e36 325 -91 atm käigukast

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
KanQ
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 23.11.2004 22:47 02

e36 325 -91 atm käigukast

Postitus Postitas KanQ »

Probleem on selline, et auto käis paar päeva tagasi remondis. lasin vahetada autol kõik mahlad üldse. Kaasaarvatud kasti õli. Aga nüüd on selline probleem, et kui kast vähekenegi koormust saab (näiteks lume peal käib natuke ratas ringi) viskab käigukast sisse kohe avariireziimi ja sõidab kohalt minema ainult 3 käiguga.. Siis suretan korra auto välja ja se avariituli on kustunud, aga mingi hetk tuleb jälle tagasi. Ja vahepeal ei vahetanud ka käiku, panin nagu D peale ja siis esimeselt käigu ära nagu ei tahtnud vahetada enam, panin korra mingi teise käigu peale ja siis hakkas jälle vahetama. Kas kellelgi on olnud selline probleem? Või oskab keegi öelda mis tegema peaks. :|
325 ix
Huviline
Postitusi: 220
Liitunud: 27.06.2004 20:01 40

Postitus Postitas 325 ix »

Kas ikka pandi sisse õige kogus ja õige õli? Tihtipeale pannakse liiga vähe õli sinna kasti.
Bmw remont Tartus. 50-97478.
Kasutaja avatar
KanQ
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 23.11.2004 22:47 02

Postitus Postitas KanQ »

Täiesti õige castroli õli. Ja täiesti kogenenud bmw'dega tegelev mees vahetas. ma arvan et selles ei tohiks viga olla.
Täna oli isegi situatsioon kus P käigul hakkas auto kallakul veerema, sedasi nõkusdes. Väga khtlane.
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

veidi OT aga palju sinna õli läheb ja mis see vahetus UM-is maksab? ja kas seal mingi filter vahetatakse ka ära?
On the 8th day, God created boost.
Kasutaja avatar
KanQ
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 23.11.2004 22:47 02

Postitus Postitas KanQ »

ma ei vahetanud UM'is vaid ühes bmw remonditöökohas. hinda ei oska öelda, sest lasin seal igasugu asju ära vahetada ja remont läks üle 8000 kokku. aga tundub et ühe suure investeeringu pean nüüd käigukasti alal panema...
Kasutaja avatar
KanQ
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 23.11.2004 22:47 02

Postitus Postitas KanQ »

Loodan siiski, et keegi oskab mulle nõu anda, et mis võib viga olla?
Kas selline variant võib olla, et peale kasti õli vahetamist ongi selline pull ja kas se läheb mingi aeg korda kui mingi aeg oled sõitnud, või on hoopis sidurikettad kulunud?
aarekas
Huviline
Postitusi: 150
Liitunud: 17.02.2005 13:26 16
Asukoht: Raplamaa 56930948

Postitus Postitas aarekas »

Kast oli suht kulunud- friktsioonide katted otsakorral ja nüüd õli vahetades pesid ( õigemini uus õli) saasta välja, tulemus on legend, et peale õlivahetust kast "lendab". See aga et P asend ei fikseerunud näitab, et hoo pealt on proovitud mitmed korrad seda lülitada ja hoova nurgad ümmarguseks kulutatud
E34 520A ; E34 524TDA
Kasutaja avatar
kingpool81
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 04.01.2007 22:20 26

Postitus Postitas kingpool81 »

mul yks üleliigne 325 käigukast olemas... maha sai võetud sõitva autopealt... alguses plaanisin endale panna aga plaanid muutusid

hinnaks 6000 koos turbiiniga
estex
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 05.02.2006 23:39 22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas estex »

tead KanQ, ega sul muud üle ei jää kui uus sisu sisse osta, tegelt müüakse siin mingit kasti, risk on alati olemas, et ka kasutatud kast mille sa ostad lendab molekulideks vmt http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... c&start=50

Võiksid oma auto üles riputada.
Kasutaja avatar
KanQ
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 23.11.2004 22:47 02

Postitus Postitas KanQ »

aarekale: minu käes oldud ajal ta küll hoopealt P käiku pole saanud. enne õlivahetust oli kõik timm igatahes.

kingpool: räägi mulle hinnast palun ja kas kast on täiesi töökorras? oled seda kasti töös ka näinud?


estex: selline asi et uus sisu maksab nagu 15000. eriti ei ole huvitatd :D
annaks keegi mulle garantiiga kasutatud kasti siis oleks hea.
Kasutaja avatar
Ode
Huviline
Postitusi: 490
Liitunud: 11.07.2006 15:15 13
Peamine sõiduk: BMW 730d
Asukoht: Tallinn-Loo

Postitus Postitas Ode »

mine uuri küsi sellist firmast nagu Taket OÜ, asub siis Kadaka tee 86c. seal on päris pädevad automaatkasti jubinate müüjad ;) ning kindlasti oskavad head kohta ka soovitada, kus väga korraliku tööd tehakse.
...
Kasutaja avatar
kingpool81
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 04.01.2007 22:20 26

Postitus Postitas kingpool81 »

KanQ kirjutas:aarekale: minu käes oldud ajal ta küll hoopealt P käiku pole saanud. enne õlivahetust oli kõik timm igatahes.

kingpool: räägi mulle hinnast palun ja kas kast on täiesi töökorras? oled seda kasti töös ka näinud?


estex: selline asi et uus sisu maksab nagu 15000. eriti ei ole huvitatd :D
annaks keegi mulle garantiiga kasutatud kasti siis oleks hea.
kasti võtsin maha sõitvalt autolt millel tagaotsa laks... auto oli siinse kasjutaja Silwer auto mis toodud 2004 augustis eestisse ja selle ajajooksul eestis sõitnud ~10k km. ise sõitsin selle autoga kokku ~3km (kindlustust polnud aga auto oli vaja platsipealt välja saada, et treila peale ajada, hiljem si viidud kodujuuurde kõrval tänavasse ja sai yks tiir tehtud öösel siin klamaja vahel) käiku vahetas küll normaalselt, Silwer ütles samuti, et kõikude vahetamisega mitte mingeid jamasid ei olnud ja käiku vahetas kast yllatavalt kiiresti. Algselt plaanisin tõsta mootori koos käigukastiga omamasinale aga lammutamise käigus nägin kui palju tööd vaja selleks, et manual automaadiks teha, nii et loobusin sellest plaanist.
Kui sa tahad sellest masinast ja käigukastist midagi teada, siis võid kasutaja Silwer käest uurida... ma usun, et ta võib sellest rääkida sulle.

hinda tahaks 6k
Kasutaja avatar
mart154
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 27.12.2005 10:42 22
Asukoht: Tallinn, Tel 55 620 699

Postitus Postitas mart154 »

ma loodan, et sa väga ei pahanda, kui nüüd sama komplekti 4000.- eest pakun? :lol:

ise autoga sõitnud pole, aga kuidagi pidi ta posti saama suure hoo pealt :)
annaks garantii, et kui ei tööta, tood tagasi, saad raha tagasi!
Kasutaja avatar
kingpool81
Huviline
Postitusi: 116
Liitunud: 04.01.2007 22:20 26

Postitus Postitas kingpool81 »

mina garantiid selle 3km peale ei anna...

aga jah... mul pole ka selle myygiga eriti kiire, sest ma oled kõik oma rahad tagasi saanud... aga mart... mis sa arvad palju käigukasti vahetus maksab? st., et kui ei tööta korralikult, siis võtad tagasi küll aga kes selle eest makssab, et kast alla panna ja alt ära võtta.

aga teemaalgatajale soovitaks osta yks käigukast (ykskõik siis kelle käest) ja viia see kast kohe spetsalisti juurde kes kasti lahti võtab ja vaatab kulunud detailid yle ja siis ytleb mis seal veel kohe ära võiks vahetada ja kas tasub asi yldse ära osta. Kuna ise tean, et UM viib oma käigukastid kodanik KT kätte remonti, siis julgeks seda inimest ka soovitada selliste tööde teostamiseks
Jan320
Huviline
Postitusi: 1070
Liitunud: 30.04.2005 20:58 47

E36 atm kast.

Postitus Postitas Jan320 »

Ega see ei tahenda kohe et kast nahkas oleks,kui avariireziimi laheb,kui enne oli vahetust oli korras ja parast kohe laks avariisse,tahendab,et kas oli on vahe,voi fillter on must.Kas filter ultse ara vahetati?Minul oli naiteks selline viga ,et oli ka kogu aeg avariis ja koik seletasidet kast on nahkas,parast diagnosti tuli valja ,et mootori nuka ja vanda andurid olid katki ja mootor ja kaigukast ei suhtlend omavahel,loodan et sul ikka mootor tootab.
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

KanQ kirjutas:Täiesti õige castroli õli.
igaks juhuks küsin, et mis värvi kasti küljes olev silt kasti andmetega on?
kui must siis pandi õiget ilmselt kui roheline siis...
estex
Huviline
Postitusi: 627
Liitunud: 05.02.2006 23:39 22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas estex »

Ragnar kirjutas:
KanQ kirjutas:Täiesti õige castroli õli.
igaks juhuks küsin, et mis värvi kasti küljes olev silt kasti andmetega on?
kui must siis pandi õiget ilmselt kui roheline siis...
Saage nüüd aru, kasti õli on ok ja 99,9% õige. Tööd tegi mees kes parandab bmw-sid hommikust õhtuni ning sina kes seda teksti loed, suure tõenäosusega on ka sinu auto tema pool käinud :D

Kas keegi teab kelle sisu on kastis ? Kui ZF siis ma saan aidata uue sisuga.
Kasutaja avatar
KanQ
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 23.11.2004 22:47 02

Postitus Postitas KanQ »

mart154 kirjutas:ma loodan, et sa väga ei pahanda, kui nüüd sama komplekti 4000.- eest pakun? :lol:

ise autoga sõitnud pole, aga kuidagi pidi ta posti saama suure hoo pealt :)
annaks garantii, et kui ei tööta, tood tagasi, saad raha tagasi!



se hind mulel isegi juba sobib. aga ma üritan sinuga ühendust siit foorumist uuesti võtta kui ma plaaningi uue kasti osta. aga enne lasen ma enda oma täielikult üle vaadata.


estexil jutt jumala õige, tegeles mees kes teab bmwdest kõike.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Ma uurisin KT käest, et mis läheb maksma kasti kontroll sedasi et teda autokyljes pole.. ja sain vastuseks, et 3k + paar tihendit... nii et niisama kontrolli teha kastile suht kulukas

samas ütles, et iga inimene saab kasti kontrollida sedasi, et võtab kaane alt maha... kui seal tahma ja metalli puru ei ole, siis on suht suur tõenäosus, et tegemist on korras kastiga
Vasta