Bmw maine ???

Vaba teema
Vasta
oja87
Huviline
Postitusi: 2819
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas oja87 »

RaimoK kirjutas:
-TaaviK- kirjutas:Talvised teeolud, üle 100 on kiirus seal kindlasti + sõidu ajal mobiiliga pildistamine.
Soomes ,Rootsis on kiirteed kus võib ka talvel 120-ga sõita. Vähem virisemist.
Soome kiirteedel on talvel siiski 100 lubatud!
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Isegi Tallinn - Narva mnt ju 110 märgid üleval :D .
Savukoll
Huviline
Postitusi: 67
Liitunud: 26.12.2011 20:49 24

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Savukoll »

Tunnistsn üles et sõitsin hommikum 185km/h tööle. Ja kui teil tekib küsimus et miks sellise kiirusega siis vastus on lihtne, rohkem ei läinud :oops:
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas jargo »

Mina sõidan ka maanteel spido näiduga 100 km tunnis.
täitsa normaalne.
Bemmi spido valetab nagunii paar kilomeetrit rohkem ja kui olengi aegajalt proovinud sõita 90-ga,siis olen nagu tropp teel!
olen ka ühe korra Politseimasinast 95-ga möödunud.
endal keps aknal ja kepsu kiiruseks oli 91 :) Kaks ja pool kilomeetrit pikk oli möödumine. Loomulikult võeti mind ka pärast rajalt maha,kuid mitte sellepärast,et neid mööda sõitsin,vaid et numbrimärk oli must!
Eks see oli muidugi vabanduseks,kuid 40€ sain ikkagi trahvi! :)
Kiiruse ületamisest polnud juttugi!
liiklemine võiks ikka jääda sujuvaks,mitte ei ole vaja viriseda,kui keegi 2km tunnis kiirust ületab.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
Kasutaja avatar
RagnarV
Klubiliige
Postitusi: 2653
Liitunud: 31.01.2013 22:37 20
Asukoht: Männiku

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas RagnarV »

ju ei mahtunud pähe, et keegi mööda julges neist sõita. Normaalne inimene oleks sul lasknud harjaga puhtaks tõmmata numbri ja sõit jätkunuks. Ise õnneks pole selliste otsa sattunud kes numbri pärast trahve kirjutama kukuvad. Lihtsalt mainitud, et pole nähtav ja tõmba puhtamaks
Kasutaja avatar
darklight
Huviline
Postitusi: 1427
Liitunud: 08.07.2007 23:27 55

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas darklight »

https://www.youtube.com/watch?v=fgbJThhGrCY" onclick="window.open(this.href);return false;
ma ei saand laulust aru aga video on küll ilus :lol:
Kasutaja avatar
icedog
Huviline
Postitusi: 794
Liitunud: 27.10.2009 12:53 25
Peamine sõiduk: e 46
Asukoht: Lääne-Virumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas icedog »

Mida näod pesula meestel. :mrgreen:
Tööd ma ei karda. Olen töö juures isegi maganud!
aivo28
Huviline
Postitusi: 561
Liitunud: 25.04.2005 12:21 07
Asukoht: harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas aivo28 »

Kül võib mõni inimene ulguda ikka :mrgreen: elu pole vää??

Uskumatu, kuidas ikka propaganda töötab. Ja uskumatu, et inimeseloom, omaarust nii intelligentne, on ikka veel lootusetu karjaloom :lol:

Tsiteerides klassikuid (Kreisiraadio) "sõida, aga ära mõlise"
Impreza STi ja mikromootoriga bemm :)
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas AARE540 »

Olen minagi tegelikult Aivoga sama meelt, et juuksekarva päris kõiges lõhki ei tasu ajada. Üks asi on pidevalt, sihilikult ja räigelt rikkuda, kuid ma ei tahaks hästi uskuda, et mitte keegi mitte kunagi mitte midagi liikluses ei riku. Praegusel ajal vist rikutakse massiliselt roolis telefoni kasutamise keeldu, seda just ekraani jõllitamise koha pealt. Korraks ja kogemata 5-10km/h kiiruseületamist on selle kõrval köömes.
Kasutaja avatar
WhipLash
Huviline
Postitusi: 1165
Liitunud: 11.11.2015 16:21 20
Peamine sõiduk: E46 328Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas WhipLash »

http://krimi24.ee/alkoholijoobes-juht-s ... vigastada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Maakatel oli hea õhtune pidu vist jälle ... TEISIPÄEVAL :). Kes ku*at joob keset nädalat ? :|
Ja mina siin kratsin kukalt ja mõtlen, miks mu BMW kindlustus läbi lae on.
"Kus liigub võim? Kus liigub edu? Ikka mööda Laagna teed, madal bemm, tagavedu."
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas prelude20 »

Sa pole vist maakohas elanud. Täitsa tavaline ja nädalavahetus hakkab neljapäeval pihta tavaliselt :roll: :mrgreen: .
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Tauri_J »

Pigem kolmapäeval, siis töönädala selgroog murtud
Kasutaja avatar
JanekEnde
Huviline
Postitusi: 4952
Liitunud: 29.04.2011 09:36 39
Peamine sõiduk: Scania
Asukoht: Pärnu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas JanekEnde »

Päris paljud joovad nädalasees. :lol:
e32 735ia -> e36 323iaT/e39 523iaT-> e39 523ia -> e28 520i -> e34 525iaT -> Sierra GT, Sierra & e32 730ia.
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

Väike laupäev :D
relkmsaiia
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 01.05.2017 22:31 49

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas relkmsaiia »

https://instagram.com/p/BTjhs1Zgft6/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Riivo »

ainult sellepärast tegid kasutaja? :roll:
´17 4Drive
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2609
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas kapa »

Mida te sõtkute seal siis.Minge kergliiklusteele,seal ratta rida olemas. :roll:
(ei ōigusta seda juhti,kuid olen ise avarii vältimiseks mingist tallapressist PAREMALT mööda läinud,tallake seal kus on ohutu,metsas,kodus,kergliiklusteel vmi)
MSW
Huviline
Postitusi: 727
Liitunud: 16.10.2004 21:19 49
Asukoht: Jüri/Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MSW »

Väga imelik suhtumine :roll: Pealegi mida sa maanteerattaga metsas teed? :lol: Ei ole raske suunda näidata ja vastassuuna kaudu mööduda.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5350
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ooDDoo »

Väga jube möödasõit on küll. Munad maha sellisel juhil. Samas teise venna higist retuusides **** võiks mujal kui maanteel vahtida. Seatakse ju teadlikult enda elu ohtu.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
paul22
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 03.06.2012 17:02 42
Peamine sõiduk: e91 330xd-müüdud, b7 4motion, e60 535d
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas paul22 »

ooDDoo kirjutas:Väga jube möödasõit on küll. Munad maha sellisel juhil. Samas teise venna higist retuusides **** võiks mujal kui maanteel vahtida. Seatakse ju teadlikult enda elu ohtu.
Kui sa nii targa väite annad, siis ütle, kuskohas on koht veel maantee rattaga sõitmiseks. Inimesed teevad sporti ja liigutavad, mitte ei joo garaazis ōliste näppudega õlut. Saa aru, et tee pole ainult autodele. Antud videos on ratturid nii viisakalt ja hästi, kui see maksimaalselt võimalik on, aga siiski leidub jobu, kes suudab ohtu panna kümmekond ratturit korraga.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5350
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ooDDoo »

Sellest ma räägingi, et sa võid sõita nii teeääres kui tahad. Kaks täislastis rekkat ratturi kohal kokku saavad , siis ikka nõrgem jääb kaotajaks. See nagu see laste facebooki mäng kus üle sõidutee napikaid tehakse....
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas Pille »

Mis juttu sa ajad! Siin polnud tegemist kahe veoautoga, kes mööda ei mahuks. Tee on vaba, bemmijuht tõmmaku koos suunaga pisut vasakule ja mahuvad kõik kenasti ära.
See su ülejäänud higiste liibukate jutt oli lihtsalt ebapädev.
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5350
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas ooDDoo »

Loe korra uuesti läbi .seejärel mõtle paar minutit.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
Kasutaja avatar
WhipLash
Huviline
Postitusi: 1165
Liitunud: 11.11.2015 16:21 20
Peamine sõiduk: E46 328Ci
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas WhipLash »

paul22 kirjutas:Kui sa nii targa väite annad, siis ütle, kuskohas on koht veel maantee rattaga sõitmiseks. Inimesed teevad sporti ja liigutavad, mitte ei joo garaazis ōliste näppudega õlut. Saa aru, et tee pole ainult autodele. Antud videos on ratturid nii viisakalt ja hästi, kui see maksimaalselt võimalik on, aga siiski leidub jobu, kes suudab ohtu panna kümmekond ratturit korraga.
Väga otseselt suunatud vihakõne mehaanikute kohta. Eks igal ühel oma hobi, aga ratast sõtku spordiklubis. Seda teen ka ise. Sama analoogi võib tuua sarnaselt, et tegeled garaažis kütusega ja keegi otsustab tulla ja katsetada rakette sealsamas. Sama ideoloogia kehtib ka maanteel. Ilmselgelt õnnetuse tekke riski tõenäosus suureneb kui ratturid maanteel/teedel.
*Video kangelane tegutses muidugi täiesti mõistusevastaselt ning ausalt öeldes, järgmised nädalad on ka mul häbi bemmiga sõita linnapeal, kuna üks mats rikub kogu lõbu teiste jaoks ära :|
"Kus liigub võim? Kus liigub edu? Ikka mööda Laagna teed, madal bemm, tagavedu."
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

Väga inetult käitus küll...Ratturid olid tavapäratult viisakalt teeääres.
Aga veider on see,et nüüd on omakohus lubatud,et ratturid ise taga otsivad?
Politseisse ja asi tahe,na*ui kuskile delfisse ja foorumitesse toppida,normaalsed inimesed tahavad ka bmw-ga sõita samamoodi nagu normaalsed inimesed tahavad ka jalgrattaga sõita.
Pean ka igakord kui kümnene grupp laiutab video delfisse panema?
Saan aru,et avalik häbipost aga mida seal taga otsida on?
Las politsei ikka tegeleb sellega.
MSW
Huviline
Postitusi: 727
Liitunud: 16.10.2004 21:19 49
Asukoht: Jüri/Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MSW »

Äkki paneb mõne inimese mõtlema, et liikluses tuleks kõigiga arvestada ;) BMW maine on enamuse silmis niikuinii 0, seal pole enam midagi päästa.
Kasutaja avatar
paul22
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 03.06.2012 17:02 42
Peamine sõiduk: e91 330xd-müüdud, b7 4motion, e60 535d
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas paul22 »

Ega siin otseselt kedagi taga otsi mingi karistamise eesmärgil, pigem soov kuulda juhi arvamust asjast. Asi on politseisse antud edasi nkn, et juhti mõistusele tuua. Kui saab enne juhi tagasiside, siis saab ka avalduse tagasi võtta. Pigem ootaks seda selgitust vms kõike otse juhilt, mitte politsei abiga.
maestro
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 30.01.2007 18:58 27
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas maestro »

ooDDoo kirjutas:Sellest ma räägingi, et sa võid sõita nii teeääres kui tahad. Kaks täislastis rekkat ratturi kohal kokku saavad , siis ikka nõrgem jääb kaotajaks. See nagu see laste facebooki mäng kus üle sõidutee napikaid tehakse....
See on Eesti liikluse probleem, suunatuld autodel pole (kuigi on hakanud rohkem kasutama aga selle kasutus on ikkagi vale), lisaks vist ka pidurit pole. Eestlastel on mingi kompleks, et kellegi taga sõita ei kõlba. Pressitakse nui neljaks ette, mis sest et taga ruumi oi kui palju. Eelmisel sajandi lõpus kui mina liiklusega liitusin siis juhtus minulgi selline olukord kus üks kaaskodanik otsustas peale vajuda. Mina vajutasin gaasi et olukord lahendada ja kiirus läks suureks, samal ajal kodanikud korrapidajad kiirust mõõtmas ja nii mind maha võeti. Küsiti mis juhtus, rääkisin loo ära ja siis tuli küsimus mis siiani kahe kõrva vahel "Kas pidurit ei olnud".

Ja siit loo moraal, kui rattur sõidab teel(või inimene kes kõnnib kodu poole), ja on näha et vastu tuleb teine auto ja möödumine on ebaturvaline siis vajutage pidurit. Nagu kuskil mainiti, oleks see traktor siis leitakse see pidu väga ilusasti üles kui teine auto tuleb vastu, k.a rekka poolt.
StenV70 kirjutas:Väga inetult käitus küll...Ratturid olid tavapäratult viisakalt teeääres.
Aga veider on see,et nüüd on omakohus lubatud,et ratturid ise taga otsivad?
Politseisse ja asi tahe,na*ui kuskile delfisse ja foorumitesse toppida...
Mis see politsei teeb? Kutsub kohvile Rahumäele, ütleb nii ei tohi ja siis selgub et auto on 10 ostu-müügi lepinguga edasi müüdud ja keegi ei tea kes uus omanik on. Ning lõppude lõpuks midagi nagunii teha ei saa kuna juhti ei saa tuvastada. Vahel avalik hukkamõist on parem vahend kuna mõnigi lähedane kutsub juba korrale.

Ilmselgelt antud manööver oli tahtlik kuna vastassuund oli vaba.

PS! Ei ole jalgrattur aga selle spordiga kuidagi seotud. Ajaviiteks sõidan vaid metsas kuna pakub mulle palju enam naudingut kui teepeale sõitmine (ja spordiklubis sõtkumine on täiesti välistatud minu poolt -proovitud)
BMW E39 528i Shadowline 98' -˃ Volvo V70 Move 05' -˃ Toyota LC120 05' -˃
Honda CR-V 16'
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3392
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas MargusA »

Omanik kes on passis vastutab.Omanik peab teadma 6 kuud kes kus millal isikukood tel nr elukoht jne.Vastasel juhul maksab omanik.Mu meelest on sellest juhusest mõlemal õppida.
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw maine ???

Postitus Postitas StenV70 »

Küll politsei selle juhi kätte saab kui jalad p*rse alt välja kisub.
Üldiselt ei ole ju vahet mis seal teel on,purjus inimene või jalgrattur,nii mööda ei ole ohutu minna.
Ma ei ole ka mingi mustereeskuju aga see on ikka väga nõme tegu.
Lihtsalt delfist jäi selline mulje,et jalgratturite gäng otsib bemmivenda taga.
Mõtlesingi,et mis edasi kui kätte saadakse,sealt kupli alt mingit selgitust vaevalt saab.
Vasta