Kalender 2008

Vaba teema

Kas soovid BMW teemalist 2008 aasta kalendrit?

Hääletus lõppes 30.12.2007 22:47 09

Jah
75
71%
Ei
30
29%
 
Hääli kokku: 105
Kasutaja avatar
woosh
Huviline
Postitusi: 413
Liitunud: 24.02.2006 19:16 35
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas woosh »

Lisasin teemasse 10 päeva kestva küsitluse.
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

eero kirjutas:Kuigi pildid on pimedad. Aga see selleks. ARGO: Selle kommentaariga täitsa nõus :) Valgus oleks saanud parem olla.

Mul on jube kahju et pole bemmikalendrit järgmiseks aastaks. :? Mis ma pean mingi selveri retseptikalendri seinale panema või :shock: :lol:
Surmkindlalt ostaks ja kasvõi 5-sotiga kui odavamalt ei saa. Asi on põhimõttes mitte hinnas.
Just, Eero, minu mõte! Ja veel umbes 20 inimese oma. Ülejäänutega on lugu teine...
Ma olin eelmine aasta sama härga täis :) Einohh, mis? Ei leia nüüd 150 kalendrile ostjaid? Vabalt! Teeme 200 tk. - tuleb hind odavam!
P...tki see nii läks. Ja hind ei olnud sugugi 200 eeku vaid liikmele 140 ja huvilisele 165 eeku.
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

nagu näha olin mina kaheksas positiivne vastaja. ilmselt kõige ühepoolsem hääletus kogu foorumi ajaloos. Eelmise aasta kalender oli tore, 2006 oma kahjuks ei ole näinud. Kuigi pole leidnud veel siiamani sobivat kohta kalendrile ühegi seina peal on ta koguaeg olnud kasutuses ja silmall. Silmarõõm missugune.

Praktilise tööinimesena soovitaks see aasta ka nädalanumbrid panna kalendrisse kui disaini välja veab. Oleks kindel koht vähemalt kontoris olemas. Saaks ka teise tagavaraks osta ja paar tükki kingituseks kui muidu välja ei vea.

Priidu ideel on jumet piltide valiku osas, küll need korralikud pildid kah leiab 12 auto peale.

Hansule: ühe touringu kalendri võiksid mulle kah teele panna kui võimalik, kõll ma talle koha leian :) Järgmiseks aastaks üritaks juba ise kah sinna kalendrisse saada :P

terv
erich
Kasutaja avatar
Kalmer K.
Huviline
Postitusi: 1095
Liitunud: 10.03.2004 22:54 18
Asukoht: Võrumaa

Postitus Postitas Kalmer K. »

On olemas nii 2006 ja 2007 aasta kalender. Kahju, et 2008 varianti ei tule. Tuleb mingi alternatiiv välja mõelda, mingit selveri kalendrit küll ei kavatse seina panna.
E90 325I LCI´10 M-Tech
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

Kuna kalendri mitteilmumise otsus oli juba ammu teada, siis vastasin sellele küsitlusele eitavalt. Olen juba sellega leppinud. Eks võib järgmine aasta jälle paremini. Kiirelt uisapäisa, kaheldava kvaliteediga ning puuduvate kuudega asja pole mõtet teha.

jJanno
exTouring
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Selles ongi point jjanno- klubiliikmed teavad ammu aga ülejäänud rahvas elab nagu kotis. Nimetatud asjaolu võib olla torgibki kõige rohkem. Ausalt öeldes mina arvasin, et see asi on juba organiseeritud ja ma olen kindel et ma pole ainus, kes nii arvas.
Milleks puuduvate kuudega teha? Kui teha siis ikka korralik asi mitte kümne või üheteist kuuline aretis.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

Panustan minagi pigem 2009 aasta kalendri tegemistesse ja loodan, et saab vähemalt sama kvaliteeti nautida (ehk on ka fotod heledamad) :D
kui, et kiiruga netist kokku krapsatud (kas see on ikka päris lubatud ..) pildikeste kogu eest 200.- või rohkem letti löön.

Margus.
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Siin oli teemaks, kelle autod peaksid olema kalendris. Minu arvamus on, et klubiliikmete autod. Kodanik UPS peab kõiki võrdseteks, kuid kui on tegu Eesti BMW Klubi kalendriga, siis peaks seal olema liikmete autod. See siin on foorum, kus käivad kõik. Klubis aga on umbkaudu 50 liiget. Miks ma peaksin ostma omale klubi kalendri, kus ei ole mitte klubiliikmete autod vaid lihtsalt huviliste? Miks ei võiks see huviline, kui ta on tõepoolest BMW huviline ja talle see klubi istub ja soov olla klubi kalendris, astuda klubi liikmeks?
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

Pille kirjutas:Siin oli teemaks, kelle autod peaksid olema kalendris. Minu arvamus on, et klubiliikmete autod. Kodanik UPS peab kõiki võrdseteks, kuid kui on tegu Eesti BMW Klubi kalendriga, siis peaks seal olema liikmete autod. See siin on foorum, kus käivad kõik. Klubis aga on umbkaudu 50 liiget. Miks ma peaksin ostma omale klubi kalendri, kus ei ole mitte klubiliikmete autod vaid lihtsalt huviliste? Miks ei võiks see huviline, kui ta on tõepoolest BMW huviline ja talle see klubi istub ja soov olla klubi kalendris, astuda klubi liikmeks?
Teha tuleks siis äkki kaks varianti: klubi liikmete ja -huviliste kalender.
Kasutaja avatar
Jarlo
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 24.05.2004 09:02 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Jarlo »

eelmise aasta kalender oli lihtsalt tase ja oleks nõus sellise kvaliteediga kalendrit tellima alati (paar pisiviga ei muuda üldmuljet). Kalendrist õhkub lausa eksklusiivsust ja igapäevaselt töö juures seinal rippudes on see väga paljude töökaaslaste tähelepanu köitnud ja kiidusõnu pälvinud.
Seega mina arvan, et rõhuma peaks just kvaliteedile, mis üldjuhul välistab suure tiraazi.
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

UPS kirjutas:Selles ongi point jjanno- klubiliikmed teavad ammu aga ülejäänud rahvas elab nagu kotis. Nimetatud asjaolu võib olla torgibki kõige rohkem. Ausalt öeldes mina arvasin, et see asi on juba organiseeritud ja ma olen kindel et ma pole ainus, kes nii arvas.
No mis asja. Kas meil on kusagil maha hõigatud, et iga aasta teeme kalendrit, et sa sellega arvestanud olid?
Kõiki asju tehakse enda vabast tahtest ja vabast ajast - nähtavasti see aasta seda tahet ja aega polnud kellelgi - teema võeti arutlusele alles detsembri keskel. Sellisel kujul pole asjal mõtet.

Tuleta teemat järgmine aasta juunis meelde, ja kui siis leidub aktiivseid inimesi, siis miks mitte.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Iisak pooldab 2009.a. kalendrit.
Äkki saan oma monstrumi ka valmis ja üritaks kuidagi kalendrisse suruda-kasvõi jaanuari peale :cool: :cool:
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

UPS kirjutas:Selles ongi point jjanno- klubiliikmed teavad ammu aga ülejäänud rahvas elab nagu kotis. Nimetatud asjaolu võib olla torgibki kõige rohkem. Ausalt öeldes mina arvasin, et see asi on juba organiseeritud ja ma olen kindel et ma pole ainus, kes nii arvas.

Ise elad kotis kui vana teemaga end kurssi ei vii, see et kalendrit ei tule on juba siin jutuks olnud:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... ht=#385689

Kalendri tegemine on tänamatu töö eriti kui see kipub olema mingi selveri kalendri aseaine. Võrdlusmomendid oleks pidanud paremad olema.

Käi korra see tegemise ja organiseerimise ning logistika rada läbi ja sa vaatad järgmine kord asjadele väga kaine pilguga otsa.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
UPS kirjutas:Kui teha siis ikka korralik asi mitte kümne või üheteist kuuline aretis.
Selles aastas on täpselt 2,5 tööpäeva. Selle ajaga ei jõua teha korralikku kalendrit. Oleks 2,5 kuud, siis jõuaks võibolla. Parem oleks, kui oleks 25 nädalat aega.

Nagu Sa isegi ütled, kui juba teha, siis ikka korralik asi, mitte aretis.

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Pille kirjutas:Siin oli teemaks, kelle autod peaksid olema kalendris. Minu arvamus on, et klubiliikmete autod. Kodanik UPS peab kõiki võrdseteks, kuid kui on tegu Eesti BMW Klubi kalendriga, siis peaks seal olema liikmete autod. See siin on foorum, kus käivad kõik. Klubis aga on umbkaudu 50 liiget. Miks ma peaksin ostma omale klubi kalendri, kus ei ole mitte klubiliikmete autod vaid lihtsalt huviliste? Miks ei võiks see huviline, kui ta on tõepoolest BMW huviline ja talle see klubi istub ja soov olla klubi kalendris, astuda klubi liikmeks?
Sellisel juhul tehke EBKF kalender (Eesti BMW Klubi Foorumi kalender) ja leiate ka soovijaid rohkem...

Ise arvan, et viimasel minutil ei ole mõtet hakata kalendrit kokku klopsima... parem hakake järgmise aasta kalendri jaoks piltte klõpsima... ja tehke järgmine aasta asjaga sedasi, et 2009 aasta jaanuari pildiks pääsed 2008 aasta jaanuaris tehtud pilt jne. ja neid ilusaid autosid on tõesti loetud käputäis... need loetud käputais inimesi tunnevad kindlasti ka häid piltnike... (näiteks. pprz) ja siis valitakse järgmise aasta detsembri alguses välja 11 autot, 11 erineva kuu pilti ja lõpuks vahetult enne trykki paiskamist teha 12nendad pildid ja valida ka viimane auto ja lasta asi valmis teha. Mentaliteet, et tegemist on klubi kalendriga ja siis olgu seal klubi autod on väha vale ja iganenud ja kui kõik klubilased ja klubi eestvedajad on sama mentaliteedi eest vedajad, siis on mul isegi hea meel, et ma ei kuulu sinna klubisse. Kalender kui selline promob esmalt BMW'd ja siis alles BMW klubi, nii et minugipoolest kui ilusaid pilte võtta poleks võiks ilusad BMW pressifotod võtta... samas oleks tore kui just võetaks eestimaal asetsevate autode pildid... ja mitte klubist... see meelitaks äkki neid inimesi ka klubisse astuma

ok pikk jutt **** jutt... aga see minu arvamus asjast

NB! ilus BMW ei ole mitte ilusti tuunitud BMW vaid mina liigitaks valdeku E21'e ka ilusa bmw alla... mis siis et ta veel valmis ei ole... see auto on isegi sellises seisukorras olles haruldus... mis me siis räägime kui ta originaal konditsiooni taastatakse. nii et ilusaid pilte saab teha ka täiesti stock autost... ja nii mõnigi auto tuleks hoida stockina (e32 750, e34 m5, e30 m3, 323 e21) need on lihtsalt praegusel hetkel juba väga haruldased autod
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Kui kellelgi on soov saada lihtsalt BMW teemalist kalendrit, siis selleks on palju lihtsamaid mooduseid, kui hakata ise midagi kokku panema. Pöörduge palun interneti poole ja usutavasti leiate kümneid võimalikke variante.
Pillega võib nõustuda või mitte, kuid teha juurde veel lihtsalt üks BMW piltidega kalender pole küll mingit pointi.
Aga endiselt - jõudu tegijatele ja kena jõulu!
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Lahendus käes!

Postitus Postitas Baur TC »

Pooldan EBK-aasta liikmemaksu tõstmist nii kõrgeks, et iga liige saab oma BMW-EBK-kalendri tasuta.

Siis lõpeb igasugune jama, kalendri saajate arv on teada ja raha kalendri trükkimiseks juba olemas!

Ja lisakalendrid mitte liikmetele ainult ettemaksu eest (maksetähtaeg 30.10.xxxx). :evil:
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Postitus Postitas Madis. »

mõtlesin, et ütleks ka sõna sekka...

Eelmine aasta tellisin suure hurraaga lausa 2 kalendrit. Kätte saades tekkis väike pettumus kahjuks. Kuskil hämaras (stuudios?) tehtud pildid ning taustal sama auto makrovõte. Mind jättis täiesti külmaks.

Minu arusaama järgi ilus kalender on selline, nagu postitasin silmarõõmu teema alla. ilus taust, maitsekas auto. Ei tunne küll seda klubilist, kelle hall e34 kalendris oli, kuid kas kalendris ei peaks just erilisemad autod olema? Iga nurga peal on võimalik näha 15" veljega halli e34'ja.
Ei ole midagi isiklikku mul autoomaniku vastu ning viimased paar kuud on selle sama auto pilt isegi seinal olnud - puhtalt isiklikust sümpaatiast e34'ja vastu. Kalendrina, kui sellisena, ma seda nagunii ei kasuta.

Lõppude lõpuks ei ole keegi sunnitud minu arvamusega arvestama. Klubiavaldus ootab pikemalt aega seda, et ma selle Kimmole näpu vahele pista saaks. Ja kalendri tellin ka järgmine kord - üks kõik, kui hea või halb see ei oleks.
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Siim_S'i E34 oli see.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Minu nägemus oli kalendrist, et nt. kõik klubi E34´d oleks ühel pildil, E39 teisel jne. Pildid võiks olla tehtud erinavates kohtades.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Kas kalendril mõtet on, nätiab siiski hääletajate arv. Arvestatav hulk hääli näitab, et nõudlus on olemas :) Loodan väga, et me sel juhul kalendri ka valmis teeme. EBK palvel me seda Klubiga sel juhul muidugi ei seosta. Hetkeseis on selline, et paljud huvilised minu tehtud nimekirjast on oma nõusoleku auto pildi avaldamiseks andud, kuid mõned muudatused tulevad siiski paratamatult sisse. Minu meelest mõjuks selline ettevõtmine huvilistele kellede autod kalendris avaldame ühtlasi väikese tunnustuse või auhinnana. Ja kui meie võimuses on inimesi millegiga tunnustada, siis miks mitte seda teha?
Aga hea küll, pühad on tulekul, jõulud kohe ukse ees- mis me siin ikka praegu vaidleme. Selge see, et kui poolt hääletajaid vähe, siis pole mõtet seda asja teha. Ühtlasi kasutaks võimalust ja sooviks enda poolt jõulurahu ja häid pühi kõikide kodudesse.
Kasutaja avatar
Rando535
Huviline
Postitusi: 295
Liitunud: 29.06.2006 18:58 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rando535 »

Hääletamisest pole ka kasu. Ma võin ju ka hääletada et tahan, aga pärast nagunii ei osta.
Koguge konkreetselt raha ette -inimene peab muidugi olema siin foorumis tuntud ja usaldusväärne. Selle vaidlemise ja hääletamisega Te kaugemale ei jõua nagunii.
Elus peale BMW muudki. Olen näinud mehi kellel BMW märk püksirihma pandlal ja mõnel ketiga kaelas. Maitse asi muidugi, aga ei saanud lihtsalt mainimata jätta ;)
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

Mina pooldan kah seda ideed, et raha ette ja siis vaatab palju kalendri tahtjaid kokku saab ja kas on mõtet üldse midagi teha :!:
Jõudu annab 2.5 TDS
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Postitus Postitas UPS »

Hääletamine näitab vaid kui palju rahval asja vastu huvi on. Kui me võtaksime praegu näiteks algmääraks 200.- tk., rahad kantakse kokkulepitud isiku arvele ja pärast tuleb välja, et kalendri huvilisi on 75, siis me ju ei saa hakkama selle summaga, mis me algmääraks võtsime. Siis peaks hakkama rahasid kas tagasi kandma, või juurde maksma olenevalt siis palju meid lõpuks on. Läheb mõtetult keeruliseks ja tekib olukord nagu Indrek_M ütles.
Oletame, et meid tuleb ikkagi üle saja. Sel juhul tahaks siiski teada, kes konkreetselt tahtjad on. Nimed kirjutatakse üles ja mitu kalendrit keegi soovib. Sest hääletajaid võib olla ju a la 115, aga mõni tahab äkki mitu kalendrit osta :). Alles siis on mõtet hakata ülekandeid tegema. Ma loodan, et "tühja" hääletust keegi ei tee- kui huvi pole, milleks siis poolt hääletada? Nii ajame ainult asjatult "vee sogaseks", muud ei midagi. Selline siis minu arusaam asjast :roll:
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

no kui kellelgi on nii väga vaja saada BMW teemalist kalendrit siis saab ju igaüks seda ise teha (nagu Hans seda näitas) ja kui aus olla siis on alati ka teema, et kelle auto sinna pildile läheb- saate enda auto panna!

Kuna lugesin selle teema läbi siis siit mõned selgitused:

see mida Pille rääkis on 100% õige

EBK oma kalendriga kindlasti reklaamib ennast ja/või edastab mingit läbivat ideed!

tegelikult on olnud mõned huvitavad ideed: "Bmw ja lapsed!"; "BMW Club Cup"
Omaltpoolt lisaksin midagi mõtlemapanevat nt. "BMW ja avarii"

ja isiklikult soovitan kõigil anda oma panus 2009 aasta kalendrisse- kes ideedega ja kes ehk klubiridades organiseerimisega!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

Mulle väga meeldib BMW kui automark, nüüd on mul ka päris isiklik BMW olemas. Aga ma ei ole Eesti BMW Klubi liige, kuna selle klubi liikmeks olemine eeldab rohkemat kui 1x aastas liikmemaksu ülekannet ja teadmist, et olen liige. Paraku ei ole mul võimalust nii aktiivselt klubi tegemistes osaleda nagu põhikiri ette näeb, seetõttu olen loobunud mõttest liikmeks saada.
Kui veel arvestada seda, et klubis on ca 50 liiget, siis kalendrit silmas pidades jätkub nende autodest neljaks aastaks. Mis edasi? Uued pildid samadest autodest? Kah variant. Aga siiski - foorumis on VÄGA palju ilusaid autosid ja usun, et pole ühtki põhjust, miks nende autode fotod ei võiks kaunistada kalendrit.
Seega - mõistan, kui Klubi teeb kalendrit üle aasta. Aga toetan igati ka mõtet teha kalender foorumikasutajate autodest, oma ülesannet täidab kalender ju sellegi poolest. Ehk ühel aastal Klubi kalender, teisel huviliste kalender. Huvilised on kindlasti huvitatud ka Klubi kalendrist, vastupidi ei ole ma väga kindel, arvestades kommentaare, mis siin teemas varem kostnud... aga kõigil on võimalus endale BMW kalender soetada, olgu see siis Klubi või huviliste tehtud ;)
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Klubiliste autod vahetuvad ka üsna tihti ja nii mõnelgi klubliikmel on neid mitu, seega materjali on kindlasti rohkem kui 4 või isegi 10 aasta jaoks. Kui on otsustatud, et klubi kalender on klubi autodest pole siin foorumis sellel teemal mõtet vaielda. Asja muutmise üle saavad otsustada klubiliikmed. Foorumlased saavad ju soovi ja ettevõtlikuse korral teha eraldi kalendri huviliste autodest, kuid sellisel juhul ilma klubi sümboolikata ning BMW üldise sümboolika kasutamisel tuleb ilmselt ka UM-st enne luba küsida. Ja ma olen kindel, et kvaliteetse huviliste kalendri puhul oleks ostjaid ka klubiliikmete hulgast kelle enda autot seal ei ole.
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

Ausaltöeldes mulle on suhteliselt ükskõik, kelle autod seal peal on. Miks ma peaks endaoma ikka pildipealt vaatama? Lähen katsun parem kui isu peale tuleb :P Võtaks ka selle kalendri. Klubiliikmelisusega on siinmail sellised probleemid, et sooviesitamiseseks pead Tallinnasse sõitma. Ja arvan, et neid liikmeid oleks tunduvalt rohkem, kui lõunaosariikides oleks rohkem tegevust. Saaks selliseljuhul ka klubi lahedamalt hakkama.
E 39 535 1997.a.
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Minu meelest on siin paljude asjadega nii, et kui sind ei ole Tallinnas, siis ei ole sind olemaski. Sellega sama teema nagu igasugu üritustega kipub olema.
Vabandan OT pärast.

Mis aga kalendrisse puutub, siis kui tahavad ka huvilised kalendrit teha, siis kes neid keelata saab, samamoodi ka klubiliikmetele mõeldud kalender.
Mul iseenesest on sügavalt savi, minule piisab mobiilis olevast kalendrist küll ja veel, 2006 aasta kalender pole kunagi seinal rippunud, osalt ka oma laiskusest ja 2007 aasta oma ei ole olnudki.
Kasutaja avatar
Zipp
Huviline
Postitusi: 4148
Liitunud: 08.09.2006 11:56 42
Peamine sõiduk: E36>E46>E93>F30>Audi>G20

Postitus Postitas Zipp »

oh seda hala siin... :?
täna lõin CSE foorumi lahti ja kalendrid kohe-kohe tulemas ainult ütle ära palju tahad,ei mingit pessimismi ja vingumist enne,isegi ei küsitud kas tellijaid on,tehti ära ja asi korras... hetkel lähevad nagu soojad saiad - A3 ja 200.-

Tase! ma ei oska muud öelda...
On the 8th day, God created boost.
Vasta