Küsimus seoses laienenud juhtmestiku ja püsikiiruse hoidjaga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Küsimus seoses laienenud juhtmestiku ja püsikiiruse hoidjaga

Postitus Postitas TambetB »

Tahaks siis teada, kas see vastab siis tõele, et juhe ning kang külge ja hoiabki kiirust?
Tegemist laienenud juhtmestikuga siis; (848 ENLARGED WIRING HARNESS).

Kui kellelgi on kogemusi andke tulla!
Ja kui asi on nii lihtne, tahaks kelleltki selle kiirusehoidiku osta , mõistliku hinnaga!
Ja üldse palju see hoidik maksab? (ei tahaks üle maksta!)
Kasutaja avatar
jaanis3
Huviline
Postitusi: 944
Liitunud: 15.01.2008 15:02 40
Peamine sõiduk: BMW 520d'11

Re: Küsimus seoses laienenud juhtmestiku ja püsikiiruse hoidjaga

Postitus Postitas jaanis3 »

Minu käe alt on läbi käinud 3x E36, millel on kõigil olnud varustuse nimekirjas 848. Hetkel veel olemasoleval 316-l on lisajuhtmestikust peal ainult kondi ahju teine pistik ja siis uksepolstrites lisa kõlarijuhtmed, muud ei miskit. Teistel autodel oli sama teema.
Paljud räägivad, et kui on 848 varustuse listis, siis on kõikide lisade tarbeks juhtmed veetud. Aga paraku see nii ei ole. Pole ühtegi üleliigset juhtmeotsa kusagile veetud.
Püsika juhtmetest pole nendel autodel haisugi olonud.

Vaata, kas leiad kapoti alt aktuatori pistiku, roolisamba küljest vaba valget värvi pistiku, siduri lüliti pistiku ja kõrvalistuja poolelt kõlari äärest-pealt püsikiiruse aju pistiku(sinist värvi). Siis sul vaja püsika kangi, aju, aktuaatorit ja siduri lülitit. Siis saab asja toimima.

Sattusin aga ühe 325 otsa, mis suht algusaata auto, neile pandi laiendatud juhtmepuu peale. Masin siis ise 91. aasta veebruarist. Seal on mul peaaegu kõik olemas.http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=4&t=115980
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Küsimus seoses laienenud juhtmestiku ja püsikiiruse hoidjaga

Postitus Postitas TambetB »

jaanis3 kirjutas:Minu käe alt on läbi käinud 3x E36, millel on kõigil olnud varustuse nimekirjas 848. Hetkel veel olemasoleval 316-l on lisajuhtmestikust peal ainult kondi ahju teine pistik ja siis uksepolstrites lisa kõlarijuhtmed, muud ei miskit. Teistel autodel oli sama teema.
Paljud räägivad, et kui on 848 varustuse listis, siis on kõikide lisade tarbeks juhtmed veetud. Aga paraku see nii ei ole. Pole ühtegi üleliigset juhtmeotsa kusagile veetud.
Püsika juhtmetest pole nendel autodel haisugi olonud.

Vaata, kas leiad kapoti alt aktuatori pistiku, roolisamba küljest vaba valget värvi pistiku, siduri lüliti pistiku ja kõrvalistuja poolelt kõlari äärest-pealt püsikiiruse aju pistiku(sinist värvi). Siis sul vaja püsika kangi, aju, aktuaatorit ja siduri lülitit. Siis saab asja toimima.

Sattusin aga ühe 325 otsa, mis suht algusaata auto, neile pandi laiendatud juhtmepuu peale. Masin siis ise 91. aasta veebruarist. Seal on mul peaaegu kõik olemas.http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=4&t=115980
Selge, tänan väga spetsiifilise ja põhjaliku vastuse eest.
Uurin siis oma autot nendest kohtadest :D
Vasta