E39 facelift sedaani tagaistme seljatugi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ralak
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 20.12.2005 22:13 06

E39 facelift sedaani tagaistme seljatugi

Postitus Postitas ralak »

Tere,

Kas FL mudelitel polegi allaklappimise võimalust või ei ole mina võhik pihta saanud, kustkohast tuleks tõmmata v tõugata?

Pre FL käis asi väga lihtsalt ja suusakott oli ka kenasti käeulatuses, aga kuidas on FL see asi lahendatud?
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 facelift sedaani tagaistme seljatugi

Postitus Postitas enn1 »

Allaklapitavad istmed on nii Pre kui FL sedaanil lisavarustuses. Nagu auto tehasest tellitud on ;)
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: E39 facelift sedaani tagaistme seljatugi

Postitus Postitas TarMoH »

ralak kirjutas:Tere,

Kas FL mudelitel polegi allaklappimise võimalust või ei ole mina võhik pihta saanud, kustkohast tuleks tõmmata v tõugata?

Pre FL käis asi väga lihtsalt ja suusakott oli ka kenasti käeulatuses, aga kuidas on FL see asi lahendatud?
Oleneb, kui varustuses on olemas allaklapitavad istmed, siis on, kui mitte, siis võid nii palju sikutada ja tõmmata kui tahad, aga siiski iste alla ei tule. FL'il ja PFL'il vahet pole, istmed on sama ehitusega (lihtsalt oleneb tüübist).

EDIT: enn1 jõudis ette :D
ralak
Huviline
Postitusi: 39
Liitunud: 20.12.2005 22:13 06

Re: E39 facelift sedaani tagaistme seljatugi

Postitus Postitas ralak »

TarMoH kirjutas:
ralak kirjutas:Tere,

Kas FL mudelitel polegi allaklappimise võimalust või ei ole mina võhik pihta saanud, kustkohast tuleks tõmmata v tõugata?

Pre FL käis asi väga lihtsalt ja suusakott oli ka kenasti käeulatuses, aga kuidas on FL see asi lahendatud?
Oleneb, kui varustuses on olemas allaklapitavad istmed, siis on, kui mitte, siis võid nii palju sikutada ja tõmmata kui tahad, aga siiski iste alla ei tule. FL'il ja PFL'il vahet pole, istmed on sama ehitusega (lihtsalt oleneb tüübist).

EDIT: enn1 jõudis ette :D
Küll on tore, et sai vale auto ostetud... :DD

Tänud vastajaile!
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: E39 facelift sedaani tagaistme seljatugi

Postitus Postitas enn1 »

Klapitavaid istmeid saab pm. ka järelpaigaldada, aga selleks on vaja natuke keret lõigata ja keevitada :)
Vasta