E36 probleem - paluks abi targematelt!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
SR
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 19.01.2006 15:38 07
Kontakt:

E36 probleem - paluks abi targematelt!

Postitus Postitas SR »

Tere! Tegu siis E36 316 91a. autoga. Probleem selles, et kui sõita linnas 4-nda käiguga hakkab auto vahel jõnksutama. Samas kui kiirendada on tunda nagu võtaks vahel midagi paremini taha kas ühe silindri või midagi muud, igatahes on tunda hoopis teist minekut autol. Kunagi E30 320 oli umbes taoline jama - toogordseks probleemiks oli ühe pritsepea pistiku klambri puudus mis andis vahel ühendust ja vahel mitte. Kuna klambrit kuskilt võtta polnud oli abiks pesal tihendi eemaldamisest kuna siis istus pesa paremini otsa ja andis paremini ühendust. On äkki kellelgi olnud taolist probleemi ja mis oli põhjuseks või oskab ehk keegi head nõu anda!
Ootan foorumlaste abi ja kui juhul asja enne lahendan annan ka teistele teada,et oleks edaspidi lihtsam uutel BMW omanikel. :)

Selle auto omanik olen olnud nüüdseks juba aasta, selle ajaga olen jõudnud ära teha mootori ülemise osa remondi ehk vahetatud sai nukk,nookurid,h.tõukurid. Said vahetatud ka ring amorte ning palju muid juppe. :shock: [/b]
truumu

Postitus Postitas truumu »

Kui oled Tallinna inimene, tule meilt läbi, leiame lahenduse.
Kasutaja avatar
SR
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 19.01.2006 15:38 07
Kontakt:

Postitus Postitas SR »

kahjuks liiga suur vahemaa!
Ceed
Huviline
Postitusi: 819
Liitunud: 14.05.2005 00:34 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ceed »

Mis seisus küünlad on?
Kasutaja avatar
SR
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 19.01.2006 15:38 07
Kontakt:

Postitus Postitas SR »

Küünlad vahetatud kuu tagasi!
bayerlane
Huviline
Postitusi: 139
Liitunud: 17.05.2005 17:12 21
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas bayerlane »

vaata lambda andurit.mul oli sama jama ja viga oli lambdas
318 cabrio`96
Kasutaja avatar
SR
Huviline
Postitusi: 49
Liitunud: 19.01.2006 15:38 07
Kontakt:

Postitus Postitas SR »

aasta lõpus sai käidud ka korra diagnostis aparaadiks oli BOSCH KTS500 aga probleem selles et aju ei näidanud mingit infot lambda kohta.
Vasta