e36 TD imelik hääl ja jõuetu

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
silkapoiss20
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 08.03.2013 16:48 19
Peamine sõiduk: BMW 800TDZ
Asukoht: Pikasilla, Valgamaakond

e36 TD imelik hääl ja jõuetu

Postitus Postitas silkapoiss20 »

selline probleem siis, et auto ei tahdnud enam käima minna starterist, vahepeal läks ja siis jälle ei , siis tõmbasime ja läks, lasin pöörded maha jäi seisma, käib ainult ple 2 tuhande pöörde ja siis ka sõita tahad sureb ära kohe, nagu täiesti jõuetu. Kohapeal olles kaasipedaal põhja vajutada sis tuuride tõusmiseks läheb mingi 2 sekundit....Kütust saab ilusti peale filtrist..kui ma auto välja suretan käimise ajal siis tuleb selline imelik hääl nagu politsei sireen, ma täpselt aru ei saanud kust see tuleb aga tundus et pumba juurest. Kas võib olla selline probleem et pump on nihkes v läbi ?
Kasutaja avatar
VerineVelg
Huviline
Postitusi: 208
Liitunud: 04.09.2013 18:36 29
Peamine sõiduk: BmW

Re: e36 TD imelik hääl ja jõuetu

Postitus Postitas VerineVelg »

aga vaheta ära vaata mis tulemust annab? :)
Bayerische Motoren Werke.
silkapoiss20
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 08.03.2013 16:48 19
Peamine sõiduk: BMW 800TDZ
Asukoht: Pikasilla, Valgamaakond

Re: e36 TD imelik hääl ja jõuetu

Postitus Postitas silkapoiss20 »

ma proovisin otse kanistrist panna, aga ta isegi ei käivtunud mul, eilsest saati juba, siis ma mõtlesin et koksaks natuke pumba kaant ja tulemuseks oli see et käivitus omal jõul aga klõbin tuli sisse...sai vist palju natuke. aga eks näis täna kas läheb v ei, aga kas on selline väimalus et kui pump täitsa läbi siis tai käivitugi ? käib ainult gaas poolepeal ?
Pavilion
Huviline
Postitusi: 50
Liitunud: 27.01.2014 18:55 11
Peamine sõiduk: BMW 330d Touring

Re: e36 TD imelik hääl ja jõuetu

Postitus Postitas Pavilion »

minu e36 oli sama jama aga mul 1.8 bensukas veaks oli umbes katalüsaator.Välja aitas mind relakas ja keevitusaparaat ,tampisin selle kivi sealt välja lihtsalt ,läks vähe erksamaks kah.
silkapoiss20
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 08.03.2013 16:48 19
Peamine sõiduk: BMW 800TDZ
Asukoht: Pikasilla, Valgamaakond

Re: e36 TD imelik hääl ja jõuetu

Postitus Postitas silkapoiss20 »

Nimelt kui ma pumba kaant koksasin siis mootor käis kuidagi, lainetas hästi jõuliselt ja pöörded olid umbes 1250rpm et palju...aga kui koksasin tagasi siis pöörded olid 800rpm käis umbes 10 sekundid ja suri välja, enam käima ei lähe siis pean jälle kaant lööma salongi suunas siis läheb käima ja sama jama ( soojast peast ei läinud juba algusest peale käima) nii et viga võib siis raudselt olla pumba rike ? vana pump ka juba. Küttes pole asi .
Kasutaja avatar
VerineVelg
Huviline
Postitusi: 208
Liitunud: 04.09.2013 18:36 29
Peamine sõiduk: BmW

Re: e36 TD imelik hääl ja jõuetu

Postitus Postitas VerineVelg »

vaheta ära siis. :)
Bayerische Motoren Werke.
Vasta