e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
janar279
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 12.01.2011 13:58 41
Asukoht: Põlva

e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Postitus Postitas janar279 »

Tere.
ostsin avariilise e46 320d 100kw 2001a.
kõik toimib ja ühtegi elektri viga pole.
auto on sirge ja sillad korras.
eelmine omanik vahetas pool esisilda välja ja paigaldas ka uue turbo(võibolla taastatud)
auto on muidu ilus ja on ka mõned lisad.kui kõvemad külmad olid siis auto seisis kile all maja ees.nädalalõpus läks kettramatta tööle.

Küsimus siis selline et kas tasub mul se auto alles jätta või mitte.
olen kuulnud palju negatiivseid jutte selle tüübi kohta ja ausaltöeldes hirm on nahas.
se on mul esimene diisel ja ei tahaks küll kohe remontima hakata nagu räägitakse et laguneb meeletult
mis võiks olla need tüüpvead selle isendi juures?.

ettetänades
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Postitus Postitas siiim_k »

Kui auto korralikult hooldatud ja peale avariid kvaliteetselt taastatud siis ma ei näe põhjust miks ta lagunema peaks.
Kasutaja avatar
gamer112
Huviline
Postitusi: 281
Liitunud: 11.04.2009 15:57 05
Peamine sõiduk: bmw 320d e46
Asukoht: võru/rauma

Re: e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Postitus Postitas gamer112 »

remondirõõmu on palju selle autoga.. vähemalt minul on. 2 aastaga olen remondi alla pannud üle 2000 euri.
ja samamoodi õemehel läinud auto peale korralikud summad, tal sama auto.
aga mootor on hea sellel masinal.
lynfff
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 22.02.2012 14:58 46
Asukoht: Tallinn

Re: e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Postitus Postitas lynfff »

Su postitus inspireeris isegi mind kirjutama, nimelt ostsin ka suve lõpul omale sama isendi, siiani vaid rihmad rullikud, õli vahetus ja siduri vahetus. Igati rahul - öko(manuaal) ning ausalt öeldes nõustun eelnevaga, kui on hästi hooldatud siis pole vaja millegi pärast vaja muretseda. Kas sul on eelnevate hoolduste kohta ehk mingeid pabereid? Aaaa... ja kusjuures... Käima läheb väga hästi, ma isegi olen väga imestunud. Pole kordagi veel pidanud muretsema et kas külmaga käima läheb või mitte, eks see kõik ikkagi oleneb auto eelnevast käekäigust. Aga edu ja soovitan hoida :)
BMW 320d 100Kw 2001a
janar279
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 12.01.2011 13:58 41
Asukoht: Põlva

Re: e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Postitus Postitas janar279 »

auto oli kellegi ärimehe tütre oma olnud.eestis on aasta sõitnud.
vahetatud on:turbo,esi-pidurikettad,klotsid,õõtsad,sarniirid.
autol tutikad naastrehvid all ja uus kuiv aku peal.
suure külmaga seisis nädal aega ja nädalalõpus sai korra eelsüüteküünalt antud ja pokst käis kohe.musta ei tule ja kohapeal läheb ilusti soojaks.
telekas ja muu elektroonika kõik töötab.
olen kuulnud mingitest sisselaskekolektoris olevatest klappidest mis pidid ära tahmuma v katki minema.siis pidid probleemid majas olema.
e46 sildasid ma tunnen aga just se diisel.se paneb hirmu nahka.
üks bmw huviline teadis mulle rääkida et just se 2.0 pidi jama olema.pidi jube probleemne auto olema.
Kasutaja avatar
siiim_k
Huviline
Postitusi: 662
Liitunud: 16.11.2011 15:24 18
Asukoht: Järvamaa, Paide

Re: e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Postitus Postitas siiim_k »

Need klapid saab eemaldada mis murduvad(kas need kaheliitrisel diislil on ikka?)
e46 veermik on hea.
Ja kui auto korralik on siis miks mitte hoida alles. Kui tahad sellist autot mida kunagi remontima ei pea siis joonista see paberile.
E46 on vana mudel ja kindlasti kulub vana auto peale raha, kõik mis liigub see kulub aga kui ennem on korralikult hooldatud ei juhtu taha midagi hullu. Kui satud raipe otsa siis pole oluline kas bena või diisel, 10a vana või 20a vana, datsun või bemm aga rahamatad sinna alla niikuinii(ilmselt bmw alla parema meelega).
wolts9
Huviline
Postitusi: 100
Liitunud: 17.11.2009 19:32 11

Re: e46 320 d 100kw-mõned uudistavad küsimused

Postitus Postitas wolts9 »

tere

Omanud 320d 100kw pea 2 aastat ja ei ütleks küll et laguneb kui vähegi hooldada ( mida vajab iga auto) pole migit muret , külmad pole ka minu isendile liiga teinud käivitub ilusti . Need klapid mille kukkumist kardad kui ma ei eksi siis tulid alles uuema tüübi 110kw mootoril . Hea ja öko auto.
Vasta