E36 Differ.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Syn
Huviline
Postitusi: 256
Liitunud: 20.02.2008 11:06 10

E36 Differ.

Postitus Postitas Syn »

Mina siin jälle oma diffri murega :( . Olukord siis järgmine: Mingi aeg tagasi sai avastatud, et diffri simmer laseb läbi. Tookord arutasime asjad läbi ja otsustasime, et simmerit vahetama ei hakka (difer tegi niigi naljakaid hääli ja ja sai otsustatud uue poolt). Nüüd on asi aga hoopis uue pöörde võtnud: Kiirendades on autol turbiini hääl :D (endale see tglt suht meeldib isegi :D ). Kütuse kulu on kasvanud ca 1-2 l ja auto ajab sisse rõvedat vingu (arvan, et differ läheb kuumaks ja simmeri vahelt tulnud õli kärrsab seal peal ja lööb haisu sisse, kahtlustan seda kuna hais tuleb just tagant poolt-on mu mõttekäik loogiline?) ja kiirendus tundub ka tuimem (differ kuival ja mootoril raskem teda ringi ajada)

Kokkuvõtteks küsiks: Kas viga on raudselt diffris? Just see et turbiini hääl kiirendades ( ühtlasel kiirusel vaikne) õlikärasakas salongis, küttekulu suurenemine ja jõuetu kiirendus. Enda loogika ütleb, et ainult differ saab selliseid asju tekitada aga küsin üle kuna autode remondi pealt väga kodus ei ole ja mõni targem mees leiab vb mõne muu selgituse.

Teine küsimus on: Millist diffrit tasub osta ( endal 2.0 mootor ja tean et mõistlik oleks panna teise 2.0 oma, aga just mis aasta tasuks osta, kuna olen lugenud, et mingi ajani tehtud diffrid pidavat rämps olema)

Kolmas küsimus: Kelle käest tasub osta. Pean siinkohal silmas kas Igori (kes pidi väidetavalt garantii andma) või Siimu (keda mul ei õnnestunud telefon teel kätte saada) või oskate veel kedagi soovitada.

Neljas küsimus: Kus tasub vahetada lasta (kas selle tööjuures on asju mida on võimalik pe***e keerata, või on asi igal remondi mehel selge ja tasub jälgida põhimõtet " Milleks maksta rohkem".

Kui keegi sellest pikast tekstist aru sai siis müts maha teie ees :D (Ennast ajas juba "teine küsimus..." juuers segadusse) :D

Ja nagu alati suured tänud vastuste eest ette :)
"Player In Maneagement Profession"-PIMP
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

Igal tööpäeva hommikul 9:00 võid meie töökojas autoga läbi astuda, vaatame üle, mis ja kuidas probleemi saab lahendada.
Vasta