e36 kolks tagasillas

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kenwo22
Huviline
Postitusi: 1153
Liitunud: 04.08.2009 16:32 22
Peamine sõiduk: E61 530d

e36 kolks tagasillas

Postitus Postitas kenwo22 »

Tere

Jätan auto kohapeale käima, võtan käigu välja,hoian piduripedaali all,sidur alla, esimene käik sisse-ja vabastan pidurid(siduripedaali üles ei lase ja auto liikuma ei hakka seega)-
käib tumedamat sorti kolks tagasillas.

kas keegi teab öelda, milles võiks viga olla?on keegi sama veaga tuttav?
sai käidud sillakontrollis ja kõik pidi korras olema, aga siiski ei ole.
P1rX
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 08.07.2012 20:16 33
Peamine sõiduk: BMW 320i kupee
Asukoht: Tartumaa

Re: e36 kolks tagasillas

Postitus Postitas P1rX »

Mul teeb hetkel igal käiguvahetusel sõidu ajal tagasillas tume kolks läbi(kolks käib siis, kui sidur all ja käiku vahetan) ja teeb pahat häält sõidu ajal kah... ma tean kindlalt, et mul tagasilla differ läbi.... ehk on sul sama viga?

Proovi ise kuidagi saada tagasilla difrile ligi ja proovi loksutada edasi-tagasi nii kardaani otsa ja samuti ka pooltelje otsasid(kui liigutada kardaani otsa, siis peaksid koheselt pooltelje otsad difril liikuma hakkama)... Kui see loks on seal väga jõhker, siis ilmselt tuleb sul "uus" ilma loksuta differ otsida.
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: e36 kolks tagasillas

Postitus Postitas Heix »

kenwo22 kirjutas:Tere

Jätan auto kohapeale käima, võtan käigu välja,hoian piduripedaali all,sidur alla, esimene käik sisse-ja vabastan pidurid(siduripedaali üles ei lase ja auto liikuma ei hakka seega)-
käib tumedamat sorti kolks tagasillas.

kas keegi teab öelda, milles võiks viga olla?on keegi sama veaga tuttav?
sai käidud sillakontrollis ja kõik pidi korras olema, aga siiski ei ole.
Tõenäoliselt on viga ikkagi veoskeemis...ehk jah kardaani loks,difri loks ja kindlasti veovõllide loksud...
E36 m50b20
kenwo22
Huviline
Postitusi: 1153
Liitunud: 04.08.2009 16:32 22
Peamine sõiduk: E61 530d

Re: e36 kolks tagasillas

Postitus Postitas kenwo22 »

Kardaani edasi-tagasi pöörates on küll väike loks aga ei midagi hullu. Kuna auto pole enam uus, vaid on vana,pidi see olema täiesti levinud nähtus. Aga iseseisvalt kolksu tekitajat ei leidnud,pöördun murega töökotta.
Vasta