E36 2.0 110 kw paugub madalatel pööretel.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
theboynextdoor
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 21.09.2007 18:40 56

E36 2.0 110 kw paugub madalatel pööretel.

Postitus Postitas theboynextdoor »

tere.Teema on kül juba tuttav aga siiski otsutasin uue teema teha. Lugesin uurisin ja puuris aga kirjeldaksin nüüd täpselt ära mis minu masin teeb.
Ühesõnaga ostsin auto ja algusest peale masin on purtsunud ja paugud käivad kuskil õhupuhasti juures nagu.Justkui lööks tagasi. Mootori pöörded on normis aga mootor käib ebaühtlaselt.Ei toimu kül mingit lainetamist aga on tunda et mootor käib hääle järgi ebaühtlaselt.ja ka õrn vibra on sees.Paukumine toimub madalatel pööretel.Kui hakkan esimese käiguga kiirendama ja surun pedaali põhja käib alguseses mitu pauku siis hakkab rebima ja lõpp jääb vahest uimaseks.Kui meelitan vaikselt hoian pöördeid ja siis surun läheb kell põhja ilma tõrgeteta.Sõidan linnas 5või 4 käiguga ja hakkan gaasi vajutama hakkab hullult paukuma, kolm neli pauku jutti.vända andur on välistatud.Selle vahetasin ära lõpetas lepingu.Süütepoolid olen testinud võttes käimise pealt pistikuid maha.Kuid kahtlustan ikkagi et ehk mõnel mingi viga ikka küljes.kuidas kontrollida õhulugejat ja mis on lamda sümptomid.Kui lambda juhtmed ära võtan mis peaks muutuma.Nagu aru olen saanud peaks hakkama lainetama mootor.aga mul ei laineta otseselt.Pöörded lihtsalt köiguvad aga väga vähe.Seier lihtsalt väriseb.aga ei hüppa.
et mida teha et asjale jälile jõuda.
Viimati muutis theboynextdoor, 12.10.2010 19:01 46, muudetud 1 kord kokku.
theboynextdoor
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 21.09.2007 18:40 56

Re: e-36 2.0 110 kw paugub madalatel pööretel.

Postitus Postitas theboynextdoor »

tegin täna siis ühe avastuse.võtsin õhulugejai juhtme maha ja proovisin siis samamoodi sõita nagu tavaliselt kui paukuma hakkab.vahe on märgatav.varem tegi sama pedaali vajutusega 4 5 pauku nüüd pika meelitamise peale teeb ühe õrna matsu.Kas see viitab õhulugejale?Lisaks veel et paukumine toimub madalatel pööretel vaid.Eriti hull on asi linnas sõites kui on sees näiteks kolmas käik ja kiirus on väga madal ja pedaali surun teeb jutti kolm neli pauku õhupuhastis.
theboynextdoor
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 21.09.2007 18:40 56

Re: e-36 2.0 110 kw paugub madalatel pööretel.

Postitus Postitas theboynextdoor »

Kuno_T kirjutas:Segu liiga lahja, sisselaseke nukkvõll valesti ajastatud või mõni sisselaskeklapp ebatihe. Kui mootor käib ka ebaühtlaselt, kaldun viimase variandi poole. Abiks kompressioon ära mõõta. Kui kompressioon ok, uuri eespool antud variante, ka siis lambdasid nagu ise märkisid. Välistama peaksid ka selle, et keegi tola on süütepoolidele minevaid juhtmeid ringi lapanud.
viimane variant tõesti võib kustutada see on positiivne.nii tegin veel ühe proovi.kuna mul on ka üks varu mootor siis võtsin sealt pealt kõik süütepoolid mis olid ühe margi omad ja panin peale.asi muutus märksa paremaks.lähen pikemale proovi ringile ehk on see lihtsalt suurest õnnest ja hakkab ikka purtsuma.:)
Loodan tõesti et ei ole klapis mingit jama.Aga eks näis.Tänud
theboynextdoor
Huviline
Postitusi: 37
Liitunud: 21.09.2007 18:40 56

Re: e-36 2.0 110 kw paugub madalatel pööretel.

Postitus Postitas theboynextdoor »

theboynextdoor kirjutas:
Kuno_T kirjutas:Segu liiga lahja, sisselaseke nukkvõll valesti ajastatud või mõni sisselaskeklapp ebatihe. Kui mootor käib ka ebaühtlaselt, kaldun viimase variandi poole. Abiks kompressioon ära mõõta. Kui kompressioon ok, uuri eespool antud variante, ka siis lambdasid nagu ise märkisid. Välistama peaksid ka selle, et keegi tola on süütepoolidele minevaid juhtmeid ringi lapanud.
viimane variant tõesti võib kustutada see on positiivne.nii tegin veel ühe proovi.kuna mul on ka üks varu mootor siis võtsin sealt pealt kõik süütepoolid mis olid ühe margi omad ja panin peale.asi muutus märksa paremaks.lähen pikemale proovi ringile ehk on see lihtsalt suurest õnnest ja hakkab ikka purtsuma.:)
Loodan tõesti et ei ole klapis mingit jama.Aga eks näis.Tänud
Väga viis.Nii palju kui ma nüüd piitsutasin ja pigistasin siis pauku enam ei teinud ja minek on ka märksa parem.Huvitav aga on see et vanad süütepoolid sai kontrollitud võttes ükshaaval pistikuid maha ja hääle muutuse korral arvasin et töötab.tuleb nüüd siis välja et tegelikult see nii ei olegi?
Kasutaja avatar
Johndoe318
Huviline
Postitusi: 165
Liitunud: 05.09.2007 15:04 24
Asukoht: Tallinn/ Rapla => 3 km ALU

Re: E36 2.0 110 kw paugub madalatel pööretel.

Postitus Postitas Johndoe318 »

Kontrolli küünlaid- Sädet!
Ka kommunism on võimalik - muidugi juhul kui kogu maailma rahvas oleks sellega päri.
Enne seda peab inimkond aru saama et raha ei vii mitte inimkonda edasi vaid meie järeltulijad. ja selle jaoks ei ole meil mitte raha vaja vaid mõistust.
Vasta