e36 325 coupe kompuuter

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
allark
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 14.08.2004 12:38 27
Asukoht: Tallinn

e36 325 coupe kompuuter

Postitus Postitas allark »

Tere!



Tean, et seda kompuutri teemat on palju ajatud, kuid rahuldavat vastust ei leidnud. Mul on see 11 nupuga kompuuter, kus on digi kell, termomeeter ja veateted (check control). Kahjuks on tal aga paljud pikslid ära surnud ja suht raske on midagi välja lugeda. Niisiis

1) Kudas selle kompuutri sealt kätte saab.. ei tahaks ise lammutama hakata seal väga
2) Kas sinna läheb ka täiskompuuter?.. lugesin, et kui on 2 paari pistikuid siis saab panna. Auto on muidu ise suht hea varustusega, natuke imestas et polnud täiskompuutrit peal, kuid kas on võimalik et sakslane on enne müüki täiskompu asemel lahjema variandi pannud?
3) Ning lõpuks - kas neid piksleid kuidagi elustada ka võimalik on.. ning kui on siis kas on üldse mõtet või hakkan kohe uut komput romulast otsima?



Ette tänades,
Allar
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

patrik on neid minuteada elustanud.... võimalus oli vist 50/50 võib korda saada aga võib ka hullemaks minna
kui 2 paari pistikuid taga, siis saab ka täis kompu panna
kui lähed täis komut ostma, siis kysiks, et kuipalju oma kompu eest tahad?
kompuutri saad kätte nii, et see suitsu sahtel... seal on keskel auk... pista näpp sisse ja lykka/tõmba kompuutrit enda poole ja välja ta tulebki
ära hakka kruvikeerajaid küljelt sisse ajama... mul keegi tark autoomanik oli seda teinud ja selle keskkonsooli ära lõhkunud
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

Välja tuleb nagu sahtel, lihtsalt tõmmates ja võimalik, et on silikooniga kinni vms.
Pikslid on mul ka osaliselt kutud ja närvi ajab küll, pole leidnud kedagi kes korda teeks ja nii on jäänud. Vahest ikka müüakse ka 1-2,5k.
allark
Huviline
Postitusi: 23
Liitunud: 14.08.2004 12:38 27
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas allark »

hollow kirjutas:patrik on neid minuteada elustanud.... võimalus oli vist 50/50 võib korda saada aga võib ka hullemaks minna
kui 2 paari pistikuid taga, siis saab ka täis kompu panna
kui lähed täis komut ostma, siis kysiks, et kuipalju oma kompu eest tahad?
kompuutri saad kätte nii, et see suitsu sahtel... seal on keskel auk... pista näpp sisse ja lykka/tõmba kompuutrit enda poole ja välja ta tulebki
ära hakka kruvikeerajaid küljelt sisse ajama... mul keegi tark autoomanik oli seda teinud ja selle keskkonsooli ära lõhkunud

tnx, no eks ma üritan ta sealt kätte saada ja siis vaatan kuidas nende pistukutega lood on. Kui tõesti on 2 ja saan kuskilt täiskompuutri siis võin sulle vana maha müüa küll!
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

5. seeria teemade alt üks link juhtus näppu just...
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=2355&start=0
Vasta