Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Vaba teema
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TimoA »

ash kirjutas:22.09.2010 18:25 17

Hei kõigile!

Pikalt siis mõtlesin, kas kunagi üldse teen seda teemat või mitte ja olin juba peaaegu maha rahunenud. Täna muutsin arvamust ja usun, et seda põhjusega. (põhjuse leiab üsna alt)

Olgu siis asi kuidas on ja lugeja võtku seda kas üksikisiku tragöödiat või leiab ka tõepõhja, sest olen kindel, et mina pole ainuke kellel kogemused selle kohaga negatiivsed.

Olgu siis kohe alguses ära öeldud, et töö kvaliteedi suhtes erilisi pretensioone polegi, kui siis ainult see, et õliste jalgadega oma tööruumidest autodesse joostakse ja Bemmidele iseloomulikud pehmed matid s*tasteks tambitakse - aga võibolla tuntakse end vabamalt odavamates autodes ja kallimatega on vastupidi.

Heakene küll, räägime siis ajaloost -juba päris mitmeid aastaid tagasi sai soetatud kolmetäheline elukas ja kuna räägiti mehest kes oskab autosid korda teha, sai ka oma suksut tema juurde viidud. aastad möödusid ja koostöö kliendi ja servise vahel tundus olevat täitsa tip-top, arvetel ka allahindlused ja töö kiire, kui just välja jätta need õlised matid mida ma pärast Fairy'ga küürima pidin...

Kogu selle pika aja vältel olin ma tutvusringkonnast üks väheseid (kaasa arvatud mu vanemad) kes vastu pidas Valdeku ülbele käitumisele. Sõbrad ja teised tuttavad olid juba ammu mujale jooksnud sest ei viitsinud seda juttu lihtslat kuulata, et kogu auto on nii p*rses ja suhtumist et miks sa üldse sellise rondiga sõidad... ning kui auto remonti viidi, siis enam telefonile enne ei vastatud kui auto valmis või tõesti midagi küsida oli.

Olgu siis öeldud, et üks sõber oli samuti jalamees üle kuuaja, kuna mitu nädalat istus tema auto pisivea tõttu hoovipeal nagu surnud raibe koos teiste kümnete autodega mis seal lihtsalt seisavad. Ka tema loobus selle servise kasutamisest peale ülbuste osaks saamist.

Meie tüli sai alguse suveperioodil, kui auto sai käigukasti probleemi tõttu sinna viidud. Kuna ma ei olnud nõus kohe käigukasti remontima, vaid lootsin leida sobivat kasutatut, mis alguses isegi tundus mõistlik kuid paraku markeering oli kõikidel kastidel vale mis kohale tariti. (mina muide ei toonud mitte ühtegi kasti kohale ja ei tunnista ka süüdi selles, et peaksin teadma mis marki kasti vedada või mitte vedada). Olgu - selles osas annan endale siiski õiguse otsustada - klient on kuningas ja ooteaeg mu enda probleem kui ma ise sellele lahendust ei leia ja ise seda tekitan.

Peale seda nädalat kasti otsimist ja jamamist sai lõpuks selgeks, et mõistlikum on vana kast korda teha. nii sai dabroo antud, sest autot oli juba kiirelt vaja - puhkused tulemas, ilusad suve ilmad mööduvad kiirelt..... aga siis kogu jama algaski. Kast võeti maha... ja tehti veel pisitöid. Kuna minu teada kasti kohapeal korda ei tehtud viidi see mujale... aga siis hakkas hämamine pihta. Selgelt on meeles, et kast oli tagasi töökojas ca nädal peale remonti viimist ning ootas auto alla panekut - tegu oli kolmapäevaga. Alguses sai viisakas oldud ja palutud, et auto reedeks ikka korda saaks, kuna nädalavahetusel hädasti autot vaja. Siis aga oli neljapäev see tore päev, kus minu kõnedele üldse ei vastatud ja reede lõunani ei vastatud ka, aga kuna ma "tark" inimene otsustasin teist telefoni kasutada võeti kõne kiirelt vastu... hakkas jälle hämamine, jah, me proovime õhtuks valmis saada. Loomulikult õhtul klient peab ise hulluma ja küsima, kaua ja kuidas - õhtul naerdi välja - neil on niipalju tööd ja remondimees läheb kohe minema, et tema põrutab Saaremaale ja uuel nädalal võtavad asja uuesti kätte. Loomulikult viskas ka mul tol hetkel rihma maha ja andsin sõnadele tuld, kaua võib ja miks ei osata öelda millal auto valmis saab, sest mina ju ei ole selgeltnägija ja ei pea teadma mis mida võtab. Väideti et tööd on palju... ja ei saa minu autoga tegeleda.

Aga ega järgmine nädal oluliselt targem polnud, vahepealsed kõned midagi ei leevendanud. Lõpuks kui helistati, et auto on valmis ja kästi sularahaga kohale tulla, olin ma muidugi kliendi listist maas, töökotta sisse astudes "suur isa" isegi tere ei soostunud öelda vaid käis kui postist (kliendist) tuimalt mööda.
Minuga tegeles muidugi teine mees, kes vähe mõistlikumast puust. Soodukaid muidugi polnud enam ammugi ja arve väänati korralik, reeglina oli küll kokkulepe et maksan ülekandega ja arvega aga kus sa sellega...
Sõitma hakates peale kuu aega jebimist ja närvitsemist auto käigukast ei töötanud endiselt nii nagu peab. Helistasin sama päev tagasi ja ütlesin et kast taob käike üles - alla, selle peale anti mulle hoopis käigukastimehe number et räägi temaga ja pühiti käed asjast puhtaks. Mõnes osas jäi lausa arusaamatuks suhtumine - maksa arve ebaühtlaselt töötava kasti eest ja räägi sellega kes seda tegi. Ausaltöeldes tol korral enam polnud isu vaielda.

Olgu siis nii kuidas oli, hing oli täis ja tõotasin mitte kunagi sinna enam tagasi minna - mitte otseselt töökvaliteedi pärast, vaid kogu ülbe suhtumise pärast, mis tekitas minus tunnet, et olen lüpsilehm on vana autoga ja minu aeg ei ole oluline, on oluline vaid papp mida udarast kilode kaupa välja pritsin.

Kogu suhtumine muutus totaalselt jaburaks just viimane nimetatud aasta, klient on see kes põlivitades ilmselt sinna sõidab ja palub et tema autot remonditakse, vastasel juhul võid saada ülbe suhtumise osaliseks. Kui saad teada kui p*rses su auto igaltpoolt on ja lubad seda ka korda teha, siis helistada ei maksa - sealt vastust ei tule kaua töödega läheb.

Tegelikult viimane piisk karikasse ongi nüüd siin - viimased inimesed minu tutvusringkonnast kellele ma soovitasin küll mitte sinna enam minna olid minu vanemad - juhtus alles nüüd. (ja nemad läksid vanas usus tema juurde, kuna tema selle auto ajalugu kõige rohekm teab) Auto võeti sisse sõnadega "too kohale selleks ajaks" ja siis hakkas sama nali pihta - mitu päeva autot ei näpitud, siis näpiti ja öeldi et tegeleme... siis läks jälle mitu päeva mööda kui oli totaalne vaikus ja autoga midagi ei tehtud.
Ja kõige parem - missiis, et tegu on minu vanematega ja oleme ühest perekonnast, arvas Valdek, et samast perekonnast inimsed - virutab teistkordselt. Nüüd siis kui soolane arve käes, polnud nemadki enam sõbralikus listis, igakordsed soodustused maha kistud ja auto anti vabaks kohesel maksmisel. Olgu... ma ei tea, mis puutuvad siia teised kliendid sellepärast, et meie omal vahel enam läbi ei saa ? Muide, koolitusturul on palju koolitusi, kus õpetatakse välja inimesi kuidas klientidega suhelda ja kuidas nendega läbi saada...

See,mis jääb arusaamatuks ongi see, et mille **** pärast lastakse inimestel oma auto remonti viia, kui seal tegeletakse 10ne autoga korraga ja 15 minutit ühele autole pühendatakse ?

Selline romuaed istub Valdeku service ees, annaks silmad ette ka mõnele lasnamäe tasulisele parklale, ainus vahe on see, et et ühes parklas sõidavad iga hommik enamus autosid minema ja päevaseks ajaks jääb seisma vaid mõni...
Kas tõesti suhtumine, võtame palju kliente sisse ja ei jõua ühtegi normaalselt valmis, on tänapäeval mõistlik ? Miks ei võiks ühte autot otsast lõpuni korraga valmis teha kui jupid olemas ja masin lihtsalt ootab ?

Aga niipalju ma ütlen ja korrutan uuesti nüüd kõigile ja siin avalikult, CarMastersisse ma ei soovita oma autot viia, kui sul pole just soodumus olla kliendina see, kes peab paluma ja põlvitama et ta auto sisse võetakse, või kui Sulle meeldib ülbe suhtumine mis sinu osaks saab.
Samuti ülemõistuse kaua oma autot remondist oodata ja agressiivne suhtumine telefoni küsimuse peale ajab samuti südame pahaks.

PS! Kui see teema pole õiges kohas, võiks selle mujale liigutada. Samuti on teretulnud teie arvamused - olen 100% kindel, et osadele on Valdek jumal, osadel aga arvamus nagu minul. See, et ma selle teema tegin, ei ole mitte mustamiseks vaid selgituseks, missuguse suhtumisega see Team seal töötab ja see, kas inimesed sinna lähevad või mitte või on samadel põhjustel seal käimisest loobunud, on igaühe enda valik.

Kuna ilmselt tuleb siit terav diskussioon, siis laske käia!

Päikest!

Tere

Jubedalt tahaks teada, mis siin foorumis toimub. Kõik teemad kus natukenegi kritiseeritakse valdekut või patrikut siis tõmmatakse kohe teemad maha.

Mina seal isiklikku solvangut ei näinud. Nägin kuidas inimesed kirjeldasid oma prbleemi tema teenustega.
Oli poolt kui ka vastu väiteid. Tundub et siin on rohkem tegu onupoja poliitikaga. Valdek ütleb et pange lukku siis pannakse lukku. Patrik ütleb et pange lukku siis pannakse lukku.
Nad ju nnn meie foorumi JUMALAD, kes teavad kõike ja oskavad kõike.

Aga kui keegi neid kritiseerib siis on kohe kritiseerijad pahad, ja kästakse kohati ennast peeglist vaadata.
Et kui ongi sul loll nägu ees siis ollaksegi sinuga ülbe jne jne jne. Nagu ma ise valiks miuksena ma sünnin. :)

Oleks endalgi paar sõnakest paotada sinna maale aga kuna oma kogemus puudub, on ainult need mis inimesed räägivad kes meil käivad, siis ma ei hakanud ka seda teemat puudutama.

Nii et sellekoha pealt on see foorum natuke nässu läinud ikka küll. Moderaatorid peaksid olema erapooletud.
Miks keegi ei ole UM -i teemat lukku pannud, seal kus laidetakse nende teenuseid jne jne jne.

AItab, ja pange lukku teema kui tahate.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas Maximaator »

+1

Oli päris põnev kohe lugeda, et mida ja kuda tehakse. Ja kuhu ikka tasub oma autot remonti viia ja kuhu mitte.
Kahju et ära kustutati see teema.
Klots
Huviline
Postitusi: 1051
Liitunud: 06.10.2005 18:34 41
Asukoht: Tallinn-Rapla

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas Klots »

Kriitika talumise tase vist madal. Isiklikku solvangut polnud jah kuskil.

Kui inimesele on tehtud jama, siis võib ju sellest kirjutada, kui tehtud head, võib ka sellest kirjutada.
Kõik ei pea olema nii,et kui teema pole päikseline ja roosiline siis kohe teema lukku :roll:
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas topfuel »

Peale viimase teema lukustamist tekkis sama küsimus, mis teema algatajal. Ettekäändeks oli "isiklik solvang" mida mina isiklikult kuskilt ei näinud. Arutlus käis firma ja selle omaniku kohta, kelle otsesed tegevused tekitasid inimestes pahameelt. Miks ei või olla arutelu kus inimesed saavad ise otsustada mille põhjal nad oma arvamuse kujundavad? Tegemist ei ole laimuga kui inimene räägib temaga otseselt juhtunud tõesest sündmusest. Oodatud olid ka kindlasti vastaspoole kommentaarid.

Sõnavabadus oli vähemalt viimati kui ma vaatasin põhiseadusega tagatud.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas Rain. »

Ütleme nii, et ühes viimases postituses oli seal natuke isiklikku solvangut. Kes nägi, see nägi.
Kahjuks mina seda teemat ei puudutanud ja ära ei kustutanud, kuid ei taha ka siin nimesid nimetada, kes seda tegi. Tagasiside firmade kohta on teretulnud ja see võiks jääda ainult tagasisideks, mitte minna isiklikult kellegi pihta. Kes soovib tehku uus teema ja arutage edasi, ei saa tõesti keelata.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas Maximaator »

No aga siis võiks lihtsalt selle posti kustutada kus oli see niinimetatud solvang ja muu ikka alles jätta. Mitte tervet teemat ära kustutada.
Ma arvan et nii värsketel BMW omanikel kui ka staasikatel ikka hea vaadata mis kus ja kuidas toimetavad.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas TiitR »

Rain530 kirjutas:Ütleme nii, et ühes viimases postituses oli seal natuke isiklikku solvangut. Kes nägi, see nägi.
Kahjuks mina seda teemat ei puudutanud ja ära ei kustutanud, kuid ei taha ka siin nimesid nimetada, kes seda tegi. Tagasiside firmade kohta on teretulnud ja see võiks jääda ainult tagasisideks, mitte minna isiklikult kellegi pihta. Kes soovib tehku uus teema ja arutage edasi, ei saa tõesti keelata.
Sry, aga sellist "lasteaia" juttu pole ka vaja ajada! :lol: Kui ikka viimane postitus väga isikliuks läks, siis kustutagegi seesama viimane postitus, aga mitte kogu teema ja siis selle vabanduse taha pugeda! :?
Edit: krt Maximaator jõudis jutuga juba ette :cool:
Viimati muutis TiitR, 23.09.2010 22:42 51, muudetud 1 kord kokku.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
750iM
Huviline
Postitusi: 984
Liitunud: 14.02.2006 21:33 25
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas 750iM »

Kui foorumis hakkab niimoodi asi käima, et salatakse jne, siis pole vist mõtet enam sellel foorumil, mis just tähendabki seda kohta, kus inimesed oma probleeme avaldavad ning ebaviisaka teeninduse jms osas teisi hoiatavad ning infot jagavad
Ma arvan et inimesed ei hakka kedagi niisama mustama, siin on korduvalt lugejate autode teemas olnud probleeme Carmastersi tegevusega... et milles nagu asi
Olen kuulnud ka tuttavatelt et ikka eriline suhtumine on klienti, täielik omavolitsemine jne
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemat.

Postitus Postitas TimoA »

Ja palun lugege kokku mitu teemat veel alles on kus neid natuke kritiseeritakse... Kas üldse leiab mõne teema.
Ma usun et kõik on kustutatud, või lihtsalt lukus


750iM kirjutas:Kui foorumis hakkab niimoodi asi käima, et salatakse jne, siis pole vist mõtet enam sellel foorumil, mis just tähendabki seda kohta, kus inimesed oma probleeme avaldavad ning ebaviisaka teeninduse jms osas teisi hoiatavad ning infot jagavad
Ma arvan et inimesed ei hakka kedagi niisama mustama, siin on korduvalt lugejate autode teemas olnud probleeme Carmastersi tegevusega... et milles nagu asi
Olen kuulnud ka tuttavatelt et ikka eriline suhtumine on klienti, täielik omavolitsemine jne

Tundub et moderaatoreid eiriti ei huvita tava liikme arvamus.
Varsti saan ma ise ka banni peale, et ei saa ühtegi teemat teha :)
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Annely »

Palun nüüd kõigil minu järgnev tekst tähelepanelikult läbi lugeda!

Carmastersi teema kustutas ära inimene, kes on klubi ridadest lahkunud, kuid talle olid vanast ajast jäänud alles moderaatori õigused. Kuna ta on üldiselt oma õigusi korrektselt kasutanud, ei näinud klubi vajadust teda sellelt kohalt taandada.
Paraku ületas ta täna oma volitusi, kui kustutas kõnealuse teema lihtsalt ära.

Seetõttu võtsin temalt moderaatori õigused ära.


Tahan kõigile kinnitada, et kõnealuse teema kustutamine ei olnud klubi initsiatiiv, vaid ühe inimese subjektiivne otsus. Väga kahju, et see inimene ei suutnud objektiivseks jääda ja sellega kogu klubile halba varju heitis.

Loodan, et saate aru ja ei tee klubi maha. Endiselt on kõiksugu arutelud foorumis teretulnud, aga palun hoiduge isiklikest rünnetest, sest klubi on võtnud seesuguse käitumise suhtes pigem jäiga seisukoha - isiklikud solvangud ja mõnitamised ei ole aksepteeritavad.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Maximaator »

Aga kas kõigile palju huvi pakkuvat teemat sellisel juhul taastada ei saaks?
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TiitR »

Krt, mida me ilma A4-ta teeksime? :mrgreen: Hea kui on asjalikke modesi. Aga pane siis teema tagasi, (kuna olen ka ise ühes teises portaalis mode), siis tean, et "päris" ära ta seda teemat kaotada ei saa :lol:
Edit. Krt, jälle see Maximaator jõudis ette? :D
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Leho »

Jah, ma ka aru ei saa, taastage asi prügikastist ära ja kustutage see füüsika õpetaja teemaline fakt ära kui seda isiklikuks solvanguks peetakse. Ma ei teanud et osadele foorumlastele tõde valus on.
ootan põnevusega teema taastamist ja oma postituse alguse eemaldamist üldise rahu nimel.

Parimat,
Leho.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Riivo »

Minu meelest pold seal nagu miskit isiklikku kõrvaltvaataja pilgu läbi, ainult faktid...üleskutse inimest helistama võiks ju isiklikuks pidada kuid miskitmoodi peab ju tähelepanu püüdma kui jäigalt omal seisukohal olev teenusepakkuja muudmoodi ei reageeri.

Kahju et selle teemaga nii läks...väike edit mõnesse posti modede poolt ja ei old sel teemal häda muidu midagi...oli ju poolt- ja vastuarvamusi/kogemusi nagu peab, mitte ainult ühte väravasse mäng.
´17 4Drive
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Rain. »

Teema ei ole prügis vaid kustutatud, seega siinkohal tuleb woosh-i käest uurida, et kas ja kuidas.

Edit: nn. "Prügi' on üks alamfoorum, mida näevad ainult moded ja see tähendab, et teema on reaalselt alles mitte kustutatud. Aga kui teemat prügi alamfoorumis pole, siis on ta kustutatud.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TiitR »

Rain530 kirjutas:Teema ei ole prügis vaid kustutatud, seega siinkohal tuleb woosh-i käest uurida, et kas ja kuidas.
:shock:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
topfuel
Huviline
Postitusi: 3207
Liitunud: 15.09.2006 17:54 34
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas topfuel »

Kas google-i puhvrist ei saa kätte nagu peale foorumi crashi?
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Leho »

Rain530 kirjutas:Teema ei ole prügis vaid kustutatud, seega siinkohal tuleb woosh-i käest uurida, et kas ja kuidas.
sel juhul on suht sitasti kuna fooumi backupid on vist kindlatel kellaaegadel kindlatel päevadel. See teema arenes vist liiga kiiresti et oleks jõudnud midagi back-up ida.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TiitR »

Rain530 kirjutas:Teema ei ole prügis vaid kustutatud, seega siinkohal tuleb woosh-i käest uurida, et kas ja kuidas.
Kas mitte "tavamode" selliseid asju vaid prügikasti saata/arhiveerida ei saa ja admin vms. juba täielikult kustutada? :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Annely »

õu poisid, võtke tempot maha, ega ma NII kiiresti ka nüüd ei suuda ühe mehe **** ära koristada...
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Rain. »

nn. "Prügi' on üks alamfoorum, mida näevad ainult moded ja see tähendab, et teema on reaalselt alles mitte kustutatud. Aga kui teemat prügi alamfoorumis pole, siis on ta kustutatud.

Ahjaa, teemat saavad kustutada kõik moded.
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TimoA »

Vähemalt saime seekord Viisaka vastuse.
Loodan et on võimalik taastada vana teema. mitte et ma sinna ise midagi kirjutaks.
See on juba põhimõtteliselt vale, et teatud inimeste kohta on kõik teemad kustutatakse.

Minu arvamus vähemalt on selline.
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas patrik »

ei ole antud teema kustutamist palunud, pigem oleks tahtnud lasta inimestel omavahel ära vaielda. ise enam ei viitsi sellistele teemadele reageerida sest ei ole mingit vahet mis ma ütlen, ikka leiab vastaspool et olen paha. see et auto käib enne mitmes kohas ja vigu üles ei leita ning meie juures korda tehakse ununeb tavaliselt ära.
ja sõimajatele niipalju et pigem p ersed ja v itud mis siin lendasid, pigem iseloomustaks nende autode seisukorda kui meie isikuid

samuti tehke endale juba ükskord selgeks et carmasters ja hobujõud on kaks eraldi firmat mis teevad koostööd. pole mõtet neid omavahel segamini ajada vaid tuleb uksel silte lugeda.
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TiitR »

TimoA kirjutas:Vähemalt saime seekord Viisaka vastuse.
Loodan et on võimalik taastada vana teema. mitte et ma sinna ise midagi kirjutaks.
See on juba põhimõtteliselt vale, et teatud inimeste kohta on kõik teemad kustutatakse.

Minu arvamus vähemalt on selline.
Aga ei pea olema ka eriline Scotland Yard, et aimamaks, kel olid siin kunagised mode õigused ja kes kannatas hetkel kriitika all? :lol:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TimoA »

TiitR kirjutas:
TimoA kirjutas:Vähemalt saime seekord Viisaka vastuse.
Loodan et on võimalik taastada vana teema. mitte et ma sinna ise midagi kirjutaks.
See on juba põhimõtteliselt vale, et teatud inimeste kohta on kõik teemad kustutatakse.

Minu arvamus vähemalt on selline.
Aga ei pea olema ka eriline Scotland Yard, et aimamaks, kel olid siin kunagised mode õigused ja kes kannatas hetkel kriitika all? :lol:

Lase see teave siis laiale ringile.. Mina ei tea. :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja põhimõtteliselt, tuli jälle isegi ilma autot nägemata meie autodele Ilus kirjeldus patricku poolt.
nagu ka eelmises teemas räägiti et autod on koguaeg jumala romud.

Ja minul isklikult ei ole midagi sinu vastu, nii et las ta siis juba olla. Eks iga mees teeb seda mis ta teeb ja nii nagu ise tahab.
Viimati muutis TimoA, 23.09.2010 23:41 53, muudetud 5 korda kokku.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Maximaator »

TiitR kirjutas:
TimoA kirjutas:Vähemalt saime seekord Viisaka vastuse.
Loodan et on võimalik taastada vana teema. mitte et ma sinna ise midagi kirjutaks.
See on juba põhimõtteliselt vale, et teatud inimeste kohta on kõik teemad kustutatakse.

Minu arvamus vähemalt on selline.
Aga ei pea olema ka eriline Scotland Yard, et aimamaks, kel olid siin kunagised mode õigused ja kes kannatas hetkel kriitika all? :lol:
Ei või olla niii lihtne see asi :shock:
Eks sellisel juhul on see teema isegi prügikasti prügikasti prügikastist kustutatud :cool:
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Maximaator »

TimoA kirjutas:
TiitR kirjutas:
TimoA kirjutas:Vähemalt saime seekord Viisaka vastuse.
Loodan et on võimalik taastada vana teema. mitte et ma sinna ise midagi kirjutaks.
See on juba põhimõtteliselt vale, et teatud inimeste kohta on kõik teemad kustutatakse.

Minu arvamus vähemalt on selline.
Aga ei pea olema ka eriline Scotland Yard, et aimamaks, kel olid siin kunagised mode õigused ja kes kannatas hetkel kriitika all? :lol:

Lase see teave siis laiale ringile.. Mina ei tea. :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ja põhimõtteliselt, tuli jälle isegi ilma autot nägemata meie autodele Ilus kirjeldus patricku poolt.
nagu ka eelmises teemas räägiti et autod on koguaeg jumala romud.

Ja minul isklikult ei ole midagi sinu vastu, nii et las ta siis juba olla. Eks iga mees teeb seda mis ta teeb ja nii nagu ise tahab.

Ma arvan et see konkreetne teema ei ole õige koht selle arutamiseks/kirjutamiseks.
See teema ikka tehtud selleks et saaks selgust mis siin foorumis toimub???? Ja kes siin teemasid kustutada saavad ja mis põhjendusel.
Ja kuidas saaks valedel põhjustel kustutatud teema tagasi tuua.
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TimoA »

jah, sry sattusin hoogu ja muutsin oma posti ära...
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas patrik »

vaida mehed vist ei saa kuidagi sellest üle et nende diagnostikaoskused kahtluse alla seadsin?
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
TimoA
Huviline
Postitusi: 770
Liitunud: 28.04.2004 15:54 34
Asukoht: tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas TimoA »

IRW, mul ausalt suht ükskõik mida sa meist arvad.... :)

Meie puhul pole midagi kahtluse alla seada.
Kuna mingist teemast jäi meeld eet me pidime olema interneti diagnostikud :)
Sinu enda sõnade järgi vähemalt...
Suletud