E36 signa+uksed lukus!

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
meelis28
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 26.06.2006 21:00 42
Asukoht: Tartu

E36 signa+uksed lukus!

Postitus Postitas meelis28 »

sai orgunnitud signa E36-le, kuid hiljem avastasin, et pärast auto käivitumist läksid uksed automaatselt lukku:(. Kus saaks tartus selle probleemi ära lahendada:)
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: E36 signa+uksed lukus!

Postitus Postitas Indrek_M »

meelis28 kirjutas:sai orgunnitud signa E36-le, kuid hiljem avastasin, et pärast auto käivitumist läksid uksed automaatselt lukku:(. Kus saaks tartus selle probleemi ära lahendada:)
Loomulikult signa paigaldaja juures või kui signa manuaal olemas siis ise. See on juurde/maha programmeeritav featuur.
Indrek
Kasutaja avatar
Janar_R
Huviline
Postitusi: 389
Liitunud: 04.08.2007 10:51 06
Asukoht: Tartu/Võru

Postitus Postitas Janar_R »

miks see halb on? kui peres noored võsukesed, siis toimib see lapselukuna.
Olen kuulnud, etvälisriikides on sellised vargapoisid: ristmikul, kui autoga seisad, tõmmatakse uks lahti ja juht autost välja. Kui uksed lukus on, siis kaotad halvimal juhul oma küljeklaasi. vähemalt jääb auto alles:)
bmw_msn_ee
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 10.02.2006 00:15 43
Asukoht: Tartu - 56305508
Kontakt:

Postitus Postitas bmw_msn_ee »

Ühel tuttaval samuti E36-l sama probleem, et auto "sooja" paned, siis pead juhiukse irvakile jätma. Muidu krt, paneb ise lukku uksed.
BMW E36 ja E39 kasutatud varuosad - Nimekiri ja pildid: http://bmw.planet.ee/lopp
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

see on niisama pättide vastu ka hea. kui kiiresti sa jõuad reageerida kui foori taga seistes sul keegi pagassi kallale läheb?
Kasutaja avatar
wilks
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 03.08.2006 21:16 17
Asukoht: Rakvere/Tallinn

Postitus Postitas wilks »

ma võin küll nüüd eksida, ega mina arvates automaatne lukustus ei tohiks peale minna peale käivitamist lambist. asjast oleks, siis rohkem kahju kui kasu. enda masinal aktiveerub lukustus alles, siis kui vajutan piduri pedaalile. ise pakun, et midagi ühendati sul valesti.

mis firma toodang ja mudeliga tegu on? maha saab kindlasti seda reziimi progeda. tavaliselt on tootja lehel kirjas ka kuidas seda teha- tuleb uurida user manual'i.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

see peaks olema ühendatud mitte piduripedaaliga vid käsipiuri kangiga (vähemalt enamik sina paigaldusjuhendeid väidab sedasi)
Kasutaja avatar
wilks
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 03.08.2006 21:16 17
Asukoht: Rakvere/Tallinn

Postitus Postitas wilks »

mul on ühendatud piduri pedaaliga. peale käivitumist vajutades piduri pedaalile lukustatakse ja peale süüte välja lülitamist avatakse... seda väidab ka tootja. kuna selline funktsioon on ka üsnagi tülikas kodeerisin maha selle. muidugi hollaw väide on ka muidugi õige. see on veel parem lahendus. neid lahendusi saaks muidugi tuua lõputult välja. kasvõi maki tööle panekuga sulgetakse jne :D nagu nõiaring
Vasta