Immo kord tuleb maha - kord ei tule

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

Immo kord tuleb maha - kord ei tule

Postitus Postitas Heiki_L »

Tere.

Mure järgmine.
Autoks 525tds e39, 97a

Immo hakkas jamama. Tuleb siis maha kui ise tahab. Kui auto käima olen saanud siis korraks seisma jättes saab kohe käima. Kui mingi aja seisab siis enam käima ei saa kui paari tunni möödudes. Olen proovinud erinevaid asju. Näiteks kui auto sesima jätan võtnud kohe aku maha. ei midagi. Olen võtme ette jätnud ka ei midagi. Ü.s auto käivitub siis kui ise soovib. Kui jama hakkas sai diagnostiga vaadatud vigasid. Mootoris oli immo viga ja immo süsteemis endas näitas 3 tundmatut viga. Mootorist ära ei lasknud kustutada kui auto ei käinud.

Kas võib ka reaalne olla, et tehase kesklukule on lisatud signa (Cenmax) j see võib lollitada. Olen proovinud ka uksi uuesti lukustada ja ka läbi signa aga ei käima ikka laseb siis kui ise soovib. Signa igaljuhul uksi lukku ei pane. valvesse läheb aga lukku ei pane siis peab kas käsitsi või kesklukust kinni panema. lahti teeb.
Signa tahtsin vahelt ära võtta aga siis ei saanud enam autot üldse käima kuna eelsüüte süsteem ei saanud voolu peale ja käima ka ei läinud. Starterit ringi tõmbas.

Äkki on kellelgi taoline jama olnud....
servic võtmega ka ei lähe käima.
E39 530D 01
omandatud keremudelid : e28, e30, e34, e36, e39x3
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

Re: Immo kord tuleb maha - kord ei tule

Postitus Postitas Heiki_L »

Nii siis enam euto käima ei lähe.....
on variante kuidas käima saada ja sõita remonti või aitab treiler.. :(
E39 530D 01
omandatud keremudelid : e28, e30, e34, e36, e39x3
Kasutaja avatar
Heiki_L
Huviline
Postitusi: 897
Liitunud: 04.08.2004 12:20 44
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Harjumaa

Re: Immo kord tuleb maha - kord ei tule

Postitus Postitas Heiki_L »

Teema võib siis lukku panna.
Kuna keegi tore inimene oli sellele autole lasknud paigaldada signa kusagil ma ei tea kus ja rooli alt oli siis ühele juhtmele pandud jätk mis ei andnud enam korralikku ühendust siis sai see korda tehtud ja hetkel nagu toimiks. korra tegi veel seda jama aga käivitus. homme vaatan kõik ühendused ilusti veel üle ja viskan signa vahelt ära.
E39 530D 01
omandatud keremudelid : e28, e30, e34, e36, e39x3
Vasta