Üliharuldane leid

Vaba teema
Anc
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 31.05.2004 22:52 56

Postitus Postitas Anc »

truumu kirjutas:
stagga kirjutas:Ega siis velg autot riku :D
Ja kuidas veel rikub!(välimust mõtlen)
aga mõtle hoolega - kui ta ei paista? :P
Naisel on bemm :p
tafka
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 14.05.2004 20:30 18

Postitus Postitas tafka »

pildid tehtud väga lähedalt, eemalt oli täitsa kobe. kes Klouni(miskine saksa seriaal oli) esimest osa näinud, siis seal üks sell puhastas hambaharjaga samasuguseid velgi. siis need olid küll Z3-e all. ja härra Kloun kimas autoga pärast ringi...
Kasutaja avatar
ottOmar
Huviline
Postitusi: 292
Liitunud: 23.01.2004 10:10 38
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz CL55
Asukoht: Tln

Postitus Postitas ottOmar »

...üks asi veel ka see, et seistes ei pruugi see velg tõesti väga ilus olla, aga hoopis teine asi võib olla siis kui auto liigub. Ntks tavaline 5 kodaraga velg on ilus, kui auto seisab (kasvõi midagi sellist, mis mul all) aga kui sõitma hakata (kruisides - on veel norm) aga kiirusega 40km/h ja üles on velgede asemel põhimõtteliselt udukogu.
isegi mu ema sõidab BMWga
Anc
Huviline
Postitusi: 311
Liitunud: 31.05.2004 22:52 56

Postitus Postitas Anc »

ottOmar kirjutas:...üks asi veel ka see, et seistes ei pruugi see velg tõesti väga ilus olla, aga hoopis teine asi võib olla siis kui auto liigub. Ntks tavaline 5 kodaraga velg on ilus, kui auto seisab (kasvõi midagi sellist, mis mul all) aga kui sõitma hakata (kruisides - on veel norm) aga kiirusega 40km/h ja üles on velgede asemel põhimõtteliselt udukogu.
ega siis ei paista enam ükski velg... olgu sepistatud või lihtsast plekist
Naisel on bemm :p
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

no kui nüüd vaadata saksa tõsisemaid tuuningu vendi siis seal on ikka päris paljudel seda tüüpi (loe: peaaegu täisvelg) asjad all...
Väga julge tegemine kusjuures minuarust ja eesti veljemood erineb saksa omast nagu öö ja päev.
Meil on hinnas; laia äärega "Hundivõistlus" veljed ja "ooset" omad ka aga kas see on ikka päris see tõsine teema...?
See on selline laiatarbe kaup mida meie tuunijad enesele lubada suudavad paraku praegu :oops:
Aga tõeline saksa tuuner tarbib ikka teisi kaupu, seega ei saa ainult oma mätast selleks ainuõigeks ja kõige ilusamaks pidada :cool:
Samas ei ole see ka suure saksa ülistuslugu siin vaid kõigest vihje, et vaadake natuke mis mujal toimub...

Minu arust on need normaalsed veljed ju :roll:
Kellele ema --> kellele tütar ;)

Praetud pelmeenid on väga head :P

peace :idea:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
randos
Klubiliige
Postitusi: 1627
Liitunud: 29.09.2004 17:40 32
Asukoht: Järvamaa

Postitus Postitas randos »

sellise pilguga ei olnudki vaadanud et sealt 2 K tähte leida :lol:
mõida kõike sealt veel välja ei loe... :D
tegelikult need veljed mu pilku just sõitva auto all püüdsidki,nimelt vaatasin eemalt,et mis jama on,kõik on ühtlane hall,tundus nagu kinnine velg oleks,aga näed mis välja hüppas,Renualt või siis 2xK :)

Pelmeene ikka ei söö! :D :D
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Üliharuldane leid

Postitus Postitas Riivo »

linki on anda?
´17 4Drive
Kasutaja avatar
Marukoer
Huviline
Postitusi: 112
Liitunud: 26.04.2006 14:46 22
Asukoht: Paide
Kontakt:

Re: Üliharuldane leid

Postitus Postitas Marukoer »

Päris toredad ju ;)
Riivo mitsubishi vihjega olen isegi nõus :lol:
SR - Paide / e34club
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: Üliharuldane leid

Postitus Postitas Cardo »

Teema pealkiri meenutaks kui kulla leidmist kahe kivi alt, aga hoopiski jahutakse mingite teise automargi logot meenutavate velgede üle, rääkige ilmast (Ilmast).
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta