E36 kaob gaas hetkeks

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

E36 kaob gaas hetkeks

Postitus Postitas KristjanS »

Pisike mure, nimelt kui tagasi mõelda sellele viimasele paduvihmasele ilmale, siis sealt umbes see mure hakkas ilmnema. Kas siis on ilmaga seotud või lihtsalt kokku langevus :roll:
Sõites 3 käik või 4 käik rahulikult gaasi hoides kaob järsku korraks gaas ära. Sellise tembu peale muidugi vajutad kohe juurde ja asi liigub jälle normaalselt. Kiirendades sellist asja ei ilmne vaid just siis kui gaasi hoida. Lasin kolmandaga testiks ~ 140 sisse ja minek oli puhas ning ühtlane.
Ise arvan, et äkki lamda ujub ? Või hoopis ujub mingi sodi mu bensiinipubas ? Või... hakkab bensiinipump saba andma... :roll:
Tean,et diagnostika oleks abiks aga sinna vaja aeg panna ja seni ootaks mis teised targad arvavad.
Kasutaja avatar
vendw
Huviline
Postitusi: 844
Liitunud: 22.12.2006 19:43 09
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas vendw »

mul sama asi aga aint kylma mootoriga kui masin soe siis häda mitte midag, aga kylmat ja yhtlase gaasiga söites nagu auk sees, peaab ka asja uurima mis viga
Kasutaja avatar
Martin_L
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 10.08.2007 13:43 10
Asukoht: Kuidas kunagi...
Kontakt:

Postitus Postitas Martin_L »

ma arvan et asi on bensiini pumbas mul endal oli sama jama, isegi vaheapial ühtlaste pööretega sõites gaas kadus ära ja siis kohe tuli tagasi. Kui vahetasin pumba välja oli kõik korras :D
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Postitus Postitas jargo »

mul oli sama probleemiga lambda viga,pistik vöib märg olla ja siis hakkabki jamama.proovi korraks ja võta juhe lahti.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
attention
Huviline
Postitusi: 227
Liitunud: 15.08.2007 08:01 34
Asukoht: Soome, Viljandi

Postitus Postitas attention »

Soovitaks kontrollida gaasi- klapi asendi andurit. Äkki mõni tühi koht sees ja ongi jokk. Kontrollides peaks takistus muutuma sujuvalt vastavalt klapi asendile, tühjasid kohti kus takistus kaob ei tohiks olla.
Vasta