Kõik müügiteemad lukku kus ei ole kontaktnumbrit???

Ettepanekud foorumi ladusamaks kasutamiseks

Kõik müügiteemad lukku kus ei ole kontaktnumbrit

Hääletus lõppes 10.04.2006 11:49 19

jah
45
58%
ei
33
42%
 
Hääli kokku: 78
vull
Huviline
Postitusi: 2660
Liitunud: 08.07.2006 05:31 32

Postitus Postitas vull »

Hotsexybeibe kirjutas:No aga see ka pole ju normaalne kui räägin müüjale, et tulen kohe järgi kaubale, et andku tel. nr. ja siis ootan mitu nädalat müüja nr. Saan aru, et müüja ise teab millal müüb aga kuulge ma olen ka inimene kes ei saa pooliku autoga ringi sõita.... :?
Nii palju austust võiks ju olla, et kui kokku lepitud, et ostja ostab ja müüja on nõus müüma siis saan ka ta nr. mitte ei pea mitu nädalat ootama... :evil:
Vabandan kui veidi kurjaks läksin :)
kuidas sa saad kohale minna kui numbrit pole? :P
ma saaks aru kui sa tahaksid minna, aga ei saa, sest et numbrit pole.
ja ma arvan, et kui sa oleksid ise ka tuline ostja, siis oleks numbri juba esimese ps-i ajal küsind vms
imo on nii, et kui ma tahaksin ainult telefonitsi äri ajada, siis ma paneks kuulutused kuldsesse börsi/ostaks ainult sealt.
pealegi jääb foorumisse müügist ka mingisugune jälg hilisemate probleemide vms lahendamiseks.
siit võiks veel igasugu asju edasi aretada, aga noh...
Kasutaja avatar
Hotsexybeibe
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 01.03.2007 09:36 04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Hotsexybeibe »

Asi oligi selles, et tahtsin osta... Saatsin PS-i et saatku mulle oma nr aga nr-t jäingi ootama ja 2 nädalat hiljem tuli mulle PS vastu koos müüja nr-ga aga selleks ajaks olin juba mujalt asja ära ostnud. Eks meil kõigil ju ole omad kiiksud ja omad arvamused, või eksin :)
Soovin osta E30 sedaan dokumendid!
Kasutaja avatar
Hotsexybeibe
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 01.03.2007 09:36 04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Hotsexybeibe »

Eks probleeme tekib igal pool ja kui tõesti vaja siis tuleb poest need asjad osta või kuskilt mujalt- selles on sul vull õigus...
Soovin osta E30 sedaan dokumendid!
Kasutaja avatar
TarmoV12
Klubiliige - admin
Postitusi: 2399
Liitunud: 27.12.2006 22:15 52
Peamine sõiduk: BMW X5 4.8i
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TarmoV12 »

mina ei poolda kohustuslikku numbri avalikustamist. see peaks olema siiski iga inimese vaba valik, kas ta avaldab oma numbri kohe kuulutuses või potensiaalsele ostjale ps's.. isiklikult olen töötanud aastaid teenindajana ja olen olnud sunnitud jagama avalikult oma mobla numbrit.. inimesi on igasuguseid - ei häbeneta helistada ei kell 3 öösel ega 9 pühapäeva hommikul... :evil: (ärge palun lugupeetud foorumlased isiklikult võtke) ... ja eriti närvi ajab, kui pärast sõimatakse läbi ka veel, et miks ma laupäeva hommikul kell 7 toru ei võta või miks telefon väljas on :evil:
võiks aru saada, et inimesed on erinevad - üks on keset ööd virk ja kraps, teine magab poole päevani.. rohkem tolerantsust võiks üles näidata ;)
ja kui tõesti müüja mõistliku aja jooksul ei reageeri, tuleb võtta järjekorras järgmine kuulutus..
eks see on müüja enda teha, kas ja kuidas ta enda kaubast tahab lahti saada :P
olgem mõistlikud :cool:
V8
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Ma arvan, et sellest piisab.
Ei saa ju kedagi sundida oma telefoninumbrit avaldama.

Need, kes tahavad kaubast lahti saada, panevad oma numbrit, teised suhtlevad alguses PS-i või foorumi kaudu ja kolmandad ei müü midagi sest ei avalda ei numbrit ega ei vasta küsimustele ei foorumis ega privas.
Suletud