E46 El.istme paigaldus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

E46 El.istme paigaldus

Postitus Postitas Holari »

Mõte siis järgmine, et meil naisega suht erinevad istme asendid ja eelmise autoga oli pagana hea ja sellest tekkis ka mõte, et Ei tohiks ju olla eriti raske paigaldada el. istet? Just mõtlen kaabelduse koha pealt, sest kolmesel ju kõik vidinad istme küljes, mõtlesin just mälu nuppe. Üritasin netist leida, et kas tal on üks toite punkt kogu istmele või iga iga mootori jaoks erinev?`JA siis põhi probleem, et oleks vaja ka ühte juhipoolset el. mäludega sport istet, meie foorumis keegi eraldi ei paku ja auto24 ka ei ole, nii ei äkki kellelgi vedeleb kuurinurgas üks säärane asi, millel kate on jumalast katki, aga mehhaanika töötab suurepäraselt, siis oleks nõus ta enda autosse panema.Sest õige värviga istet ei leia ma nagunii
Ette tänades....
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Njah, tegu tõesti E-46ga, aga miks on seda vaja muuta, millest mul õrna aimugi pole?
Minu lihtne elektriku loogika ütleb, et kui on lüliti ja mootor, siis on vaja aint toidet?
Aidake palun lolli.
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Postitus Postitas ruut »

diislijoodik kirjutas:Veel kord, ilma mäludeta istme saad tööle, kui vead toite. Kuid mäludega iste tahab juba ainuüksi mälufunktsiooni aktiveerimiseks saada autost infot mööda K-busi...
Üks räägib aiast ja teine august :) Ma saan niimoodi aru, et Holari soovib sellist vana malli mäludega istet, kus mälunupp on istme peal. Ise valib üks või teine. Sina aga räägid sellisest e46 istmest, mis süüte sisse lülitmisel oma toimingud automaatselt ära teeb.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8277
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Jah, elektriliselt kõige lihtsam oleks aretada miski vana kooli iste, E32/34 või 36 pealt (kas sellel üldse oli neid?).
See tahaks vaid mehhaanilist ja esteetilist sobitamist saada.
Alates E38-st edasi on kõik BMW-d ehitatud pmst arvutivõrkudele, sellest ka need vastastikused seosed, mida diislijoodik kirjeldas.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

E39 le manuaalistmete asemel el. istmete paigaldus ilma mälu funktsioonita oli lihtsalt teostatav.E46 puhul ei oska sõna võtta.
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Njah, see pakutud auto on muidugi tore, aga jah, lootsin, et iste ise jagab oma mälud ära, aga kui seda arvuti teeb, siis on jah asi raskem.....
Igatahes suur suur aitähh vastajatele, olen nüüd tublisti targem.
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Sellest liigutamisest pole erilist tolku, mälud need toredad lisad, mida oleks just tarvis ja meie elukese tunduvalt mugavamaks teeksid.....aga äkki katsetangi, sest tean kust saada lihtsalt el. iste
Vasta