E46 330d automaat kast

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
karlunn
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 16.12.2007 17:08 29

E46 330d automaat kast

Postitus Postitas karlunn »

Tere, et mure siis järgmine: See nädalavahetus käisin saksamaal autot toomas ja sealt tulles tundus kõik nagu korras olevat, autol ei olnud mitte ühtegi viga. Tulime Rootsist Soome ja hommikul autot käivitades ja sooviga liikuma hakata selgus käiku sisse pannes et auto ei liigu:( Mitte ühtegi hoiatustuld ei põle ega mitte midagi..masin lihtsalt ei liigu, vahepeal nagu hakkas liikuma hästi vaikse hooga aga siis jäi jälle seisma.Ega ma ei teagi täpselt mis viga on..ma isegi ei tea täpselt kas asi on käigukastis või mitte. kas kellelgi on veel selline asi ette tulnud või kas kellelgi üldse on aimu milles asi võib olla? :(
karlunn
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 16.12.2007 17:08 29

Postitus Postitas karlunn »

no eks ma proovi nende variantidega leppida :? ...ise oletasime ka igasuguseid variante..aga ega ennem vastust ei saa kui auto töökojas..tänud
Kasutaja avatar
Silver_S
Huviline
Postitusi: 347
Liitunud: 12.07.2004 20:46 22
Asukoht: hps/tln
Kontakt:

Postitus Postitas Silver_S »

No kui niimoodi märkamatult selline viga tekkis, siis võid vaadata põhja alla, kas õli kastist välja pole jooksnud.
BMW 530d -01 142kw Pilt
karlunn
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 16.12.2007 17:08 29

Postitus Postitas karlunn »

jah ka õli varianti kahtlustasime, aga asja teeb raskeks see et ma ise pidin usa-sse tulema ja auto kodus aga tänud vihjete eest
Vasta