pukse saab kontrollida kanalil või sillastendi tõstukil või kus iganes mujal kus autol on rattad kere raskuse all vastu maad.
Ei väida, et sul sama mure, aga äkki oskad õelda kuidas sul eest silda kontrolliti?
EBK Kossutiim
Vasta