lukku

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

lukku

Postitus Postitas mäim »

Tere kas m50b20 ehk 2.0 110kw käigukast läheb m50b25 ehk 2,5 141kw-ile ?
Ja selline värk on ka veel auto siis E34 2,5 141kw et kui siduripedaal üleval on undaks nagu midagi ehk hooratas vms ? ja kui pedaali alla vajutan jääb undamine vait vms...milles võib viga olla ? sidur ise ei libise ega midagi..
Viimati muutis mäim, 09.12.2011 19:08 55, muudetud 1 kord kokku.
///
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas fiziks »

eks siis kast ikka undab. on ju loogiline, et hooratas on nagunii koguaeg jäigalt järel, olenemata siduri asendist.

kast peaks sobima küll jah. kuigi kõige parem muidugi tsekkida ikka ise realoem'st või bmwfansist järgi.
teet84
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 01.04.2011 18:29 39
Asukoht: Pärnu

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas teet84 »

hoorattas kindlasti mitte,pakun et survelaager! mul e39-al sama jama,vahetan laagri,ehk aitab!
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas mäim »

ma ei sa aru ,seal näitab nagu sobib ja nagu ei sobi ka ,et kellel kogemusi kes on pannud 2.0 kasti 2,5 -ele siis andke teada!kastid peaksid tegelikult samad olema ju kuna plokid on samad :roll: Aga kas kasti pikkus erinev siis ? vms
///
Kasutaja avatar
Bmwmotorsport
Huviline
Postitusi: 254
Liitunud: 24.01.2010 22:03 12

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas Bmwmotorsport »

Ei sobi :cool:
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas Kaupo_K »

Kust sa tead et ei sobi? Mul on olnud selline ristsugutis. Mootor oli M50B25 ja kast oli M50B20 oma. Kõik toimis. Ainult et kaua ta vastu peab kui valu ka vahel anda, see on juba teine teema. Nii et ei maksa kirjutada kui ei tea kindlalt. Sobib küll. Ja kardaani pikkus peab sel juhul olema 1624mm. Vot nii.
Kasutaja avatar
Bmwmotorsport
Huviline
Postitusi: 254
Liitunud: 24.01.2010 22:03 12

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas Bmwmotorsport »

suitsev rehv kirjutas:Kust sa tead et ei sobi? Mul on olnud selline ristsugutis. Mootor oli M50B25 ja kast oli M50B20 oma. Kõik toimis. Ainult et kaua ta vastu peab kui valu ka vahel anda, see on juba teine teema. Nii et ei maksa kirjutada kui ei tea kindlalt. Sobib küll. Ja kardaani pikkus peab sel juhul olema 1624mm. Vot nii.
Üks ühele ta ei istu! Kui ikka inimesel on 2.5i ja ta ei taha porri ehitada,siis ikka ei sobi !!!!

Mul endal olnud 2.0 kast 2.8 otsas... Nii,et ära targuta!

Mina tahtsin seda öelda,et üks ühele ei istu!
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas mäim »

Bmwmotorsport kirjutas:
suitsev rehv kirjutas:Kust sa tead et ei sobi? Mul on olnud selline ristsugutis. Mootor oli M50B25 ja kast oli M50B20 oma. Kõik toimis. Ainult et kaua ta vastu peab kui valu ka vahel anda, see on juba teine teema. Nii et ei maksa kirjutada kui ei tea kindlalt. Sobib küll. Ja kardaani pikkus peab sel juhul olema 1624mm. Vot nii.
Üks ühele ta ei istu! Kui ikka inimesel on 2.5i ja ta ei taha porri ehitada,siis ikka ei sobi !!!!

Mul endal olnud 2.0 kast 2.8 otsas... Nii,et ära targuta!

Mina tahtsin seda öelda,et üks ühele ei istu!
kui 1:1 ei istu siis tuleb panna teine kardaan ka ? , mul selline värk ka ,et kere 525 125kw oma ja mootor 141kw ehk uuem peale pandud ja tahtsin kardaani osta ja tõin ära 2,5 141kw autopealt ja ei sobinud kuna toodud kardaan oli vist pikem v lühem täpselt ei mäleta enam ja siis saigi vanajaväeti tagasi alla pandud , ja mul vist väikese korpusega differ kuna selle uue kardaani poldid olid jämedamad tagant poolt ka vms ja uus kardaan oli siis ikkagi vist suts lühem ... Aga see selleks 2,5 kast juba peaaegu,et olemas nii ,et ei hakkagi seda 2.0 kasti proovima igaksjuhuks...
///
Kasutaja avatar
mdisain
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 09.02.2011 20:52 55
Asukoht: Tallinn

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas mdisain »

Undamine võib tekkida ka käigukasti laagritest. Endal all uus ketas, korv + survelaager ning peale remonti tekkis ka vaikne undamine autosse. Siiamaani on arvatud, et undab käigukasti sidurivõlli laager. Hetkel kahjuks auto igapäevaselt sõidus ja niipalju vaba aega pole, et kast uuesti alt ära saada.

Detsembri või jaanuari jooksul katsun asja ikkagi üle vaadata ja siis oskan juba täpsemalt öelda, mis viga minul on.


Kas survelaager ei teinud hoopis siis häält kui sidur all on?
Mazda 626 '86 | Audi 80 '91 | BMW 525i '90 | Volkswagen Passat 2.0 FSI '07 | Ford Sierra 1.8 | Skoda Superb 2.0 TDI CR 125kW '00 | Ford Sierra 2.0 | Toyota ProAce Verso 2.0 130kW '18
Kasutaja avatar
sopp
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 05.08.2008 16:59 24
Asukoht: pärnumaa

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas sopp »

pakun ka et käigukasti mõni laager undab, endal oli sama jama, vahetasin surveka ära aga ikka sama kahin sees, sidur alla vajutades vaikus.
niiet mõni kastilaager väsinud
Kasutaja avatar
mäim
Huviline
Postitusi: 1198
Liitunud: 19.07.2010 02:33 37

Re: käigukasti sobivus ja küsimus undamise kohta

Postitus Postitas mäim »

sopp kirjutas:pakun ka et käigukasti mõni laager undab, endal oli sama jama, vahetasin surveka ära aga ikka sama kahin sees, sidur alla vajutades vaikus.
niiet mõni kastilaager väsinud
kast üleüldse väsinud ja tundub ,et otsalaager läbi kuna kui kardaanist kinni võtta ja loksutada siis see liigub ja kastis nagu lõtk sees vms.
///
Vasta