CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Vaba teema
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas patrik »

mul kunagi eelmises kohas olid kommid laual ja karastusjoogid ka, ilus puhas põrand ja privaatne koht, nahkdiivanid ja jutud. mis sa arvad kas kedagi huvitas see? tähtis oli, et saaks kohe korda ja võimalikult odavalt. ülejäänud oli ükstaskõik.

muide see rondikari mis siin ukse taga on ( ja mis paljudele ei meeldi) on mõned kliendi autod mis ootavad tööjärge või varuosi, osad autod varuosadeks ja meie enda autod ja projektikad. nende hulgast võib leida nii vanad kuuesed, kaks L7-t, e30 cabrio, hartge e23, e21-ed jne
niiet pigem kui keegi ütleb romukari, siis suuresti käib see teie endi autode kohta
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Indrek_M »

Kogu selle pika jahumise peale tuli ka tahtmine sekka öelda.

Kui algul olin nagu nõus, et ash'ile on liiga tehtud, siis ausalt öeldes praeguseks on kaalukauss küll teisele poole kaldu.
Seda väga lihtsal põhjusel - kui Patriku poolt on faktidel (küll jah tõestamata aga siiski eeldatavad faktid) põhinevad vastused, siis ash poolt on ausalt öeldes selline emotsionaalsusest nõretav soigumine ja mitte ühtegi fakti või siis Patriku fakti vaidlustamist. Lihtsalt selline ümar soigumine, et on liiga tehtud ... kes täpselt ja millega, seda nagu enam välja ei tule. Patrik lükkas ash'i väited ümber ja seletas ära millele aeg kulus ... ash ikka soiub, vahet pole, ikka tehti liiga. Millega siis?

On arusaadav, et kui on soov saada "võtmed kätte" teenust hoolimata sellest, et tegelikult tahetakse, et mitu firmat auto kallal tööd teeks, siis on täiesti loogiline, et asjad venivad ja igal ajahetkel ei oska öelda, mis seisus mis vidin täpselt on või millal valmis saab, eriti kui tegemist on erakorraliselt ilmnenud töödega, mis tuleb kolmandatel osapooltel plaaniväliselt kuhugi vahele võtta. Usu mind, selliste asjade korda ajamisega kuluvad suurest jooksmisest jalad lühikeseks ja kliendivaenulik teenusepakkuja tõstaks kliendi esimese lisatöö ilmnemise järel koos uute töödega järjekorra lõppu, mitte ei üritaks kuhugi vahele võttes asja siiski kiirelt ära teha.

Minul Carmastersiga igasuguseid kogemusi ... üldine reegel on see, et kui mul on häda ja mingi asjaga kiire, siis on ka öeldud "Too auto siia, mingi augu ikka leiame ja ära teeme" - nii on ka olnud. Lisajamade ilmnemisel on alati helistatud ja variante pakutud ning oleme alati kokkuleppele jõudnud nii lisaks kuluva aja kui juppide osas. Ja no tegemist on vana autoga - ikka vahel töö käigus selgub, et midagi oleks veel mõistlik ära vahetada. Ja mu auto on keskmisest paremas korras olev. Ausalt öeldes ei taha teada, mis tunne on olla töömehe nahas, kellele tuuakse auto korda tegemiseks ja nii kui käe külge paned, nii kuskilt midagi kukub.

Hoovil seisvate autode osas - osa neist on lammutamiseks mõeldud ja on minugi auto jaoks hoovi peal seisvalt romult kohe kiirelt vajalik jupp maha krutitud. Osa on kindlasti ka klientide masinad, mis ootavad parajasti mingit juppi. On ka minu auto seal vahel nädala, vahel paar seisnud, juhtub.

Eks loomulikult on ka kliente, kes viivad auto kohale ja ütlevad "Vaadake kõik üle ja tehke kõik korda" ning pärast järele minnes küsivad alles palju arve tuleb. Seejärel lähevad kogu maailmale kuulutama, et tehti liiga, kuigi tuleks endale tuhka pähe raputada. Kisatakse siin teemas palju, et mõni inimene ei oska klientidega suhelda - juhtub. Samas on vähemalt sama palju ka inimesi, kes kliendina ei oska oma soove ja ootuseid edasi anda ega ka suud lahti teha kui millegagi rahul pole.

Isiklikult teemal "Valdek vs kliendiga suhtlemine" osas võin öelda, et kui mul autol kunagi keset linna käigukast laiali läks, siis tuli ta oma X5-ga ja lohistas mu auto linna pealt ära töökotta. Samuti on ta muret tundnud kuidas ma minema saan kui on saast ilm olnud ja olen pidanud auto töökotta jätma ning on mind paar korda ära Jürri või tööle visanud. Inimlik.

Kokkuvõtteks - Carmasters on minu jaoks koht, kust ma auto remondiks hinnapakkumise küsin või kuhu ma hädas helistan.
Indrek
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas randolsd »

Kisatakse siin teemas palju, et mõni inimene ei oska klientidega suhelda - juhtub. Samas on vähemalt sama palju ka inimesi, kes kliendina ei oska oma soove ja ootuseid edasi anda ega ka suud lahti teha kui millegagi rahul pole.

Hästi öeldud.
Köik vöiksime need laused läbi lugeda ja pyyda ennast parandada. Meid klientte on ju palju rohkem.


Vabandust risustamise pärast.
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
Janely
Klubiliige
Postitusi: 904
Liitunud: 21.02.2005 00:06 18

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Janely »

Tere,

Olen pikemat aega lugenud seda teemat, ise torkimata.
Kuid siiski kirjutaks siia ka oma arvamuse :)

Ütlen kohe alguses ära, et minul ei ole OTSEST kokkupuudet ei Valdeku ega Patrikuga, olen seal mõned korrad käinud ja suhelnud mõlemiga.

1. Fakt on see, et niipalju, kui on erinevaid inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi. Igaüks ise otsustab, kus ta oma autot remondib. Samamoodi iga remondimees ise otsustab, kuidas ta oma klientidega suhtleb.
2. Inimesed on erinevad, ehk siis tahan öelda, et otsekohesus ei meeldi paljudele. Kui sulle remondis öeldakse otse näkku, et pm su auto on paras pann - siis teeb ikka meele mõrudaks küll! Samas ei usu ma, et ükski remondimees niisama ütleks iga auto kohta "pm surnud"

Ma ei vali pooli aga usun, et see kriitika on väga hea mõlema osapoole jaoks. Teenuse pakkuja / pakkujad, saavad midagi omale kõrvataha panna ja paksu nahka kasvatada, samas on ka õppetund neile, kes ei ole ISE selgeks teinud, mis on tööhind, ajakulu, võimalikud tekkivad probleemid jne. enne auto üleandmist töökojale.

Minul on täpselt endal juba selge, kus - milliseid töid teha lasen nt õlivahetus UM's, diagnost Truumu juures jne..

Kogemused, sõbrad! :) Jätke meelde, et ka halb kogemus on siiski kogemus - ja selles loos, mõlemile osapoolele.

Ilusat sügist,
Janely
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

Mihkli1 - ära minu pärast muretse ja sellepärast, kus käin. Saan hakkama.

Kui Sa ka ca 150 k raha või rohkem antud asutusse jätnud oled, siis eeldaksid ilmselt samamoodi inimlikku suhtumist ja käitumist. Kui selle raha eest loetakse iga seib üle, siis on asi nihu. Ma ei ole kunagi sente lugenud ja töötunde ja minuteid kalkuleerinud, kui olen autot korda lasknud teha ja ei tee seda ka edaspidi. Astud mu varba peale, astun ma Su nime peale.

Teema algatamise põhjuse leiad esimeselt lehest, kus teema üldse kirjutasin. (pole vaja rohkem teemat solkida kõrvaliste asjadega)

Ja saaga jätkub nagu näha...

Päikest!
mihkli1 kirjutas:Minu arust on kasutaja ASH nagu väike laps ja jonnib siin!!! Sa üle juba ja kui ei meeldi siis hakka UM käima!!! Keegi ju ei sunni sind uuesti sinna minema!!!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Cardo »

Minuarust võiks see teema ka lõppeda, kuna kõik on saanud ütelda, kaasaarvatud mina.

Valdek peaks ikkagi parandama oma töökoja suhtlusnormatiive ( Hans vist ravibgi seda) ja proovima põrandat ja töömeerse sõrmi rohkem puhtana hoida. Koristamata peldikud on endalegi ju masendavad. ( ma ise ei ole kordagi seal vist käinud)

Kliendid peaks aru saama, et kui töömees teeb tööd, siis ta meeleldi teeb seda, mitte ei mulise moblaga. Paljud just seda arvavadki, et kui tööd tehakse, tuleb esitada iga 15min tagant raport ...

Allahindlust peavadgi saama kliendid, kes on selle väärilised. Sugulussuhted on alati tähtsad. Kui isa ees, siis poiss kannatab alati ja vastupidi, seega mingit konflikti luues ära ole isekas ja mõtle pisut laiemalt.

Tüüpiline konflikt, kus kumbgi osapoole ei ole nõus järele andma ( lollimale) .

5+ hea reklaam !!

Õpikunäide, kuidas tasuta oma nime levitada. Teema algataja teenis teema alguses meeletu poolehoiu ja lõpuks oskas ikka kaardid maha mängida, sest ei osanud õigel ajal vait olla.
Samas samu vigu teen ka mina aegajalt, loodan, et mida aeg edasi, seda vähem !
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Sander
Huviline
Postitusi: 154
Liitunud: 01.07.2004 21:01 46
Asukoht: Tallinna getos, Lasnamäel

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Sander »

Tead ash, Valdek on elu käest parajalt tümitada saanud, tal on jumala poolt antud anne inimesi tulivihaseks ajada, millega on minevikus kaasnenud see et mõni klient on talle rusikatega lausa kallale läinud (vähemalt ühte ma mäletan).
Korra kauges minevikus ajas ta ühe kliendi nii vihaseks, et see palkas kandid ja sõitis talle sisse ära. Selle sündmusega seoses vist kaotas Valdek oma auliikme staatuse EBK-s. Mingi suurem jama oli sellega.
Aastaid tagasi kui mina temaga asju ajasin, ajas ta mind nii vihaseks et ma tahtsin ta ära kägistada, no on ikka sepal jumalast antud anne inimesi vihaseks ajada :lol:
Tuleks vist mingid hoiatus sildid üles panna, et ettevaatust siin on kuri Valdek. Vms...
BMW 535\M535 e28 ruulivad, 323 e21 ja 635 e24 ruulivad samuti.
Runnin on sm v8 5,8L 260hp
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Indrek_M »

joffe kirjutas:Mina pole praegu (veel) kellegi poolt, kuid Indrek M komm pani imestama- ise paistaks olema teema aretaja poolt, samas hakkab õigustama Patrikut, kuigi teema seda ei soosi! :? Pole ju see teemaks?! Aga mainides, et Valdeku juurde saad alati auto teenindusse/remonti, ütled ju otse välja, et on tegemist sõprus- või tutvuskonnaga! Ei tasu hakata vastu vaidlema, et ette võetakse kõik, kes väga hädas! :|
Ma ei ole pimesi kellegi poolt ega vastu - faktid on need, mis loevad. Midagi teha pole - kui juba pori loopima hakatakse, siis olgu ka faktid välja tuua - konkreetsus on selliste teemade lahkamisel elementaarne, emotsioon teisejärguline.
Ja antud teemas on Patrik väga hästi argumenteerinud miks midagi ja millal tehti, laob fakte nagu trumpe lauale, samas kui teine osapool lihtsalt viriseb, et tehti liiga - esinegu siis omalt poolt ka konkreetselt.

Sõprusringkonna osas ... ma ei saanud su mõttekäigust aru. Et kui aitab kedagi ja tuleb vastu, siis on sõber? Või aidatakse ainult sõpru ja hädas olevad tavakliendid tuleb kõik pikalt saata? Või mida?
Normaalne ongi ju, et hädalisi aidatakse ja kui tekib vaba auk kuskil, siis võetakse vahele ... hädaga saab alati ka UM-i auto järjekorras vahele kaubelda, vähemalt minu auto on Tartu UM-is hoolimata 2-nädalasest järjekorrast 2 tunni pärast ette võetud kuna mul oli häda ja klienditeenindaja oli inimene. Ma ei arva, et Tartu UM-i klienditeenindaja, kes mind aitas ja kelle nime ma ei mäleta, oleks mul nüüd sõber. Aga ta oli väga inimlik klienditeenindaja ... minu vaatevinklist.

Kokkuvõttes ... on kliente, kellele tullakse vastu ja on kliente, kellele ei tulda vastu. Viimasel juhul tasub mõelda, kas ise tuleks endasugusele kliendile vastu või mitte.
Indrek
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas joffe »

Sinu kommi esimese poolega pole nõus, sest endiselt tuleb mainida- jutt pole Patrikust, saa ometi aru!
Teise poolega - noh sellega tutvun veel. :)
Kasutaja avatar
mihkli1
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 04.02.2005 18:00 07

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas mihkli1 »

ash kirjutas:Mihkli1 - ära minu pärast muretse ja sellepärast, kus käin. Saan hakkama.
Paistab, et ei saa kui siis aint nutad nagu väike laps. Ja ma ei muretse kus sa käid, peaasi, et uue firma kohta jälle halama ei hakka!
Ja teadmiseks, et kui ise oled inimlik siis ollakse ka sinuga. Minuga pole seal keegi ebainimlikult käitunud, vaid hoopis vastupidiselt. Super koht ja Valdek väga viisakas. Ju siis ma pole suutnud tal s***a keema ajada.

Aga edu sulle ASH uues kohas :D
Kasutaja avatar
vaarikas
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 31.05.2009 04:57 30
Peamine sõiduk: BMW 330xd
Asukoht: Walteri roheline

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas vaarikas »

Patrik + Valdek ja Carmasters on üks selline koht, kuhu ma ei soovita minna asjatundlikul kliendil kes loeb oma raha ja tahab saada oma raha vastu kindlat väärtust ja garantiid.

Minu stoori oli selline: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=4&t=98042. Nende häbematud vastused on ka seal ilusti kirjas.....

Edit by Annely: laimav ja mõnitav tekst eemaldatud.

Edit by vaarikas: St. see tekst mida Annely pidas laimavaks ja mõnitavaks, sai tema poolt eemaldatud. Mina kirjutasin vaid omadest kogemustest - aga tuleb välja et need minu kogemused CarMastersiga on mõnitavad. Pean siinkohal nõustuma Annelyga.
Viimati muutis vaarikas, 27.09.2010 20:02 20, muudetud 2 korda kokku.
auto2000
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 26.09.2010 19:49 32

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas auto2000 »

Üritan siis ka selle loo kohta mõne sõna öelda:
Olen käinud oma autoga neli aastat Valdeku juures ja olin kuni selle aasta aprilli lõpuni tõesti väga rahul. Töö oli korralik ja kiire - ja ka suhtlemisega probleeme polnud.

Siis aga juhtus nii, et mu poeg läks temaga tülli.
Sinisilmselt arvasin, et ega see peaks minu kui püsikliendi ja tema suhteid puudutama - eri inimesed ja eri autod. Paraku luges see küll - kui siiani sain auto kätte ja võisin maksta kas või nädal hiljem ning ka allahindlusprotsenid olid hea, siis nüüd oli nii, et autot enne kätte ei saanud kui ülekande olin teinud ning ka arve eest küsiti ikka 100 % - mis siis et neli aastat järjest mujal ei käinud. Nüüd ma enam püsiklientide hulka ei kuulunud. Valdek olevat öelnud, et kuna pojaga oli prbleeme ja pole ka amuu remondis käind, siis seepärast. No tore küll - 22.aprill oli viimane külastus - kui tihti siis ikkakäimapeab? Kas iga kuu?

Siit lihtsalt selline mõte, et kas ikka täiskasvanud ja normaalsele mehele on kohane oma viha teiste peale välja valada? Nagu lasteaias... Olin tõesti väga rahul ja lootsin et käin ka edaspidi tema juures. Kusjuures, ega töö kvaliteedile ei saa ma ka praegu midagi ette heita - ainult et viimasel korral oli auto lihtsalt kaheksa päeva seal ja sellega ei tegeletud koguaeg, nagu tavaliselt.
Patriku kohta aga ei ütle üldse midagi halba - temaga pole probleeme minul isiklikult olnud.

Aga kuna on teisigi autoremonditöökodasid, siis eks tuleb sammud teinekord kuhugi mujale seada - ei soovi lihtsalt sellepärast kannatada, et keegi kelllegagi tülli läks...
Sealsele seltskonnale aga soovitaks mingi suhtluskoolitus läbida - siis jääks ehk rohkem kliente alles. Selliselt klientidega käituda ei tohiks...
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Annely »

Okei, poisid, saite küll lõbutseda, aga nüüd aitab :evil:
Ma omast arust tegin mängureeglid juba ammu selgeks - laimu ja mõnitusi EI POSTITA, arvamuslugusid ka mitte.
Siia teemasse on oodatud faktid.
Postitavad need, kellel on kokkupuude kõnealuse firmaga - ja kokkupuude ei ole onu lellepoja sõbra naise tädipoja auto külastus. Kes käinud ja näinud, postitab ise. Suuvoodreid pole vaja.

Kui te ei suuda täiskasvanulikult käituda, siis te lihtsalt ei saa kaasa rääkida. Võite mind või maa põhja manada, aga keegi peab seda üritust kontrolli all hoidma.

Mis aga eriti teravalt silma hakkab: kõik need, kes pole rahul Carmastersi tööga, kasutavad oma pahameele väljendamiseks väga agressiivset ja kohati labast teksti - mõni ime, et teil probleemid on, kui te ei suuda ennast viisakalt väljendada.

---------------------------------------------

Kasutaja ASH, minu poolt sulle ettepanek: palun lepime kokku aja ja läheme koos Carmastersisse. Olen nõus olema kolmas osapool teievahelises vaidluses. Sinu soovil võime kaasa haarata veel mõne inimese, kasvõi UMi töötaja (olen nõus selle inimese UMist kaasa küsima). Aga foorumis selliste probleemide lahkamine ei ole enam normaalne. Palun sinu vastust PMi, isegi, kui see on eitav.
Kasutaja avatar
vaarikas
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 31.05.2009 04:57 30
Peamine sõiduk: BMW 330xd
Asukoht: Walteri roheline

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas vaarikas »

auto2000 kirjutas:Üritan siis ka selle loo kohta mõne sõna öelda:
Olen käinud oma autoga neli aastat Valdeku juures ja olin kuni selle aasta aprilli lõpuni tõesti väga rahul. Töö oli korralik ja kiire - ja ka suhtlemisega probleeme polnud.
Kõik Carmastersiga seonduvad kommentaarid läbivad tsensuuri. Lubatud on vaid kiitvad kommentaarid.
Kasutaja avatar
Janely
Klubiliige
Postitusi: 904
Liitunud: 21.02.2005 00:06 18

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Janely »

Teema on huumoriks tõmmatud jälle :?
Kahju - emotsioonidest ei saada võitu. Piinlik.
Kasutaja avatar
vaarikas
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 31.05.2009 04:57 30
Peamine sõiduk: BMW 330xd
Asukoht: Walteri roheline

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas vaarikas »

Janely kirjutas:Teema on huumoriks tõmmatud jälle :?
Kahju - emotsioonidest ei saada võitu. Piinlik.
Kõik ei ole nii tugevad nagu sina! Aga sa võiksid õpetada, kuidas hakata armastama inimesi kes on sulle halba teinud. Ma tahaks teada kuidas see sul käib. Mitte, et ma ise nii kunagi tegema hakkaksin, kuid mind lihtsalt huvitab, kuidas sa nii tugevaks oled saanud, et armastad inimesi kes teevad sulle halba. See teema tundub põnev. Kuidas sa oma emotsioonidest siis võitu said?
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Atsu »

Milleks oli vaja see teema taastada, kui keegi ei või oma arvamust avaldada.
Viimati muutis Atsu, 06.10.2010 18:26 33, muudetud 2 korda kokku.
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Atsu »

Carmastersil soovitan lugeda negatiivsed postid läbi, võtta seda tagasisidena klientidelt, teha põhjalik analüüs, kõrvaldada mis võimalik, keerata ennast näoga klientide poole, tunnistada omi vigu ja uskuge asi paraneb. Praeguseni tunneli lõpus valgust veel ei paista!!!
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Atsu »

100 % nõus!!! MÕLEMAPOOLSET!!!! Dialoogi ju pole? Kui oleks ei jõuaks see sodi foorumi lehele. Kui õigustamise asemel küsida mida saaks kompromissina teha, mis rahuldaks mõlemaid osapooli, usu pingeid poleks.
Kasutaja avatar
elm
Huviline
Postitusi: 550
Liitunud: 03.01.2007 11:57 26
Asukoht: tln/bl.mount

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas elm »

Loen seda teemat ja imestusel pole piire - kas tõesti olen kolm aastat
oma 13 aastast e36-te sealsamas jõledas "ülbikute ja väljapressijate"
urkas parandada lasknud?
Ja kuidas ma lihtsameelne küll varem seda ei olnud märganud... miskipärast
olen alati arvanud Valdekut suurepäraseks professionaaliks omal alal,
tõsi küll, napi jutuga, aga täpseks. Olen ka ise klienditeenindaja, tõsi
küll hoopis teisel alal, ja tean, et suheldes peab tegema kiipsmailingut
ja viskama killukesi. Paraku aga jään jänni tihti, sest pole eriline jutupaunik,
eelistan lühidat ja konkreetset teksti. Mõned inimesed on seda miskipärst
ülbusena võtnud...
Ja kummalisel kombel on mu auto alati õigeaegselt ja korralikult vajalikud
jupid külge saanud. Ja alati on mulle ka helistatud, kui mingeid muid
vigasid/probleeme on ilmnenud, isiklikult Valdek on seda teinud ja tänu
sellele on ka kokkuleppeliselt asi lahendatud. Hinnaalandus on samuti
tavaline. Mingeid sõprussuhteid mul pole seal ja Carmastersist sain teada
sellest foorumist siin.
Mäletan, kord unustasin arve ülekande tegemata, (auto oli käes) läks ikka
mitu head päeva mööda kui see mul lõpuks meelde tuli, helistasin siis siva
ja vabandasin - vastus oli, et pole probleemi, usaldame püsikliente.

Jutu mõte: konfliktil on alati kaks osapoolt, kumb antud juhul süüdi - pole
minu otsustada, tavaliselt on mõlemad. Aga mis minusse puutub, siis jään
kindlasti ka edaspidi Carmastersi kliendiks, hoolimata sellest s*ta
pildumisest siin. ;)
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Henri. »

See postitus on siit kahjuks kadunud aga kuna Patrik seda kindlasti loeb, siis ostuabisse võiks neid ostueelset ülevaatust läbinud sõidukeid endiselt postitada. Põnev lugeda ja äärmiselt informatiivne ka.[/OT]
Kasutaja avatar
Janely
Klubiliige
Postitusi: 904
Liitunud: 21.02.2005 00:06 18

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Janely »

Lugupeetud foorumlased.

Katsume nüüd koos ühele lainele saada -

1. See teema siin on mõeldud selleks, et inimesed saaksid avaldada oma arvamust, olgu see siis negatiivne või poitiivne.
2. Mitte ühtegi postitust ei kustutata, kui tegu pole solvanguga!
3. Selge on see, et iga tüli põhjuseks on kaks poolt, kuid me ei otsi siin süüdlast ega ohvrit, selleks on olemas teised organisatsioonid.

Kuhu ma selle jutuga jõuda tahan, on see, et need kodanikud, kes tunnevad, et neile on liiga tehtud, ei suuda oma emotsioone vaos hoida. Ikka ja jälle ilmneb lausetes karjuvat kirjastiili, nt !!!!!!!!!
Me oleme kõik suured inimesed, käitugem vastavalt.

Janely
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Atsu »

Kustutasin natuke läbu oma postidest. Ikkagi inimene. Kuno T-ga dialoog täiesti võimalik, mis siis mitte ka teistega. Piiiss!!! Eadööd!!
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas hillarr »

Olen Patriku juures alates 2004. aastast kolme erineva autoga käinud ja siiani mitte ühtegi probleemi. Vahepeal lahenevad asjad tema käes koguni nii kiiresti, et ma ise ei saa arugi millal ta juba jõudis, kuid pärast sõites on näha küll et tõepoolest parandatud.

Valdeku juures vähem käinud, kuid värsked viimaste aastate kogemused sama moodi positiivsed. Minu jaoks ilusat juttu ja kliendisaalis snäkse pakkuvaid beibesid pole vaja, peaasi et töö saab kiiresti ja korrektselt tehtud. Ja ma arvan, et ka kõik teised, kellel positiivsed kogemused, ei võta kuuldagi seda mis jama siin osad vennad ajavad ning külastavad endale meeldivaid remonditöökodasid edasi sõltumata levivatest juttudest.

Kahju on lihtsalt ainult uutest foorumi kasutajatest, kes ei ole nimetatud firmasid külastanud ja hakkavad endale arvamust alles kujunduma käesoleva teema järgi. Seepärast on vaja ikka väheke vaielda ja ilmselgelt põhjendamatu vale välja praakida. Võib olla mõnel üksikul on tõesti mingi intsident olnud, aga valdava enamuse jutt, kes siin mustasid, on küll "naised saunas rääkisid" valdkonnast. Kellegi tuttava tuttav rääkinud või kui läheb tõestamiseks ja faktide esile toomiseks, siis miskipärast on just kaebajad häbisse jäänud. Kas pole mitte huvitav?
axxel
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 23.10.2008 11:28 03

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas axxel »

Kuno_T kirjutas:
axxel kirjutas:my 5 cents
tegin 1,5 a tagasi seal mõningaid asju, üldiselt said probleemid lahendatud ja Patrik tegi oma tööd hästi.
Aga peale mehhanikute tööd jäid salongi mustad näpujaljed.
Ja peale jahutusvedeliku vahetust soovitati seda juurde valada ääreni, mille tulemusena läks jahutusvedeliku paak järgmise sõidu ajal katki, mille peale öeldi, et see on minu enda probleem.
Rohkem sinna ei lähe, õnneks on Tallinnas paremaid kohti.
Paisupaagi osas märgin, et see on E39, 46 seeria ja võimalik, et veel mõnede bemmide tavaprobleem, paisupaagil on kaitseklapiga kork (tavaliselt 2 bar). Olen selle probleemi üleelanud oma endisel 330xd-l, millel see läks Tihniku viaduktist üles sõites puruks nii, et jahutusvedelik pritsis esiklaasile. Samuti oli paisupaak asendatud mu vastsoetatud 325xi-l (paagil oli värske tehase varuosakleeps) ja on uus on ka mu 330xi-l (ei tahtnud enam tema lõhkemist teel üle elada, asendasin ennetavalt). Palju paake Carmasters või Um on asendanud, seda võivad nemad öleda. Kuid see on laokaup (st tihti käibiv osa).

Mis puutub ääreni valamisse, siis pärast süsteemi tühjendamist ja uuesti täitmist jääb sinna mingis osas õhku vaatamata õhutusventiilide lahtikeeramsiele ja tavaliselt on 1. kord külmal mootoril jahutusvedeliku tase alla normi, st tuleb lisada. Et vältida jälle nuttu ja hala, et jahutusvedelikku pandi liiga vähe ja tõmmati veel ka kott pähe, siis tavaliselt pannakse sel juhul korgini täis, siis tuleb pärast veel vaid natukene lisada.

Nii, et kas jälle "lambist" võetud solvumine C aadressil? Jah, mina olen ka paisupaagi probleemi pärast solvunud ja tige, kuid teen seda BMW TEHASE aadressil. Kui aru ei võta seda, et jahutussüsteem on kaitseklapiga kaitstud ja kõik detailid seal peavad rõhule 2 bar vastu pidama, siis pole midagi teha. Võiksid minna näiteks TTü-sse survemahutite loengusid kuulama, äkki siis avardub silmaring.

Tegelikult mul on ka juba "kopp ees" lolluste oponeerimisest, asi on masendav, ma ütleksin.

Lisaks ma võtan kinni su sõnast:"soovitati"- nüüd, siis selgus, et juba ainuüksi soovituse, mitte tehtud teo eest kantakse ka ettevõtja musta nimekirja. Tule taevas appi (hüümärke ei tohtinud kasutada)- tahaks siin unzipi kombel ütleda..
Aitäh kommentaari eest
Ka minagi vahetasin oma paisupaagi välja ja ei teinud sellest probleemi.
Üleskutse oli kirjutada muljetest, ma siis kirjutasin.
Mis puudutab soovitustesse, siis ega mina ei pea kõiki asju ise teadma, st kui sa lähed apteegist ravimeid ostma, eeldad, et apteeker annab sulle asjalikku nõu?
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Ain »

Ma korra ütlesin, las siin teemas räägivad firma omanikud ja teenuse kasutajad.

Muude tehniliste probleemide lahendamiseks ja arvamusteks on meil olemas "tehniline" alafoorum.

Kuno_T, see oli ka mõeldud sulle ja arusaamiseks, et kui sina ei ole antud firma esindaja või teenuste kasutaja, siis ära tule üldist mulli ajama.
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas Maris »

Kahjuks seostuvad ka minul CarMasters OÜ-ga vaid negatiivsed kogemused ja mälestused. BMW-maailma sisenedes olin sunnitud seda asutust külastama ja see „saaga“ vapustas mind kui värsket autoomanikku kõvasti ning lõi mu usu sellesse automarki ikka kõvasti kõikuma.
Detailidesse ei hakka laskuma, minu poolt on see kirves ammu maetud ja sinna on ilus tihe muru peale kasvanud ;)
Kui pöörad näo päikese poole, jäävad varjud seljataha.
E53 X5 4,6is
ash
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 16.04.2007 15:01 33
Asukoht: Tallinn

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas ash »

Tere Annely,

Kui aus olla, siis tundub et tuleks terve buss rentida, et kõik inimesed kokku koguda kellel kunagi mingi jama olnud on... Aga sellel ei ole mitte mingit mõtet, sest siiani ükskõik kes on kunagi suu lahti teinud, on jäänud ikka süüdi ja lolliks ise. Seda teame ju kõik ? :roll:

Aga üleüldiselt teema ju tegingi siia selleks, et mitte kohale minna ja rääkida mehega, kes mulle isegi "tere" ei soostunud ütlema. Ja ega mul ju polegi suurt lisada, kõik on öeldud ja ootasingi tagasisidet nii positiivseid kui negatiivseid, et näha ja tõestust saada endale, et ma pole ainuke, kelle jaoks tundub nende käitumine kas siis solvanguna või üle heade äritavade minemisena..

Vahele teemasolkijatele ja rääkides faktidest: Palun lugeda algust uuesti - teemas kajastan ainult Carmasters'it mitte Oü Hobujõudu (Patrikut)

Kodanik kes arvas et kuna sugulased sõbrad antud kahe juhtumi puhul, siis on see normaalne et mõlemaid karistatakse: Ma arvan, et kui Sul sõber / sugulane või kes iganes lähikondlane purjus peaga autot juhib ja lubadest ilma jääb ja seetõttu ka sinult load ära korjatakse (ainult sellepärast et oled ühest perekonnast või sõprusringkonnast), siis hakkad teist juttu rääkima. Saa uuesti aru, need on KAKS täiesti erinevat autot, erinevatel omanikel. Selliseid ebaloogilisi mõtisklusi pole vaja üldse postitada kui sisu puudub.

Ja veel:
Ja tõepoolest, kui oma autot olen viinud remonti, siis ise logiraamatut ei pea ja ei suuda enam täpseid fakte meenutada - kuupäevasid ja kellaaegu (mida küll mehed teevad, sest neil on logid olemas)
Aga kui tuuakse faktid, et näe sellel ja sellel päeval tegime seda ja toda, siis olgu - nagu juba esimest korda mainitud, oleks palju kriitikat ja tüli olemata üldse olnudki, kui inimesed suvatseksid:
1. Telefonile vastata
2. Mingi aja öelda, millal auto valmis saab. (mitte nii: "Helistame siis kui valmis- ja siis oled nädala - 2 teadmatuses")

Kui raske on nendest kahest punktist aru saada ???

Heaküll, minu jutt võib tunduda nagu hala ja lapsenutt (las ta siis mõne silmis olla), aga kui tõesti niipalju kriitikat lendab ühe firma / töötajate suunas, siis mina selle asemel firma omanikuna võtaksin küll viisakalt sõna ja ütleksin avalikult "jah sorry, oleme meiegi inimesed ja eksime, üritame enda suhtumist / käitumist muuta" ja rohkem nagu vist ei olekski vaja ?? Või oleks ? Ütlesin ka alguses ära, et töö kvaliteediga üldiselt probleeme polnud. Seega on see vist ikka märk sellest, et firma sisepoliitikat tuleks natuke muuta ja ilmselt jääksid sellised teemad ja teemaaretused hiljem ära...

See kõik on suhtumise küsimus, lihtsalt firma peaks oma käitumise kujundama klientide järgi (ma ei räägi siinkohal inimestest, kes tulevad tasuta lõunaid nõudma) mitte oma selgepiirilist joont ajama, kui see lihtslat ei toimi ja tekitab palju negatiivset kõneainet.

Ilmselt mul endal pole enam erilist siia teemasse midagi lisada, sest seda kõrvalist juttu on niipalju tulnud ja teemasolkimist samuti. Ja nagu ikka, see kes teema teeb või siia midagi julgeb öelda, jääb ise lollikeseks :mrgreen: (paratamatus, aga ma ei kahetse seda ja minu jaoks pigem tähtis oli see, et saada oma murele kinnitust - ma ei ole üksi)

Kui tähte närida, võiks inimesed endiselt kirjutada ENDA kogemustest ja ARVAMUSTEST antud firmaga, mitte materdada üht või teist maha ja selgitusi peensusteni nõuda, siis võiks see teema juba piiblimahuliseks muutuda. :roll:

Tervitades,
ash
Annely kirjutas:
Kasutaja ASH, minu poolt sulle ettepanek: palun lepime kokku aja ja läheme koos Carmastersisse. Olen nõus olema kolmas osapool teievahelises vaidluses. Sinu soovil võime kaasa haarata veel mõne inimese, kasvõi UMi töötaja (olen nõus selle inimese UMist kaasa küsima). Aga foorumis selliste probleemide lahkamine ei ole enam normaalne. Palun sinu vastust PMi, isegi, kui see on eitav.
axxel
Huviline
Postitusi: 22
Liitunud: 23.10.2008 11:28 03

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas axxel »

Kuno_T kirjutas:
28.09.2010 07:43 18
axxel kirjutas:
Ka minagi vahetasin oma paisupaagi välja ja ei teinud sellest probleemi.
Ah, et ei teinud paagi vahetusest probleemi? Kuidas peaksid teised aru saama sinu post varasemast jutust:
axxel kirjutas:
Ja peale jahutusvedeliku vahetust soovitati seda juurde valada ääreni, mille tulemusena läks jahutusvedeliku paak järgmise sõidu ajal katki, mille peale öeldi, et see on minu enda probleem.
Rohkem sinna ei lähe, õnneks on Tallinnas paremaid kohti.
Vahetsain jah ise, mis mul ikka üle jäi, keegi ei olnud ju nõus seda korda tegema.
Kuigi teises kohas öeldi, et tegelikult nii ei oleks tohtinud teha jahutusvedelikuga.
Aga lõpetaks selle keissi arutamist antud teema raames.
Vaata Kuno_T, kui sa käid ära restoranis ja sulle midagi ei meeldi : toit, teenindus vms., ei hakka ju kokaga pikalt vaidlema, tema nagu nii vastab, et mida sa tahad, mina tegin toitu retsepti järgi ja kõik. Lihtsalt lähed järgmine kord teisse kohta sööma ja sõpradele ütled, et mulje jäi kehva.
Kasutaja avatar
vaarikas
Huviline
Postitusi: 146
Liitunud: 31.05.2009 04:57 30
Peamine sõiduk: BMW 330xd
Asukoht: Walteri roheline

Re: CarMasters OÜ - Valdek - Minu ja Teie kogemused / arvamused

Postitus Postitas vaarikas »

Kuno_T kirjutas:Vaarikale. Sa kirjutasid, et C tahtis sulle kotti pähe tõmmata veermiku seisukorra üle ja samas su teemas loen (oleksid võinud linkida 2. lehe, mitte esimest), et oli pikk stoori küll tagasilla puksiga (tegelikult on tagasilda kere küljes hoidmas, reduktorit kandmas, silla hoobasid fikseerimas neid seal 19 või 20 ja kõik võivad olla v'sinud/ katki), küll esimeste pooltelgede ja võimalk, et veel millegi muuga. Jääb arusaamatuks, miks selline pime viha, isegi kui C võis mõned pool elus- pool surnud puksid vigasteks diagnoosida? Samuti nõustun C väitega, et MOOTORI termostaadi vahetuseks ei ole vaja EGR-i toru klambrit keerutada. Mis puutub väidetava koti pähe tõmbamist õhuvoomõõtja suhtes, siis sa pole siiani esitanud DIS-i väljatrükki või DIS-i pilti, kus TESTI tulemusel oleks õhuvoomõõtja olnud korras. See, kui ta on veidi, kuid siiski mootori tööd halvasti mõjutavalt vigane, veakoodi ei anna. Seega lihtne vigade lugemine tema korrasolekut ei tõenda. Ma loodan, et ma päris seinale ei kirjutanud, kui hakkab mingi iba vastuseks tulema, siis ma ei viitsi rohkem sel teemal kirjutada.
Kõigepealt, ära leima.

Teiseks, ühesõnaga, ma maksin CarMastersile umbes 17000 krooni "remondi" eest, lisaks kruttisid nad mul EGR toru lahti mida pole vaja teha ja nüüd olen ma veel milleski süüdi? Tšeki järgi vahetati mul 3 termostaati ära, lisaks kõik rullikud jne jne. Ja UM ütles vastupidi, et ühte neist kolmest termostaadist polegi võimalik teisti vahetada kui see neetud klamber lahti keerata. Aga loomulikult, teil on seal ju imeriistad millega saab osi vahetada ilma autot lahti võtmata, või otse vastupidi, sa kommenteerid teemat ilma faktideta.

Ja salongi õhufilter pidi ka olema väga must. Ma küll olin selle 2 päeva enne sinna minekut ära vahetanud - ise, ostsin selle UMist. Aga see oli must. Kui ma ütlesin, et selle vahetasin ise just ära, siis oli .... ahjaa, see on korras. Nii et seda ei vaheta?

Las ma nüüd arvan, see on ka laim. Tegelikult oli hoopis nii, et __________________ (täida lünk), ja siis _____________ (täida lünk) ja nüüd oled sa ise süüdi.

Ma juba tean seda et ma süüdi olen, seda ma lugesin juba Valdeku postitustest. Ma füüsiliselt pole enam rohkem võimeline veel enam süüdi olema kui ma nüüd olen. (!!!) Kõik kes pole rahul, on süüdi. Ma ilmselt pean selle süütundega elu lõpuni elama. Ma olen süüdi selles, et ma CarMastersis käisin paar korda.

Kas mul jäi midagi lisamata? Võibolla jäi, aga selle puudu oleva osa eemaldaks Annely niikuinii.
Viimati muutis vaarikas, 28.09.2010 17:25 54, muudetud 1 kord kokku.
Suletud