e36 kellad

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Andres523
Huviline
Postitusi: 153
Liitunud: 29.08.2005 21:46 04

e36 kellad

Postitus Postitas Andres523 »

mure selles et spidomeeter töötab aga tahhomeeter vesi ja bensiininäidik ei näita. milles asi võib olla ,kust viga otsida?
Kasutaja avatar
darkking
Huviline
Postitusi: 170
Liitunud: 08.02.2005 11:10 15
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Postitus Postitas darkking »

Andres523 kirjutas:mure selles et spidomeeter töötab aga tahhomeeter vesi ja bensiininäidik ei näita. milles asi võib olla ,kust viga otsida?
Osta lammarist teised kellad, säästad nii ennast kui ka remondimeest.
Olen ise selle läbi teinud. Max 300-400 krooni + vahetamine (oleneb autost, kui saad rooli reguleerida üles alla siis ei pea rooli maha võtma saad kiiremini) muidu ca. 20min.
BMW 325 93' coupe - Oopis teine maailm
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

darkking kirjutas:
Andres523 kirjutas:mure selles et spidomeeter töötab aga tahhomeeter vesi ja bensiininäidik ei näita. milles asi võib olla ,kust viga otsida?
Osta lammarist teised kellad, säästad nii ennast kui ka remondimeest.
Olen ise selle läbi teinud. Max 300-400 krooni + vahetamine (oleneb autost, kui saad rooli reguleerida üles alla siis ei pea rooli maha võtma saad kiiremini) muidu ca. 20min.
Näiteks minul on ühed kellad kohe pakkuda :) Oleneb mis numbritega sul vaja on.

Väike teemaväline küsimus ka. Äkki keegi näeb ja oskab vastata:
Kui raske on peale panna rooli reguleerimismehanism, kui tehasest seda peal ei ole. Võimalik kõik detailid võtta teise auto küljest.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
sass16
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 10.10.2004 15:26 52
Asukoht: Pärnu/Paldiski

Postitus Postitas sass16 »

darkking kirjutas:
Andres523 kirjutas:mure selles et spidomeeter töötab aga tahhomeeter vesi ja bensiininäidik ei näita. milles asi võib olla ,kust viga otsida?
Osta lammarist teised kellad, säästad nii ennast kui ka remondimeest.
Olen ise selle läbi teinud. Max 300-400 krooni + vahetamine (oleneb autost, kui saad rooli reguleerida üles alla siis ei pea rooli maha võtma saad kiiremini) muidu ca. 20min.
Saab ilma rooli maha võtmatagi hakkama.
Muidumees aega surnuks löömas
Source
Huviline
Postitusi: 38
Liitunud: 07.07.2006 09:18 05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Source »

Mul bensiininäidik seisab nullis, liigub ala 2mm kui mootor tööle panna. Rool on reguleeritav ylesse-alla aga krt väike ruum on seal vahel, eks ma siis usun teid ja yritan kellad ilma rooli eemaldamiseta kätte saada, kui rohkem aega.
MairoK
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 06.12.2007 17:37 23

Postitus Postitas MairoK »

mul on selline jama, et kellad vajuvad vahel kõik nulli ja mingi hetk hakkavad uuesti tööle. pole veel aru saanud millest selline asi võib olla :roll:
Andres86
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 19.03.2007 20:34 52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andres86 »

quote="MairoK"]mul on selline jama, et kellad vajuvad vahel kõik nulli ja mingi hetk hakkavad uuesti tööle. pole veel aru saanud millest selline asi võib olla :roll:[/quote]
Pakun, et kuskilt ei taha mõni pistik ühendust anda eriti.

To source: need kellad saab väikse pigistamise ja niblimisega kätte küll sealt. ja kui sul autoks E36 R4 mootoriga, siis mul on sulle kohe korralikud kellad pakkuda ka, 200.- annan ära;)
'97 528iAT; ´92 legacy 2,0 4WD; ´97 Legacy2,0Turbo 4WD ´02 Peugeot 406HDI ökokulgur
udja
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 23.09.2007 13:38 46
Peamine sõiduk: BMW 523i E39 Universaal

Postitus Postitas udja »

MairoK kirjutas:mul on selline jama, et kellad vajuvad vahel kõik nulli ja mingi hetk hakkavad uuesti tööle. pole veel aru saanud millest selline asi võib olla :roll:
Võta telefon kellade juurest ära.
Mul telefon aeg ajalt jääb sinna peale sõidu ajal ja kui keegi helistab kellad laksti 0is.
Võtan telefoni ära laksti kellad töös jälle.
Vasta