probleem -ajab veits bensakat salongi

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
konks
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 11.11.2010 13:29 27
Asukoht: essu city

probleem -ajab veits bensakat salongi

Postitus Postitas konks »

tere selline mure -äki keegi oskab aidata--bmw 318i 91 .a. ajab nagu tühi käigul bensiini haisu kuskilt veist salongis on tunda ..kui sõidan pole hullu linnal foori taga oodates jälle jne..milles viga võib olla huvitav kuskilt mootori juurest nagu ei leki ja õhufilter paistab ka puhas olema.....minu mõistus otsas.... :P :roll:
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Re: probleem -ajab veits bensakat salongi

Postitus Postitas Romek-Olen »

konks kirjutas:tere selline mure -äki keegi oskab aidata--bmw 318i 91 .a. ajab nagu tühi käigul bensiini haisu kuskilt veist salongis on tunda ..kui sõidan pole hullu linnal foori taga oodates jälle jne..milles viga võib olla huvitav kuskilt mootori juurest nagu ei leki ja õhufilter paistab ka puhas olema.....minu mõistus otsas.... :P :roll:
Ma just täna tegelesin tagumise püti vahetamisega mis pealt ära oli roostetanud ja auk sees ja selle käigus avastasin et peale kati lekib keevitus koht. Tegin korda ja täna salongi enam haisu ei tulnud. Algul arvasin et tagumine pütt pöhjustas selle haisu:D
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Re: probleem -ajab veits bensakat salongi

Postitus Postitas Aaro »

Teemaalgatajale siis, et arvatavasti on pihustilati külge tulev kummivoolik kuskilt praguline. Tasub kogupikkuses ära vahetada. Seisu ajal ta salongi seda haisu ajabki, kuna sõiduajal tuul puhub kapoti aluse haisust vabaks.
Romek-Olen
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.10.2010 20:19 30
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Re: probleem -ajab veits bensakat salongi

Postitus Postitas Romek-Olen »

Aaro kirjutas:Teemaalgatajale siis, et arvatavasti on pihustilati külge tulev kummivoolik kuskilt praguline. Tasub kogupikkuses ära vahetada. Seisu ajal ta salongi seda haisu ajabki, kuna sõiduajal tuul puhub kapoti aluse haisust vabaks.

Tuttaval oli sama teema!
Vasta