e36 undamine!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

e36 undamine!

Postitus Postitas Romek-Olen »

probleem siis selles et täna sai autol vahetatud parempoolne rattalaager mis ka undas ja kettad ning klotsid!
aga sõites selgus kurb asi ikka undas, leebem undamine tuli käigukasti juurest! undamine hakkab 50-60 juures pidurdamisel nagu muutu hääl leebemaks! milles asi käigukast õhtul?
mul muidu teeb survelaager ka häält tyhikäigul kas sidur võib ka häält teha? plaanis järgmine nädal vahetada!
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

e36 undamine!

Postitus Postitas Romek-Olen »

Romek-Olen kirjutas:probleem siis selles et täna sai autol vahetatud parempoolne rattalaager mis ka undas ja kettad ning klotsid!
aga sõites selgus kurb asi ikka undas, leebem undamine tuli käigukasti juurest! undamine hakkab 50-60 juures pidurdamisel nagu muutu hääl leebemaks! milles asi käigukast õhtul?
mul muidu teeb survelaager ka häält tyhikäigul kas sidur võib ka häält teha? plaanis järgmine nädal vahetada!

viga siis leitud mootori padjad vahetusse ja häält tegi hoopis teine rattalaager mis vahetamata oli:D ja peab veel tagumise diffri üle vaatama sealt kostus undamist!
Kasutaja avatar
hanskaba
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 11.11.2011 13:22 04

Re: e36 undamine!

Postitus Postitas hanskaba »

Kui järsult keerates ühele või teisele poole ündamine ära kaob siis on 100 % ratta laager kuna mul endal oli sama jama mõtlesin et taga sild aga vahetasin teise rattga laagri ka ära ja oli korras kivi langes kohe südamelt :D
Kasutaja avatar
Kristina5
Klubiliige EKBK
Postitusi: 482
Liitunud: 21.04.2008 23:39 41
Peamine sõiduk: BMW E34 525i 1988

Re: e36 undamine!

Postitus Postitas Kristina5 »

Käigukast võib täitsa vabalt undama hakata ja esialgu on kindlasti raske vahet teha, kas differ või kast. Neil on aga siiski häälevahe sees. Käigukasti undamine on tõeline õudus, nagu trammiga sõidaks. Endal oli kunagi sellise probleemiga E36. Sellise asja puhul ei aita kahjuks jah muu, kui kasti vahetama! :P
E34 525i '88 ja E34 540i 94 ja E36 325i cabrio 93
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Re: e36 undamine!

Postitus Postitas Romek-Olen »

Kristina5 kirjutas:Käigukast võib täitsa vabalt undama hakata ja esialgu on kindlasti raske vahet teha, kas differ või kast. Neil on aga siiski häälevahe sees. Käigukasti undamine on tõeline õudus, nagu trammiga sõidaks. Endal oli kunagi sellise probleemiga E36. Sellise asja puhul ei aita kahjuks jah muu, kui kasti vahetama! :P
Irw eilse seisuga siis läks käigukast vahetusse:D
Vasta