E46 navi ei võta pilti ette

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kristj4n
Huviline
Postitusi: 52
Liitunud: 13.12.2016 17:53 05

E46 navi ei võta pilti ette

Postitus Postitas kristj4n »

Tervist, endal pea ei võta piisavalt et lahendust leida. Soetasin endale e46 millel sees navi, raadio mängib kuid pilti ette ei võta. Samuti ei anna kassetti kätte, ja ekraan kiilub nö avatud asendis kinni, peab käsitsi tagasi lükkama. Eelmise omaniku sõnul oli see töötanud, hakkas restarte tegema ja lõpuks ei võtnud pilti ette. Eelmine omanik oli naisterahvas ja selle kohta isegi facebooki teinud küsimuse et mis viga võib olla, kuid sealt ma vastust ei leidnud. Tagant avastasin, et navi box pole ühendatud ja seal mingit omamoodi aretust tehtud, relee vahele topitud mingitele juhtmetele. Ei aidanud aku maha võtmine ega navi boxi ühendamine. Tegelikult sellest navi süsteemist väga ei hooligi, pigem et saaks makile pildi. Oskab keegi õigele teele juhatada, et mida ette võtta?

Pilt ka sellest aretusest
https://www.upload.ee/image/9070669/172 ... 63F7D.jpeg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ette tänades,

Kristjan
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: E46 navi ei võta pilti ette

Postitus Postitas Volum »

Elektriskeem ette ja hakkad uurima. :)
Buumer Auto / 56826000
DSAicey
Huviline
Postitusi: 99
Liitunud: 06.05.2013 23:24 11
Peamine sõiduk: BMW 320d xDrive Gran Turismo
Asukoht: Keila

Re: E46 navi ei võta pilti ette

Postitus Postitas DSAicey »

Kui sõber proovis minu e38 mk3 naviboxi oma e39-le , siis tal kadus pilt ära ja kui ma oma e38-le e46 mk3 naviboxi proovisin, siis kadus ka pilt ära. Aga ilma naviboxita peaks ta pildi tv moodulist võtma.
Vasta