Lugupeetud Moderaatorid !

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Vasta
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas seppa »

Ei ole antud süsteem toiminud aastaid ,uuendus võeti vastu paar nädalat tagasi .
See et kellelegi ei meeldi lukus teemasid sirvida või neist üle astuda .Inimene kasutab otsingut teatud eesmärgil .Mida ei saa üldistada .Vajadus otsingu jaoks on erinevaid ,seda ei saa ju lahata siin .
Näide :lukus teemas võib olla palju infot :kasutaja ,toote ,hinna kohta jne. Ka üleliigne jutt mis on teemas.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Rain. »

Uuendus oli ainult reeglites, kuid teemasid on tõstetud prahti juba algusest peale nagu Ain juba mainis eespool.
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas agoy »

No kuulge! :D
see ei olnud ju küll normaalne.
Sellest ma saan küll veel aru, et tüüp lasi mingi 10 euri alla, et selle oleks võind jah uut postitust tegemata jätta.
Aga kui hind läks lõpuks 150 peale, siis oli postitus küll igati asjakohane minuarust. Näiteks kui ma peaks otsima omale velgi ja näen seda kuulutust, et head veljed, aga ei ole eriti raha välja käia(200 eur), jääb hetkel ost katki. Kui on ikka tahtmide odavalt ja enamvähem asjalikke velgi saada, siis tuleb ikka ka palju otsida, mis tähendab, et käin siin foorumis kasvõi igapäev,et leida soodsaid pakkumisi. Kuid praegusel juhul seda hinna muutust näen healjuhul alles nädalapärast.

Minu jutu mõte on see, et selline mode käitumine oleks võinud küll olemata olla, või mul tõesti jäi midagi kahe silma vahele, millest ma aru ei saanud :roll:

Või nüüd ongi mingi uus seadus vastu võetud, et kuulutuse autor ei tohi nädalas üle ühe postituse teha?


Ago
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Ander »

Mina tegin seda ja ootan hetkel vastust juhatuselt kuidas nende hinna muutustega käituda.
Kas teha vahet mingist summast alates või siis jätkan seda joont,et hinda saab esimeses postis muuta,kui pole 7 päeva möödunud.
See ei ole aga kindlasti lahendus,et hakatakse mõne euro kaupa hinda alandama üle päeva.
Samas aga selle kuulutuse kohta öeldes,siis on tal ju ilusti pealkirja ka pandud see uus hind ja kes velge otsib see vaatab rohkem kui ühe lehekülje kuulutusi läbi.Eriti veel kui teab,et nädalas korra tohib up-da.
Lisaks olen siiani korra "hoiatanud" enne kui teema on lukku läinud.
E70 4.8i /// E93 335i
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas agoy »

ma mõtlesin just seda, et korra vaatand kuulutust enam uuesti ei hakka vaatama. Kuid kui nädalas korra tõesti tohib up-ida, siis tuleb tõesti vaadta ka juba korra läbi vaadatud kuulutusi :(
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Riivo »

selleks olekski hea panna üksiku asja hinna teema pealkirja...saab juba teemasid lapates hinna teada, ei pea lahti tegemagi...vaeva vähem...ja kui teema up on lubatud kord nädalas siis seda kunstlikult upitada on ilmselgelt reeglite vastu...kel vaja lappab ka paarkümmend lehte kuulutusi läbi.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas agoy »

ei seda jah, et lappada mitu lehte kuulutusi, aga ei tule nagu selle peale, et vaadata neid kuulutusi, mis juba vaatanud ennem uuendusi. Nii ei ole nagu ka mingit mõtet sellel lisavõimalusel, et vaata uusi postitusi :roll:
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Ander »

Edaspidi märkimisväärse hinnamuutuse puhul ei hakka lukku panema.
Tegelikult selles antud olukorras poleks ka lukku pannud ilmselt kui tal poleks seda esimest 10 eur up-i teinud ennem.
Teen selle konkreetse teema lahti ja saadan talle ka ps.
E70 4.8i /// E93 335i
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas vahur_s »

Probleemi põhjus on selles et on küll foorumi reeglid, aga reegleid pole piisavalt lahti kirjutatud.
Kivi Hanno kapsaaeda, kuna tema oli see, kes võttis küll vaevaks kokku kirjutada põhireeglid, aga seoses sellega pidas targemaks ära kustutada alamfoorumites olevad teemad (kui täpne olla siis teema sisu) kus oli rohkem lahti kirjutatud, näidised tehtud kuidas ja mismoodi käituda. Mina leian et liiga kergekäliselt said nende teemade sisud ära kustutatud.
Elu on näidanud, et reeglitele on vaja kommentaare, rohkem lahti seletada lähtuvalt erinevatest võimalustest neid tõlgendada.
Antud situatsioon on ehe näide. Tuleb anda täpsustatud juhtnöörid kuidas käituda kui inimene muudab hinda.



Hanno
2.5. blablablaaaaaaaaaaa
NB! Signatuur ei tohi sisaldada mitte mingit reklaami.
Lisasid küll uhke punkti, aga sellest kinnipidamist ei suudeta ju kuidagi tagada. Pärast antud reegli kehtestamist ja väikest vaidlust oli teema aktuaalne, aga kui foorumis ringi vaadata ei tule üllatusena et osade kasutajate signatuuri on reklaam vaikselt tagasi hiilinud.

Arutage veelkord asi läbi, kas antud keeldu on mõttekas kehtestada või mitte, piisavalt palju vett on merre voolanud ja asja peaks saama ilma emotsioonideta arutada.
Kui peate jätkuvalt vajalikuks antud reeglit rakendada, siis leidke ka vahendid et sellest kinnipidamist jälgida.
Reegleid on vajalikud, aga kui ei suudeta nendest kinnipidamist tagada, siis pole ju mõtet neid kehtestada!
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Riivo »

vahur_s kirjutas:Hanno
2.5. blablablaaaaaaaaaaa
NB! Signatuur ei tohi sisaldada mitte mingit reklaami.
Lisasid küll uhke punkti, aga sellest kinnipidamist ei suudeta ju kuidagi tagada. Pärast antud reegli kehtestamist ja väikest vaidlust oli teema aktuaalne, aga kui foorumis ringi vaadata ei tule üllatusena et osade kasutajate signatuuri on reklaam vaikselt tagasi hiilinud.
Ennekõike on selle taga meie foorumi enda kasutajad kes on nüüd "allasurutud" ja trotsiks üritavad salaja reeglite vastu hakata. Kelle jaoks siis need reeglid on? On kõik selgeks endale teinud mille jaoks need reeglid on tehtud?...tundub et mitte, igal on ainult oma nahk mängus ja eelistamisi ei sallita...seepärast ei saanud ka teha erandit, et a-la makstud isikutel on allkiri...lihtsam on hoida footer reklaamist puhas ja maksnud isikutel/firmadel on eraldi alateema oma reklaami jaoks. Puhastamisega tegelevad vastavad isikud jõudumööda ja neid aidatakse selles klubiliikmete poolt.
Viimati muutis Riivo, 19.04.2011 22:20 44, muudetud 1 kord kokku.
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

blablablabla vahur_s.
Tõesti, sinu igikestev nutt ja hala ei paista lõppevat.
Siin teemas on korduvalt selgitatud, et reklaami osas tegi otsuse MTÜ üldkoosolek, mis on MTÜ kõrgeim võimukandja. See ei ole mingi Hanno eralõbu. Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis on minu selgitusoskus otsas (äkki http://www.riigiteataja.ee aitab? Sealt tasuks lugeda siis mittetulundusühingute seadust :idea: ).

Küll aga oleme antud teemat juhatuses arutanud. On kaks võimalust: kas jätkame nii, nagu praegu, et käime ja kustutame reeglitevastaseid allkirju päevast päeva või keelame signatuuri üldse ära. Siiani oleme soovinud olla kasutajasõbralikud ja lauskeeldu mitte rakendada - see kaotaks ära ka vahur_s sinu signatuuri. Kui aga teatud kontingent jätkab sihilikult foorumi reegli rikkumist, siis ei ole ilmselt üllatus, et me peame siiski selle rahvavaenuliku otsuse vastu võtma ja signatuurid üldse ära keelama. Ja ma vist juba tean, mis siis saab - veel rohkem hädakisa siin teemas. Halleluuja, ükskõik, kuidas me ka ei püüa, kõikidele sobivat lahendust ei saa mitte kunagi olema, ikka leidub keegi, kes leiab, et klubi juhatus on asunud personaalsele sõjamissioonile just tema vastu...
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas seppa »

Ei ole vaja hakata blablabla-tama .Üks ees ja teine järgi.
Halvustavad, solvavad ...(jne.) laused jutuajamisel , no ei ole vaja sellist suhtumist .Sellest võiksid kinni pidada kõik (asjalikud huvilised).
Annely esimese postituse lõigu oleks saanud viisakamalt esile tuua. ;)
Vahuri esimeses küsimuses oleme ühelmeelel .Teine küsimus sai vastuse Riivo postitusest.Mis oleks olnud olemata ,kui oleks selgitus olnud reegli muudatuses.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas vahur_s »

Annely, minu postituse teise osa mõtte oli antud probleemile tähelepanu juhtida, kust sa lugesid välja et ma nutan või halan selle üle. Minul ei ole isiklikult sooja ega külma kas on signatuuris reklaam või mitte.
Postituse mõte oli et kui kehtestate reegli, siis seiske hea ka selle täitmise eest, kui seda ei suuda, pole vaja antud reeglit kehtestada.

Hanno poole pöördusin kuna tema võttis vaevaks reeglid kokku kirjutada ja üks kolmest juhatuses olevast inimesest. Ma tean väga hästi et see otsus on teil vastu võetud klubi üldkoosolekul ja seda pole vaja mulle selgitada ega seaduste linke toppida!
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

vahur_s kirjutas:Postituse mõte oli et kui kehtestate reegli, siis seiske hea ka selle täitmise eest, kui seda ei suuda, pole vaja antud reeglit kehtestada.
Väga tore, aga juhatus ei saa omavoliliselt eirata üldkoosoleku otsust (ka korduvalt mainitud siin teemas). See tähendab, et antud otsuse muutmiseks tuleb kokku kutsuda uus üldkoosolek. MTÜ liikmed ehk klubiliikmed ei ole selleks vajadust näinud.

Ja lõpetaks äkki selle Hanno siunamise ära? Oluliste muudatuste ja otsuste eest vastutab juhatus, mitte üks juhatuse liige.

Mis aga puutub minu õelasse sõnavõttu - no kaua võib...? Ma põhimõtteliselt ei luba klubi juhatust või teisi liikmeid materdada ja seda eriti huviliste poolt, kes ainult virisevad, aga ise midagi konstruktiivset ei tee (eks see ole igalpool nii, et õpetajad ja virisejad on need, kes ise asjaga lähedalt seotud ei ole). Kus viga näed laita, seal tule ja aita - vanasõna lausa.
Kasutaja avatar
agoy
Huviline
Postitusi: 2558
Liitunud: 10.05.2009 12:09 58
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas agoy »

natuke vale suhtumine moderaatorite poolt, et kui ei sobi, tee ise.
Teie(moded) olete võtnud omale vastutuse ja kohustuse midagi teha, ja sellega tuleb alati arvestada, et on neid kellele midagi ja virisevad iga asjamoodi...tee kuidas tahad ei sobi. Kuid siin peakski tulema vahe sisse - mode peaks suutma jääda normaalse mõistuse juurde ja ei tohiks laskuda iga suvalise nähvaja tasemele.

Veits mõtlemisainet, mis ammu peaks teada juba olema :)
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Riivo »

Kõik õige kuid ka moded on inimesed ja ka neil on oma taluvuse piir olemas, kel saab kiiremini kannatus otsa, kel mitte nii kiiresti. Asju on selgitatud kordi mitmeid nii-ja naapidi, aru sellest ikka ei saada ja üritatakse tuuleveskitega võidelda. Kel on tahtmine teada milliseks pürgime siis võiks olla kõige lähim eeskuju http://www.e21.ee.
´17 4Drive
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Mürka »

Riivo kirjutas:Kel on tahtmine teada milliseks pürgime siis võiks olla kõige lähim eeskuju http://www.e21.ee.
Sel juhul võiksite esimese asjana taastada huumoriteema.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Riivo »

ma kusjuures arvasin, et see oleks esimene idiootsus mis kohe pähe tuleks.
´17 4Drive
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas seppa »

Riivo ,ei saa pürgida e21 tasemele .Kuna ühes foorumis 800 kasutajat ja teises 15 000 .

Kuna huumori teema puudub ,kas tohib väljendan end läbi huumori .Palun pikka viha mitte pidada ,kui kedagi solvasin .

Mõtle nüüd lehmalauta(ebk) kus on 1000 pead (kasutajad),karjuvad lõugavad ,ehk kasu pole peale piima andmise midagi.Situvad terve lauda täis ja siis tulevad talitajad (moded) ja roogivad teiste järel, et oleks laut puhas ja silmaga ilus vaadata.Muidu läheks üritus kiiruga pankrotti .Ja see kordub iga päev ,ega lehmad aru ei saa et sittuda ei tohi .Kõik kes haigena tunduvad ja käituvad ,saadetakse kombinaati(kustutatakse kasutaja).Mis neist kasu on ,ainult piim!Ennem tootsime niisama ,nüüd tahavad omanikud raha ka saada ,kuna nemad peavad seda lauta üleval.Seda väheke ,mis piima (teenuse reklaam jne.)eest saadakse kulub kõik maksude peale ja ei jää ültsegi omanikule ja lehmadele ammugi .Kui tuleb isu enda piima lürpida ,siis selle eest tuleb omanikule maksta. Eks see laut eksisteerib nii kaua ,kui omanikud arvad ja ülejõu ei käi .Pärast viiakse kõik lehmad tapamaja ja laut pannakse osta.ee ülesse.


Aga talunik(e21) ,kes peab 20 lehma(kasutajad) .Talunik on selleks sündinud et loomadega tegeleda ja sureb koos nendega .Hommiku vara ülesse ja hilja voodi .Pühendab kõik oma vaba aja neile .Kui ka mõni haigeks jääb või jalgu alla ei võta ,siis teda poputatakse (huumaori teema)ja kulutatakse palju raha ravimite peale .Isegi tehakse tema pärast muudatused laudas.Ega see lehm tahagi eriti ära minna kohast kus talle meeldib ja tema eest hoolitsetakse .Nii kergelt teda kombinaati ei saadeta ,kui siis perekondliku pisarate valamisega.Kuna toodang mida annavad on kvaliteetne ja ei ole segatud veega.Kõik naabrid ja ka mujalt, käivad imetlemas tema lauda puhtus ja lehmasid keda koheldatakse nagu oma lapsi.Tänu lehmade toodangule soetatakse kallist tehnikat ,eks ikka lauda parema eksisteerimise nimel.Kuigi lehmasid on vähe ja toodangu kogus väike ,on kindlasti talunikul raske .Tuleb veel suur big pank ja astub varbale ,ja sealt võib lõppeda taluniku suur unistus.

Suure lauda puhul meeldib talitaja(akibo)töö .Kes kohe ei löö kirvega sarvede vahele vaid annab loomal end muuta(kirjalik noomitus) ennem kui kombinaati saadetakse .Samas kaua sa ikka poputad ,3-4 korda ja siis läheb küll jõuluks lauale .

Ärge siis pikka viha pidage minu vastu :)
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Kasutaja avatar
vahur_s
Huviline
Postitusi: 1289
Liitunud: 08.12.2008 10:16 10
Asukoht: Tartu - Jõgevamaa

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas vahur_s »

Seppa väga muhe ja tabav postitus :D
Annely kirjutas:Ja lõpetaks äkki selle Hanno siunamise ära? Oluliste muudatuste ja otsuste eest vastutab juhatus, mitte üks juhatuse liige.
Kust sa võtad et ma Hanno't siunan, mul pole midagi tema vastu, erinevalt sinust suudab Hanno argumenteeritult vastata ega lase emotsioonidel üle keeda.
Annely kirjutas: Mis aga puutub minu õelasse sõnavõttu - no kaua võib...? Ma põhimõtteliselt ei luba klubi juhatust või teisi liikmeid materdada ja seda eriti huviliste poolt, kes ainult virisevad, aga ise midagi konstruktiivset ei tee (eks see ole igalpool nii, et õpetajad ja virisejad on need, kes ise asjaga lähedalt seotud ei ole). Kus viga näed laita, seal tule ja aita - vanasõna lausa.
Aga mida siin aitad, sest kui võtad vaevaks vigadele tähelepanu juhtida hakkad süüdistama vingumises ja virisemises.
Mille polest huviline kehvem on kui klubiliige. Ära unusta et enamiku nn lehmakarjast moodustab ikkagi huvilised ja kui huviliste sõnavõttudele järgneb ründava ja negatiivse alatooniga postitus klubi juhtkonda kuuluvalt inimesest, siis mis mulje see jätab!
Ma olen erinevaid ideid pakkunud välja, aga kasu pole selles ju midagi olnud.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5625
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas eero »

Annely kirjutas: Küll aga oleme antud teemat juhatuses arutanud. On kaks võimalust: kas jätkame nii, nagu praegu, et käime ja kustutame reeglitevastaseid allkirju päevast päeva või keelame signatuuri üldse ära. Siiani oleme soovinud olla kasutajasõbralikud ja lauskeeldu mitte rakendada - see kaotaks ära ka vahur_s sinu signatuuri. Kui aga teatud kontingent jätkab sihilikult foorumi reegli rikkumist, siis ei ole ilmselt üllatus, et me peame siiski selle rahvavaenuliku otsuse vastu võtma ja signatuurid üldse ära keelama. Ja ma vist juba tean, mis siis saab - veel rohkem hädakisa siin teemas. Halleluuja, ükskõik, kuidas me ka ei püüa, kõikidele sobivat lahendust ei saa mitte kunagi olema, ikka leidub keegi, kes leiab, et klubi juhatus on asunud personaalsele sõjamissioonile just tema vastu...
Eksole, ikka jälle selle asemel, et konkreetsete tegelasega ("teatud kontingent kes sihilikult jätkab reeglite rikkumist") midagi ette võtta taaskord kogu kaadri õiguseid veel otsast vähendada. Võimas.

Politsei võiks ka kõikidel autojuhtidel juhtimisõiguse ära võtta, sest "teatud kontingent" rikub krooniliselt eeskirju ja ei jõua nende järel valvata. Ärgu siis juba keegi sõitku.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Annely »

Eero, signatuuri pole ära keelatud. Ja kui vähegi kannatab, siis ei keelata ka.
Aga mind teeb kurvaks, et iga kord, kui leian aega foorumisse tulla, pean teemade lugemise asemel ignorantsete kasutajate signatuure modereerima. Ja paljudel rohkem kui üks kord.
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5625
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas eero »

Lihtsam (ja ausam kõigi suhtes) on reeglite ignorandid "ära keelata", mitte nende pärast kõiki represseerida. Tuimalt. Naks ja läind ja homme ei mäleta enam isegi et keegi oli teistest rääkimata.
Vean siia jälle paralleeli, millest igaüks peaks elavalt aru saama - samamoodi nagu kroonilised liikluseeskirjarikkujadki liiklusest kõrvaldatakse. Nemad ise muidugi kiristavad hambaid, aga liiklus toimib edasi nagu iga päev ja mitte keegi neist puudust ei tunne.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Riivo »

Selles jutus on juba iva.
´17 4Drive
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas hanno »

Iga kord on suur hirm, kui näen, et siia teemasse midagi kirjutatud. Eelarvamusega seda lugema tulles on alati kuklas tunne nagu teema pealkiri oleks "**** moded"...

Ettepanek kõigile jätta emotsioonid kõrvale ja alustada igat postitamist vähemalt siin teemas (kus tundub alati olevat meie-teie sündroom) rahulikult ja kedagi ründamata ja solvamata.

Proovides seda arenevat draamat kuidagi lahti harutada, proovin oma mätta otsast vastata mõningatele punktidele, mis silma torkavad.

* Hindade ja lisainfo muutmine ning sellest tulenevad moderaatorite tegevused. Iga moderaator lähtub enda arusaamast, kas teema algataja on reegleid rikkunud või mitte. Moderaatoritele on ka abimaterjal, mille alusel otsuseid teha, kuid nagu ka reegleid kasutajale, ei saa ka juhendeid modedele teha 100% täiuslikeks ja lõplikeks. Seega, kui keegi tunneb ennast puudutanud või näeb ebaõiglust, siis saage aru, et ei ole kellelgi isiklikku vimma, vaid moderaator otsustas mingi kogumi andmete põhjal just sedamoodi seekord. Alati saab sellest märku anda, kuid nagu ka Annely välja tõi, siis tähelepanu juhtimine peab olema ka viisakas ja tsiviliseeritud.

* Reeglid ja nende lahtikirjutamine. Vahur, täiesti teadlikult sai erinevad teemad reeglite näol kokku koondatud ja muud teemad hetkel kõrvaldatud. Kuna varasemad teemad sisaldasid tihtilugu ka arutelusid juba vananenud reeglite osas, siis oli infomüra neis teemades väga palju. Mõte oligi selles, et uute reeglite valguses saab reeglipunkte lahti seletada uutes teemades seekord. Kõik selgitused, mis tundusid vajalikud, said reeglitesse pandud - ehk vanad teemad ei läinud pimesi prügisse vaid need said kõik sisulise poole pealt ka üle vaadatud. Samas ei saanud reegleid ka iga punkti juures näidetega illustreerida, kuna siis oleks reeglite kogum muutunud loetamatult pikaks. Kui küsimusi reeglite osas tekib, oleme kõik valmis neile seletusi andma.

* Signatuuri haldamine - hetkel on tõesti olukord natuke puudulik ja sellest oleme teadlikud. Põhjus lihtne. Hetkel saavad signatuure "hallata" ainult administraatorid ehk mõned üksikud inimesed. Ja selles mahus ei jõuta kõike hetkel ära hallata. Kuid kohe-kohe see muutub, kui vastav õigus foorumis laieneb ka moderaatoritele.

* Signatuuri keelamine - Eero, kui saame lisada lihtsa võimaluse foorumile, et ka signatuuri kasutamist piirata, nagu avatari puhul on võimalik, siis kindlasti seda ka hakkame rakendama.

Moderaatorid ja administraatorid on võtnud vastutuse klubi, klubi foorumi ja enda ees. Klubi foorum koosneb küll huvilistest, külalistest ja klubi liikmetest, kuid moderaatoritele nõudmisi esitada ei ole just mõistlik. Moderaatorite kohustused on kokku lepitud klubi juhtkonna ja moderaatorite vahel.

Ja nagu ikka, siis mõistlikud ja konstruktiivsed arutelud on edasiviivad...
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas seppa »

Teen väikese ettepaneku: kas oleks võimalik kasutada otsingus lugejate autosid ainult reg.numbri järgi? Tänavapildis jääb paljusid ilusaid autosid silma, kõige lihtsam on jätta meelde reg.number, mida hiljem kasutada otsingus ja leiadki õige auto omaniku ülesse.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
coley
Huviline
Postitusi: 3880
Liitunud: 07.06.2009 15:58 34
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas coley »

Paraku ei saa nõuda inimestelt, et nad oma auto reg. nr'i teemasse kirjutaks. Mõni inimene seda ei taha ja näiteks on võtnud ka vaevaks piltide pealt eemaldada reg nr. ;)
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Henri. »

See vist eeldaks seda, et kõik autoomanikud lisaksid oma reg.nr-i oma teemasse?
Või pidasid sa silmas, et täiendatud otsingusse lisada lahter "reg nr" kuhu andmed sisestades leiaks vastava teema lugejate autode alt? See eeldaks siis omakorda seda, et teema loomise ajal oleks veel üks lisalahter kuhu saaks reg. nr-i sisestada. Ei kujuta ette kui keerukas sellise asja teostamine tehniliselt oleks. Miskipärast arvan, et signatuuride modereerimise võimaluse loomine jms hiljuti ka siin teemas arutatud probleemid on hetkel prioriteedid.

Mõte iseenesest täitsa hea.
Ander
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 2422
Liitunud: 03.04.2007 12:20 51
Peamine sõiduk: E70 4.8i
Asukoht: Tallinn

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas Ander »

Selleks,et auto leida ülesse registeerimisnumbri järgi piisab kui keegi lugejate autode teemasse kuskile kirjutab selle.Otsing peaks selle siis igaltpoolt ülesse leidma,mitte ainult pealkirjadest.
LKF-st peaks registeerimisnumbri järgi leidma mudelinimetuse ja äkki ka aasta,see ilmselt lihtsustaks ka otsingut siin.
Muidu aga on mõte igati hea,kuid kardan,et selle teostus raske.Samas aga võid kuhugi vähe loetavamasse kohta üleskutse kirjutada,et lisataks oma auto registeerimisnumber.
Vaadates aga,et kohati on numbrimärk kinni kaetud siis ilmselt kõik pole sellest huvitatud ja ei usu,et seda ka nõudma hakatakse.
E70 4.8i /// E93 335i
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Re: Lugupeetud Moderaatorid !

Postitus Postitas seppa »

Hea see et positiivne tagasiside on :)
Mõte oli jah ,et paneme esimesse postitusse auto reg.nr .Ise tegin juba algust.Otsingust leiab ainult tähtede järgi aga numbrite järgi võimatu.
See üleskutse on vabatahtlik ,ei ole kohustuslik. ;)
LKF ,siit ja sealt infot edasi copy-des tundub kuidagi keeruline.
Samas ei ole vaja modedel eriti pead vaevata ,see lihtsalt meie endi teostatav.
Võiks kõiki üleskutsuda kell huvi selle vastu.
Viimati muutis seppa, 26.04.2011 12:37 22, muudetud 1 kord kokku.
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Vasta