Õigekiri

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks
Kasutaja avatar
erik
Huviline
Postitusi: 1228
Liitunud: 07.09.2004 17:29 17
Peamine sõiduk: 530D E60
Asukoht: Kohila/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas erik »

Õige jutt, olen igati päri. See ei ole mingi kirjakunsti või keele instituudi foorum. Peaasi et mõttest aru saadakse ja tänitamise asemel aidatakse.
Aga kui keegi tunneb, et kirjakeel longab ja soovib seda pisut lihvida, siis: http://riigikeel.kolhoos.ee/grammatika ;)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Juudile ja Erikule niipalju, et nagu ma ka eespool mainisin- kui tegemist on muust rahvusest inimestega, siis on juba see kiiduväärt, et nad eesti keeles räägivad- kirjutavad, see, kuidas seda tehakse, ei ole enam nende puhul nii oluline. Ja mis puutub näiteks Baur'i, siis austan teda juba sellepärast, et ta on hoopis muust kandist inimene ja ta räägib eesti keeles. Väga viis :)

Aga üldiselt rääkides, seda teemat ei teinud ma tähenärimiseks, vaid just seetõttu, et inimeste tähelepanu natuke rohkem sellele juhtida, kuidas kirjutatakse. Ütlesin ka seda, et satub mul omal ka mõni aps sisse, seda siis kiiresti kirjutades tavaliselt, kuid kui seda näen, parandan selle hiljem ära...

No vaadake kasvõi seda teemat, mis asi see on?! http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=22577
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ma ei tee milles asi on aga peale selle teema tegemist tundub et hakkab vigu veel rohkem tulema kohati ei saa üldse aru mida kirjutatakse ja nii edasi nagu oleks kolmandasse klassi sattunud juba täitsa kohutav mu meelest juba huvitav millal asi paraneb... Noh kuidas oli? :roll:
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Võrreldes streetrace.org õigekirjaga, ei ole BMW-klubi õigekirja kohta midagi halba õelda :D

Re: Palun luege:)
Kyndel Käzi kirjutas:Oleks siis ootavalt autot vaja hind oleks kuni 2000.

auto ei pea olema pabereid ja parem oleks kui pole neid.
voib väikseid vigu olla, kui müüa teab, mis viga on, et ma oskaks ära parandada.

auto võiks asuda viljandimaa ymbruses. umbes mingi 100km viljandist väljas voib olla.

autod on selle pärast vaja et saaks ralli ajata.

kui soovite yhentust siis msn aadres on jarmobobo@hotmail.com

http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... fb71add8b9
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Pole ammu inimeste tähelepanu siin kirjapildile pööranud, aga viimasel ajal on kuidagi ERITI palju kirjaoskamatust silma hakanud- mõni nljanda klassi poiss kirjutab ka paremini kui mõned, isegi võibolla paljud siin foorumis kribajad... Loed ja imestad- kas tõesti koolis enam õigekirja ja grammatikat ei õpetata- ei ole suuri algustähti, ei komasid ega muid kirjavahemärke...
Üks hea näide, kuidas peaks kirjutama, on (Andrez, ära pahanda siinkohal ;) ) ongi Lugejate autode teemas Andrez'e 520 Touringu teema,öösel lihtsalt lugesin ja nautisin, nagu raamatut loeks- ilus pikk jutt ja väga korrektselt vormistet :)

Mõned, kes end puudutatuna tunnevad, võiks lausa oma postitusi lugeda ja mõelda, kas ikka väga hea lugeda on, kui kogu jutt tuleb ühe pika joruna ja ühe jutiga, nagu ühe hingetõmbega oleks tulistatud...

Muuseas, mingite uuringue järgi peetakse eesti keelt itaalia keele järel oma kõlalt ja ilult maailmas teisel kohal olevaks keeleks, miks seda siis rikkuda...

Näpuvead- see on teine asi, sellest saavad vast kõik aru-sõrm kogemata vale klahvi peale läinud vms, selliseid juhtub näiteks ka mul :oops:
Arne_P
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 01.02.2007 09:53 11
Asukoht: Tallinn/Pärnu/Saku

Postitus Postitas Arne_P »

AARE530 kirjutas:Pole ammu inimeste tähelepanu siin kirjapildile pööranud, aga viimasel ajal on kuidagi ERITI palju kirjaoskamatust silma hakanud- mõni nljanda klassi poiss kirjutab ka paremini kui mõned, isegi võibolla paljud siin foorumis kribajad... Loed ja imestad- kas tõesti koolis enam õigekirja ja grammatikat ei õpetata- ei ole suuri algustähti, ei komasid ega muid kirjavahemärke...
Üks hea näide, kuidas peaks kirjutama, on (Andrez, ära pahanda siinkohal ;) ) ongi Lugejate autode teemas Andrez'e 520 Touringu teema,öösel lihtsalt lugesin ja nautisin, nagu raamatut loeks- ilus pikk jutt ja väga korrektselt vormistet :)

Mõned, kes end puudutatuna tunnevad, võiks lausa oma postitusi lugeda ja mõelda, kas ikka väga hea lugeda on, kui kogu jutt tuleb ühe pika joruna ja ühe jutiga, nagu ühe hingetõmbega oleks tulistatud...

Muuseas, mingite uuringue järgi peetakse eesti keelt itaalia keele järel oma kõlalt ja ilult maailmas teisel kohal olevaks keeleks, miks seda siis rikkuda...

Näpuvead- see on teine asi, sellest saavad vast kõik aru-sõrm kogemata vale klahvi peale läinud vms, selliseid juhtub näiteks ka mul :oops:
Samas ei saa ju välistada, et siin tõepoolest kirjutavad ka mõned neljanda klassi poisid. Kõige mõttekam on vast väga vigaselt kirjutatud postitus lihtsalt ära kustutada ja autorile selle kohta PS saata. Ehk siis mõikab.
Real cars don't spin the front tires, they lift them!
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1932
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Ei saaks öelda, et siin listis kirjavead otseselt silma riivaksid. Pigem häirib tänapäevane MSN-stiilis ülejala "tahaksautoleilgeltlaiaservagaveljeallalükatamilleleodavakummisaabpealetõmmata" keelekasutus, aga samas on moded alati jaol.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

KHM....
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=37575

Esimene ja kolmas postitus teemas....
Sorry aga see tundub BS. :evil:
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1932
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Riivo kirjutas:KHM....
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=37575

Esimene ja kolmas postitus teemas....
Sorry aga see tundub BS. :evil:
Ausalt öeldes oma auto kohta kirjutagu igaüks täpselt niiviisi nagu ta seda õigeks peab. Kirjastiili järgi on vähemalt mul kül hea vaadata, kas üldse viitsib midagi vastata või mitte.
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Mina näiteks pooldan igasuguste lühendite kasutamist.. need teevad elu palju kiiremaks ;) Õigekiri on ka muidugi äärmiselt tähtis. Lugedes igasuguseid naljakaid lauseid tekib kohe silme ette see inimene, kes teisel pool võiks olla. Madala haridustasemega tehnikahuviline kuskilt... Eesti linnast. :)
tapu92
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 25.01.2006 20:20 21
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas tapu92 »

ma olen harjunud igasuguse kirjaga, vahel ei pane tähelegi, et midagi teistmoodi on.
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Postitus Postitas elm »

joh kirjutas:Mina näiteks pooldan igasuguste lühendite kasutamist...
Ega, jah, lühendite vastu vist kellelgi midagi pole, kui need mõistuse
piiridesse jäävad, aga igasugu x'itamine, c'tamine ja ühes jorus
tuututamine... ei vaevu sellist posti lahti deshifreerimagi.
tapu92 kirjutas:ma olen harjunud igasuguse kirjaga, vahel ei pane tähelegi, et midagi teistmoodi on.
Vb suhtlekski siis smailide või hieroglüüfidega/märkidega, nagu vanad
egiptlased, japsid ja hiinlased :cool: :idea: .
Ja veel üks tähelepanek: mõnel mehel on mingi arusaamatu armastus
tekkinud kolmanda välte vastu seal, kus peaks kasutama teist.
Jutu mõte: enne enter'i vajutmist võiks oma posti läbi lugeda.
Lihtne ju.
alpinist
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 30.05.2007 10:55 58

Postitus Postitas alpinist »

Minuarvates on see kirjavigade kallal vingumine hale, umbes sama tase, et "näe, mis sellel seljas on..."
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Kas ikka on? :roll: Sellel ikka vaks vahet... Kas see ikka päris normaalne on, kui inimene (oleks, et vaid üks või paar), ei oska või ei viitsi oma emaleekes kirjutada... Minu meelest väljendab see konkreetselt inimese rumalust ja/või laiskust või mida iganes veel...
Nagu olen korduvalt öelnud- need näpuvead, neid juhtub meil kõigil, aga kui ikka terve tekst kubiseb silmnähtavatest möödapanekutest, siis... Noh, see on ju jama!
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

alpinist kirjutas:Minuarvates on see kirjavigade kallal vingumine hale, umbes sama tase, et "näe, mis sellel seljas on..."
Keegi ei vingugi.
Foorumis on kehtestatud vastavad reeglid ja reeglitest tuleb kinni pidada.
Reeglite rikkumisel on moderaatoril õigus teema lukustada, sulgeda või postitus kustutada.

Foorum on peamiselt info saamis ja jagamiskoht ning kui see info on raskesti arusaadav või mõnel juhul isegi loetamatu, siis see info ei oma erilist väärtust.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

Vahel jääb mulje nagu keegi hoiaks inimesi foorumis kinni ja käsib teha seda, mida nad ei taha teha :lol: :lol: ..jääb mulje et õigekirja surutakse peale nagu "jeestlastele" eesti keele oskust ;) .Aga siiski on Foorumil osalemine täitsa vabatahtlik, kui reeglid ei meeldi siis võib minna üle näiteks üsna vaba sõnakasutusega SR-i foorumisse....ja kõik on rahul :D

Lihtsalt üks uitmõte :roll: ;)
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

Hallooo. Äkki lõpetaks selle jama juba .Nüüd õhtul hakkasin foorumit sirvima. Ja viimased 4 teemat kõigil Kas tee pealkiri korda või siis loe reegleid. Tahaks nagu teemasid jälgida mitte iga natukese aja tagant lugeda jälle et teema lukku pandud loe reegleid. Kui on mingi teema valesti koostatud, kustutage see lihtsalt ära ja saatke kasutajale kiri. Miks peavad teised foorumlased kannatama !!!!!!!!
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Samas see näitabgi foorumi rikutust üldiselt. Lastakse lõdvalt ja ollakse omaarust ülimalt popp kui lohakalt kirjutada, see on näiline. Sama näiline on olla popp koolijuts ja käiia suurematega nurgataga sigarit popsutamas. Popp on vaid omataoliste ja veel madalamate seas. Kujuta ette, et keegi julgeb sind korrale kutsuda, kes see veel on ??!!!
Kodus on jäänud õigel ajal urvaplaaster õigele kohale panemata.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Postitus Postitas Riivo »

varsti tuleb kapitaalne muudatus niikuinii...siis hakkame õiget hala kuulma..õigekiri on kõige väiksem mure....aga uues foorumis on kord paigas ka. Lubati rangemat kontrolli jms...areneme :D
´17 4Drive
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

losto kirjutas:Miks peavad teised foorumlased kannatama !!!!!!!!
Pigem ütleks ma, et näiteks vähemalt mina tunnen end häirituna, kui olen sunnitud lugema ''pooletoobist'' postitust ja kogu foorum on nagu rumala koolipoisi kehvake kirjand vms... Usun, et see ''hala'', nagu väidetakse, kestab niikaua, kui vähemalt enamus foorumist on korrektne ja viisakas, mille üle ei peaks häbi tundma... Kui asja lõdvaks lasta, siis see kirjaoskamatus siin aina süveneb...
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Riivo kirjutas:aga uues foorumis on kord paigas ka. Lubati rangemat kontrolli jms...areneme :D
OT, aga mis asi see uus foorum on?
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Kas sa koosoleku protokolli ei lugenud? :) sai otsustatud, et tuleb uus foorum.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Leho »

Kui tuleb uus foorum, kas siis kaovad ka kõik teemad ära mis on olnud ?
Eriti ju. Tohutus koguses kasuliku infot läheb raisku. Ja praeguse foorumi mysql baasi ümber teha või selle ümber kopeerimisel foorumi puhastamine võtab väga mahuka aja :idea: Lisaks mis tõesti on klubiliikmed nii võllid et tavakasutajad ei tohi teada sellistest muudatustest :idea: Kerge diskrimineerimine või mis. Selline tunne et foorumit majandavad isikud on peaga vastu seina korduvalt jooksnud.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

Ei jookse keegi peaga vastu seina. Ei kao vanad foorumi teemad kuhugi, kasulik info jääb alles ja tõstame andmebaasid ümber. Kül teeme suurpuhastuse, aga see ei tähenda seda, et miski vajalik ära kaob ;)
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Uus foorum pole siin teema.
Ja kui me oleks sellest sulle juba teada andnud varem, siis mis sa selle infoga oleksid peale hakanud?

Ühesõnaga piisavalt vastukaja see teema tekitanud ja loodetavasti mõni inimene ka sellest õppust võtnud, et asju tuleb korrektselt ajada.

Seega praeguseks piisab.
Kui "kirjameistrid" hakkavad uuesti hiilgama, otsime selle teema jälle üles.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Õigekiri

Postitus Postitas AARE540 »

Praegu otsisin selle teema üles mitte otseste kirjavigade pärast- ses suhtes on asi vist veidi paremaks läinud-, vaid veidi teisel teemal. Nimelt ütles Ilves mõni postitus tagasi, et häirib msn-i sõnakasutus. Huvitav, et sellest on 4 aastat möödas, kuid teema on ikka-jälle aktuaalne. Tõsiselt häirib see praeguste 20-25-aastaste kõnepruuk (ise olin ka 10 aastat tagasi 25, kuid siis sellist teksti küll ei olnud) , mis on täis praegust slängi- mul pole midagi selle vastu, kui seda kõnes kasutatakse, ei ole ma ise ka selline, kes kõnes raamatu järgi räägib, msnis pole ma enam aastaid käinud, seega seal pole ka vajadust mingit x-keelt kasutada, kuid olen seda meelt, et foorumis, kus tekst jääb püsima kauemaks kui arvuti väljalülitamiseni, võiks pilt parem olla.
Teine asi, mis häirib, on see, et igasugu ingliskeelseid sõnu hakkab kole palju nii mõnegi foorumikasutajate teksti tekkima- asi pole selles, et aru ei saaks, kuid jubedalt häirib. Arvasin, et see "amerikaniseerumise" periood on möödas, kuid paistab, et siiski mitte. Ma ei tea, kas mõni häbeneb seda või tahab lihtsalt popp ja noortepärane olla, kuid eesti keele "rikastamine" ingliskeelsete sõnadega küll teab mis äge asi pole minu meelest.

PS. Taas tuletan meelde, et tegu pole vingumisega, kuid kuna olen praegu haige, siis on täna nii mõnedki teemad läbi lapatud ja eelpooltoodud asjad jäid silma.

Paneks siia lõppu selle pikemast ajast silma jäänud sõnakõlksu- just my 2 cents :D
Kasutaja avatar
Trionic
Huviline
Postitusi: 1106
Liitunud: 18.11.2005 20:30 31
Asukoht: Tallinn

Re: Õigekiri

Postitus Postitas Trionic »

Kahjuks ei saa siin foorumis sel teemal palju häält tõsta,sest kohe läheb "andmiseks".Uks teine margifoorum,kus sa Aare samuti käid, juuris-juurib tavaliselt juba eos "keeleläbu".Loomulikult ei saa keelata kirjutamist düsgraafikutel ning muude sarnaste puuetega isikutel.Samas tundub ka,et emakeelt koolides enam ei õpetata :cry: .
52 72 989
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11701
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania R500 '18 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Õigekiri

Postitus Postitas AARE540 »

See teine margifoorum on üleüldse kuidagi sõbralikum ja pean tõdema, et tõesti, silma ei ole hakanud küll sellist lokkavat vigast kirjutamist, vähemalt need teemad, mis olen läbi lugenud, on mõnusad lugeda ja teadlikke vigu pole ma ka seal täheldanud :)
Düsgraafikutele ei saa muidugi keelata kirjutamist, kuid arvan, et düsgraafikud ei reosta eesti keelt ingliskeelsete sõnadega ning meeletu koguse slängiga, neil on muud probleemid :)
Koolides emakeele õpetamise suhtes olen ka sinuga üsna nõus- ma ei tea, kas on latt madalamaks lastud või milles asi on, kindlasti on paljus süüdi ka internetiajastu, kuid see tendents aina levib. Ilusti kirjutatud teksti on alati nauding lugeda, eriti foorumites- raamatute-ajalehtede puhul ei ole teisti asi mõeldavgi, foorumites aga käivad nö. tavainimesed ning siin kirjutatud tekst näitab ju ilmekalt inimese emakeeleoskust ja suhtumist sellesse.
Tooks siinkohal võrdluseks mõne vene rahvusest foorumlaste kirjutised- nimesid ei hakka hetkel nimetama, kuid paar tükki neist on ka praegu üsna aktiivsed siin- loen nende kirjutisi ja mul on tõeliselt hea meel nende püüdlikkuse üle ja paljus annavad neile, kelle emakeel on eesti keel, silmad ette. Kusjuures ühe foorumlase puhul sain alles paar päeva tagasi aru, et tegu on vene rahvusest inimesega. Tasub äkki mõelda ja loodetavasti ikka vahetevahel meeldetuletamine aitab- nagu ka enne olen öelnud: tegu pole vingumisega vms, vaid tähelepanu pööramisele sellele, et kui asi ei parane või veel hullem- veel kehvemaks läheb, siis varsti eesti keelt seni olnuna varsti enam ei eksisteeri, jääb järgi vaid mingi kompott eesti-soome-inglise keelest. Muide, seda kõike tasuks mõelda ka foorumist laiemalt :roll:
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Re: Õigekiri

Postitus Postitas elm »

!00% nõus.
Huvitav, mis siis saaks kui vanemad foorumikasutajad hakaks oma "eruditsiooni"
näiteks vene keele alal demonstreerima? Pikiks lausetesse vene väljendeid ja sõnu :D
Võõrkeele oskus on hea ja vajalik asi, aga segakeelne loba on küll tõeline nuhtlus.
Kasutaja avatar
TambetB
Huviline
Postitusi: 1220
Liitunud: 25.02.2008 21:59 18
Peamine sõiduk: Ford Falcon XR6 4.0

Re: Õigekiri

Postitus Postitas TambetB »

http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=5&t=148826" onclick="window.open(this.href);return false; Nagu loeks okidoki kuulutusi. :evil: :evil: :mad:
Vasta