e36 esituli

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

ma üritasin ühekorra tuleklaasi kätte saada, aga minul see ei õnnestunud :S See on sinna mingi imekõvasti kinni liimitud vms :roll:
Kasutaja avatar
Lepard
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 10.05.2006 09:13 23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Lepard »

Jarlo kirjutas:Otsinguga leiate tulede poleerimise kohta inffi küllalt siist foorumist...
Aga klaasist tulesid keegi ei poleeri (nii palju kui mina olen uurinud). ja kui on plastikust tuleklaasid, siis saad kerge vaevaga endale nagu uued tuled....
E36 üldjuhul ikka ainuke variant uute klaaside hankimine.
Kui sulle mõni firma teada(koduleht, nimi, telefon vms), kes seda teeb, siis anna ka siin teada see. Mida rohkem teemasid, kus sellised märksõnad läbi jooksevad, seda lihtsam ju tulevikus uutel inimestel enda muredele lahendust leida on. ;)
Kasutaja avatar
Marko28
Huviline
Postitusi: 115
Liitunud: 04.05.2006 22:51 12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko28 »

Ceed kirjutas:ma üritasin ühekorra tuleklaasi kätte saada, aga minul see ei õnnestunud :S See on sinna mingi imekõvasti kinni liimitud vms :roll:
Tuleklaas vahetatakse koos plastik värgiga ära, seal klõpsakad kust lahti käib.
Lennart Meri: Olukord on ****, kuid see on meie tuleviku väetis
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

Lepard kirjutas:
Jarlo kirjutas:Otsinguga leiate tulede poleerimise kohta inffi küllalt siist foorumist...
Aga klaasist tulesid keegi ei poleeri (nii palju kui mina olen uurinud). ja kui on plastikust tuleklaasid, siis saad kerge vaevaga endale nagu uued tuled....
E36 üldjuhul ikka ainuke variant uute klaaside hankimine.
Kui sulle mõni firma teada(koduleht, nimi, telefon vms), kes seda teeb, siis anna ka siin teada see. Mida rohkem teemasid, kus sellised märksõnad läbi jooksevad, seda lihtsam ju tulevikus uutel inimestel enda muredele lahendust leida on. ;)
Kui mõtled plastikklaaside poleerimist, siis seda peaksid tegema enamus autopesulad, kes poleerimisega tegelevad.
Hiljuti streetrace foorumist jooksis ka teema läbi http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... oleerimine
Kasutaja avatar
CrossssoveR
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.02.2004 18:32 24
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas CrossssoveR »

mul on selline seis et tuled pole just kõige ilusamad enam , eks aeg on oma töö teinud , suunad on mul oranzid :S , milleks maksta mingite pirnide ja poleerimiste ja jumal teab mille eest tuhandeid kokku et saada see sama stock tuli mis igal teisel bmw-l tänavapildis , kui saab osta mingid aftermarket disain tuled?

parandage mind kui ma eksin , aga kas mul poleks mitte mõttekam lihtsalt neidsamu tulesid osta millel suund kohe küljes "big block" või noh ühes tükis suunaga , mulle meeldivad pildi peal aga iseasi kas autole sobib jne. seda ei tea veel 100% aga siiski , oijah mõte on nii koos juba , kell palju vist :cry:
E46 320D
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

kuidas parktule pirni kätte saada??? no lihtsalt ei tule ära,et vahetada :|
On the 8th day, God created boost.
tryku
Huviline
Postitusi: 576
Liitunud: 26.12.2005 12:03 03
Peamine sõiduk: Volvo
Asukoht: Jõgeva/Tartu

Re: e36 esituli

Postitus Postitas tryku »

Ma täna vaatasin, et mul kõrvalistujapoolsel esitulel käib klaas plastmassit kolmnurksete konksudega kinni, kuid juhipoolne hoopis metallist ribadega. Auto on aastast 1994. Kumb variant on originaal ning kumb hiljem ostetud?
Wanker (auto) - see on mehaaniline olend, mis koosneb kahest lahutamatust osast: masinast ja juhist. Mõlemal neist on iseloom, tahe ja nõrkused.
Kasutaja avatar
E36M3
Huviline
Postitusi: 370
Liitunud: 23.01.2010 21:50 23
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re:

Postitus Postitas E36M3 »

Zipp kirjutas:
Ceed kirjutas:minu omal on ka esituled nagu liivapritsi saanud, isegi pisikesed tükkida sissepoole lahti löönud. Alguses kui auto ossin mõtlesin ka et nii sitad tuled et kohutav kohe. Ossin siis mingid kallid pirnid aga tulemust polnud :S Mõtlesin et vahet pole käin ka tulede regullis ära ja voilaa tuled on sellised et hoia ja keela. Pole veel ühtegi autot näinud millel lähituled on paremad kui mul. Enamikel kaugtuled enamvähem samad. Ja kui kaugtuled peale löön on tõesti "saagu valgus, BMW" :D
sama siin :lol: täpselt sama asjade käik ja pragu pole enam uusi tulesid vaja! aga vasak tule mootor põriseb jubedalt :?
Automaat regulliga tuled? :shock:
krempel
Huviline
Postitusi: 230
Liitunud: 23.01.2010 10:44 37

Re: e36 esituli

Postitus Postitas krempel »

Tere,
mul on ka e36 1996 aasta omal lähitule klaasid pruunid juba, kas on saada uusi klaase või on lihtsam osta uued korralikud tuled?
Vasta