Bmw e36 mõningad mured

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
-tentspoiss-
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 19.06.2009 23:08 42
Peamine sõiduk: Bmw e46 320td 100kw 2001
Asukoht: viljandi
Kontakt:

Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas -tentspoiss- »

Tere ,ehk aitaks keegi natuke mind :) Mul autol mõned vead :)

1.Kesklukk jamab vahest ,kui ust tahan lukku panna võtmega ,läheb kinni ja kohe teeb uuesti lahti ...siis teen ukse lahti ja löön uuesti kinni ja siis uks sulgub kenast (kesklukk nagu uus siis ) ja vahel ei saa samuti kunde poolsest uksest kesklukku maha võetud vahel saab . Milles võib probleem olla ?

2.Kas kesklukk peaks sulgema ka pagasniku ?

3. Kunde poolne elektri aken ,võtsin polstri eest ja panin tõstmis hoovad nende plastik punnidega pessa surusin kinni ja klambri ette ja hakkasin üles tõstma siis jookseb aken risti ja murrab need juplakad ära :( Kuidas võiks saada selle korda ,sest suvi tulekul . Ostsin auto ja mure oli selline juba olemas ,ei tea kas siis aken on vahetatud ? Kas siis midagi ümber teha või kuidas saaks ?

Jään mõtteid ootama . Auto asub Viljandis :)
Mul on Bmw ja sõbral samuti ...ja sõbra sõbral !
Kasutaja avatar
simo5555
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 19.09.2006 18:25 47
Asukoht: tartu

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas simo5555 »

e36 keskluku hädad suht tavalised. Minu omal oli niisamut, et esimese korraga lukku ei jäänud - viskas uksed kohe lahti. Teistkorda keerates jäi lukku - ust lahti tegema ei pidanud. Pagasnik peab ka jah kesklukust lukku minema. Kui ei lähe, siis võib vaadata seda juhtmepunti, mis pagasniku luugi küljest kere külge läheb. Koori sealt see kumminahk maha ja vaata juhtmed üle. Tõenäoliselt on mõni juhe katki läinud või isolatsioon maha põlenud.

Aknaga on nii, et vahest aitab nende neljakandiliste plastikust vidinate uuesti üle määrimine, kuid tõenäolisem on see, et aknatõstuk on juba kõveraks väändunud. Sellisel juhul tuleb see ära vahetada.

Kui väga kõver ei ole, siis sai seda natuke reguleerida ka. Võta polster eest ja vaata.
Kasutaja avatar
k2ska
Huviline
Postitusi: 79
Liitunud: 01.09.2011 20:49 34
Peamine sõiduk: E91 330d
Asukoht: Tallinn/Kuressaare

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas k2ska »

Akna kohta veel seda et jälgi kas aken liigub oma siinide sees. Tagumist vist ei näe eriti aga esimest näeb. Sul võib asi selles olla et nende plastikpunnide vahetusega nihkus sul aken väheke paigast ära ning tuli siinist välja. Vahest on need siinid lihtsalt kõverad.
Elupõline bensumees hakkas traktoristiks ---- E91 330d
Audi on mu töö, BMW on mu elustiil!
Kasutaja avatar
-tentspoiss-
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 19.06.2009 23:08 42
Peamine sõiduk: Bmw e46 320td 100kw 2001
Asukoht: viljandi
Kontakt:

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas -tentspoiss- »

ürtan nvl need nippid ära proovida ja hoian kursis :)
Mul on Bmw ja sõbral samuti ...ja sõbra sõbral !
jumpsik
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 09.10.2007 02:47 59

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas jumpsik »

mul aknaga sama teema, samas eelmine kord väänasin need tõstukid sirgeks ja sain akna tagasi kui ta sul tõstmise/langetamise ajal ikka kõveraks vajub ja sul tõstukid ja siinid korras on siis vaata ukse raami kyljes on üks nn hoob mis on poldi ja mutriga kinni ja mida sa saad poldi lõdvemaks laskmisel pisut liigutada yles/alla see on nn regul hoob ma tõstsin selle enda omal kõige kõrgemale ja sain asja liikuma samas määri siinid ja hoovad ära et asi ikka libedalt käiks muidu võid varsti uut hoovastiku ja mootorit otsima hakata.
Life is to fast to drive that slow.
Kasutaja avatar
-tentspoiss-
Huviline
Postitusi: 580
Liitunud: 19.06.2009 23:08 42
Peamine sõiduk: Bmw e46 320td 100kw 2001
Asukoht: viljandi
Kontakt:

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas -tentspoiss- »

võtsin nüüd lahti siin vahepeal ja vaatasin et oleks neid plastik juplakaid vaja :) kuhu need munad sisse paned ja klamber külge :) 2tk oleks vaja :) ei tea kas saaks kusagilt osta neid ?
Mul on Bmw ja sõbral samuti ...ja sõbra sõbral !
Kasutaja avatar
simo5555
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 19.09.2006 18:25 47
Asukoht: tartu

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas simo5555 »

United Motors-ist saad ;)

Ei olnud väga kallid. Paar eurot ainult.
jumpsik
Huviline
Postitusi: 419
Liitunud: 09.10.2007 02:47 59

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas jumpsik »

tallinnas autospetsialistist 2eur tykk ja kui paigaldama hakkad siis ära neid klambreid sealt kljest ära võta ma surusin munaka kullinokkadega sinna sisse ja toimis.
Life is to fast to drive that slow.
Kasutaja avatar
RuZzz01
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 26.06.2011 23:04 39
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas RuZzz01 »

Mul oli sama asi keskluguga, asi selles et ukse lukusti junn ei käi sul oma pesas libedalt... Tee kindlaks kumb ja vääna seda metallist pulka nii, ta vabalt liikuda saaks. Siis peaks timmis olema jälle, vähemalt mul toimis.
Onux
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 23.04.2008 16:14 51
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw e36 mõningad mured

Postitus Postitas Onux »

Kui kesklukk jamab, siis tihti on probleem mikrolülitis ehk selle plastik osa maha kulumises..
ja auto arvab et sul uks irvakil, kuna uks ei vajuta lülitit alla.
Lüliti asub luku vastuse sees kere küljes, kuhu ukselukk ennast sulgeb..
raatsid osta uus vastus ja korras kui ei raatsi siis meisterda midagi sinna vahele, mis lüliti kokkuvajutaks.

ise auto ostisn siis oli see vabsee nipukaga kinni tõmmatud ja ka toimis :D
Vasta