Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Vaba teema
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas hillarr »

randolsd kirjutas:Miks on suurem osa nii, et Remondimees ei või helisada ise, et autoga läheb kauem???
Eks juhtub ikka, et vahepeal ununeb helistada, kui palju tööd on. Aga tihti peale on see asi, et pole justkui midagi veel öelda, sest probleem pole täpselt selgunud. Ei jõua ju kogu aeg helistada, et veel ei tea aga ma tegelen. Kui selleks võtta eraldi inimene kes kogu aeg helistab, siis suureneb kohe teenuse hind.
randolsd kirjutas:Kas on kliendi probleem kui on vöetud töid ylearu???
Aga need samused kliendid hakkavad ju siis kohe hädaldama, et mis mõttes ei saa või mis mõttes kahe nädala pärast on aega. Tuletame meelde kunagisest UM'i teemast kuidas kõik ohkisid kui buumi ajal oli 2 nädalat ooteaeg.
randolsd kirjutas:Kas jälle tuleb vastuseks, et tegemisi palju... Uued kliendid ootavad aga vanadega on asjad alles keskel või ei ole alustatudki.. Huvitav kas arstid "inimese remontimisel" saavad endale sellist teemat lubada???
Sul puudub vist lähem kogemus arstiteenustega, aga seal olukord veel hullem. Mul tuttav pidi pool aastat oma seljaoperatsiooni aega ootama.

Ja lõppudelõpuks iga firma otsustab seda ise, kuidas ta oma äri ajab. Et kas teeb kõik üksi või ajab äri suuremaks ja langeb mingil määral kvaliteet. Fakt on see, et ükski töötaja ei tee ilmaski tööd sellise innuga nagu sa ise. Ja sa ei jõua ju kõigil korraga kukil istuda. Seni kuni ühte noomid on järgmine juba uue s*taga hakkama saanud. Eks kõik projekti- ja töödejuhatajad teavad isegi millest ma räägin. Sa ei saa ju hakata ülemust isiklikul tasemel sõimama, kui töötaja on kehv. Kas toote päevavalgele ka siin meediast tuntud suurte ärimeeste eraelu kui toidupoest saad kehva toote või hind jälle tõuseb?
Kasutaja avatar
Riivo
Huviline
Postitusi: 8162
Liitunud: 27.02.2003 10:13 41
Peamine sõiduk: Ateca 4Drive
Asukoht: Edgarlandia
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Riivo »

hillarr kirjutas:bla-bla-bla...Ja lõppudelõpuks iga firma otsustab seda ise, kuidas ta oma äri ajab....blablabla
seega....kui olete hakanud klienditeenindusfirma omanikuks-eestvedajaks ümmarguses mõistes siis on firma olemus-jõudlus-sisekliima-kvaliteet ikkagi teie enda teha...mida parem see on seda rahul rohkem on kliendid ja edukam äri....harjuge kannatama kriitikat kui sellel on alust ja leidke lahendusi mis oli valesti ning kuidas hakata seda probleemi lahendama/minimeerima näiteks. Ei saagi klienti süüdistada selles kui ta vingub et järjekorrad pikad...selles ei jää firmale süüd, töö pole vastu võetud..mis teha, elu on selline...kui kannatab siis ajaks saab masina remonti tuua "kahe nädala pärast"...kui ei kannata siis leiab kiiremalt teise koha...aga kui liigse mahu pärast ei jõua firma tööd lubatud ja inimliku aja piires valmis siis see on juba teisest valdkonnast küsimus ja tegu on juba vastutusega oma sõnade eest...suur tükk ajab ikka suu lõhki. Ära luba kui sa ei suuda või luba piisava varuga, inimesel alati hea meel kui asi kiiremini valmis saab.
´17 4Drive
Charger
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 03.03.2006 11:35 50

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Charger »

Tarmo kirjutas:Kui keegi veel ei ole teemaalgataja postitust lugenud siis see algas sedasi :

"Olgu siis kohe alguses ära öeldud, et töö kvaliteedi suhtes erilisi pretensioone polegi, kui siis ainult see, et õliste jalgadega oma tööruumidest autodesse joostakse ja Bemmidele iseloomulikud pehmed matid s*tasteks tambitakse - aga võibolla tuntakse end vabamalt odavamates autodes ja kallimatega on vastupidi"

Siin aga lahmitakse ma ei tea mille üle.

Kõigepealt lugege teema läbi ja siis hakake püsse paugutama. :roll:

Kogu see trall algas eelmisest teemast ,mis ära kustutati. Aga miks ei võiks inimesed oma arvamuse siin välja öelda ,kui tõesti see nn. firma ei ole eriti heas nimekirjas ? Vähemalt nende inimeste silmis keda see firma on "nöörinud" või kuidas ise tahate seda nimetada ,klientidesse hästi suhtumine w ? :D
Mul pole enam midagi öelda vaid jälgid põnevusega millal Valdek isiklikult midagi lisab, vaevalt seda juhtub, ta ei vasta isegi telefoni kõnedele, rääkimata privaatsõnumitest foorumis.
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Atsu »

Charger kirjutas:Tulin siis järgmine päev mootorile järgi ja avastasin ,et maas vedeleb PUHAS plokk ja kaas :shock: Sai siis küsitud ,et mis värk on, elektri pidid ju küljest võtma jne ja vastuseks tuli umbes ,et mida sa tahad selle raha eest saada(ei olnud mõni tuhat). Sisselaske kollet,v.laskekollet ,isegi veepumpa ei olnud, ja lisaks karterit ka mitte :D :D :D Siis kui sai valdekuga seal räägitud ja öeldud talle ,et kle sa pidid elektri ainult ju võtma ,siis tuli Patrick ,et kle mida sa mölised siin :shock: siis mõtlesin ,et okei suhtumine siin firmas. Tüüp kes ei puutu üldse asjasse tuleb kaagutama kõrval. Mis seal ikka , mul oli kiirelt mootorit vaja ja mõtlesin ,et ei viitsi närve rohkem kulutada(kolled ja muu kama oli endal olemas õnneks) sai mootor kuuti visatud.

Hiljem tuli välja ,kui mootor peale sai ,et plokikaanetihend läbi ja kaas kõver :evil: :evil: :evil:

Sai kõne tehtud Valdekule, kuid ei vastatud, mõnuz. Sai kiri saadetud talle , ei vastatud. Nii palju siis garantiist jne. Ülelend. Eks kunagi tuleb neile see **** tagasi, mis teistele teevad :)

Edu, Carmasters.

Küsisin minagi seda mootorit 6-se pealt. Pidi tip top olema ja küsiti 10 kilo. Järelikult lisaks suhtlus probleemidele, petavad kodanikud täiesti teadlikult kliente. Küsimus: miks mootorit tagasi ei vii??? Miks üldse ta kaasa võtsid?? Kui lugeda vanemaid poste saab kodanikest päris hea pildi. Meelde tuleb mingi alt ärakadunud lsd, tahmatükid, Patricku üleolevalt ülbed postid ja niii edasiiii. Kindlasti olete oma töös parimad, aga vaevalt et asendamatud. Kui on ka üks ainus rahulolematu klient tasuks oksad koomale lasta ja mitte õigustada ennast siin.
Charger
Huviline
Postitusi: 218
Liitunud: 03.03.2006 11:35 50

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Charger »

Miks ma ei viinud tagasi ?
Esiteks ma helistasin ja ei vastatud. Ei vastatud ka sõnumile ja siis sai selgeks ,et lasti üle põmst. Lähen sinna ja öeldakse ,et käi kuu peale oma mootoriga , me ei tee midagi või siis me teeme jah korda ,aga anna raha :D :D

enda närvide raiskamine. No selles suhtes ,et head reklaami saab ikka jagada selle koha kohta :mrgreen:
Peaks selle teema Sticyks tegema :roll:
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Atsu »

Head reklaami teevad mehed endale, mis muud. Kohe hüppab mõni tulihingeline Mihkel, ringkaitse õlinäpp Kuno T või sir Patrick isiklikult siia ja kuuleme kõike muud, kui seda et mehed tunnistaks oma vigu. Aga mina saan oma suhtumist väljendada ainult sellega et boikoteerin sellise suhtumisega remondimehi. Pole hullu, autod on alati korda saadud, kahe mehe kadumine remondimaailmast minu jaoks on kuresitt läänemerre, ja minu kadumine nende jaoks sama. Kui neil kaob aga rohkem potentsiaalseid kliente, siis ehk muutub ka suhtumine uute klientidega paremaks. KAPUT STAARMASTERS So sad, So bad, bye bye!! And milllliooon hard feelings!!!!!
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Tarmo »

Minu viide oligi eelmise teema algusega :P
Charger kirjutas:
Tarmo kirjutas:Kui keegi veel ei ole teemaalgataja postitust lugenud siis see algas sedasi :

"Olgu siis kohe alguses ära öeldud, et töö kvaliteedi suhtes erilisi pretensioone polegi, kui siis ainult see, et õliste jalgadega oma tööruumidest autodesse joostakse ja Bemmidele iseloomulikud pehmed matid s*tasteks tambitakse - aga võibolla tuntakse end vabamalt odavamates autodes ja kallimatega on vastupidi"

Siin aga lahmitakse ma ei tea mille üle.

Kõigepealt lugege teema läbi ja siis hakake püsse paugutama. :roll:

Kogu see trall algas eelmisest teemast ,mis ära kustutati. Aga miks ei võiks inimesed oma arvamuse siin välja öelda ,kui tõesti see nn. firma ei ole eriti heas nimekirjas ? Vähemalt nende inimeste silmis keda see firma on "nöörinud" või kuidas ise tahate seda nimetada ,klientidesse hästi suhtumine w ? :D
Mul pole enam midagi öelda vaid jälgid põnevusega millal Valdek isiklikult midagi lisab, vaevalt seda juhtub, ta ei vasta isegi telefoni kõnedele, rääkimata privaatsõnumitest foorumis.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Seigo »

Kuno_T kirjutas:Möla asemel võiks rahvas vastata järgmisele küsimusele:

Kui töö käigus või pärast 1 töö tegemist selgub, et autoga on veel probleeme, kas need peab töökoda tasuta ära lahendama ja kas töökoda pidi tööd ette võttes eeldama, et võib veel ilmneda probleeme? Siis saaaks järeldusi teha teema tehnilise poole pealt. Organisatoorseid küsimusi ma ei viitsi rohkem lahata, kuna need ei puuduta mind.

sellejaoks võetakse kliendilt telefooni number ja teavitatakse kui tekib mingeid muresi. Kui oled seda tööd teinud varem siis tead ju mis võib juhtuda... Sul vist puudub oskamatus suhelda kliendiga!!!!
Viimati muutis Seigo, 26.09.2010 08:40 11, muudetud 1 kord kokku.
Atsu
Huviline
Postitusi: 21
Liitunud: 18.10.2009 14:39 44

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Atsu »

To Charger!!! Ja pane see Valdek selle mootori müügi pärast PETTURITE TEEMASSE!!! Ja pange kõik keda petetud on ühel või teisel moel. Punkt
Kasutaja avatar
jõmmu4
Huviline
Postitusi: 614
Liitunud: 25.08.2008 20:51 49

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas jõmmu4 »

Täitsa jube, mis raha ahnus inimestega teha võib. Minu kaastunne teile.
______________________________
Vahest harva halva teega sõidaks maagi BMW-ga
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Kustas »

Mõtlesin oma postituse üle järgi ja leidsin, et sel postitusel pole mingit pointi :).

Peace
Viimati muutis Kustas, 26.09.2010 17:59 52, muudetud 1 kord kokku.
E90 330i 190 kW, 6MT / Yamaha XS650 Cafe 1979
Kasutaja avatar
tanel25
Huviline
Postitusi: 771
Liitunud: 29.05.2007 19:28 18

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas tanel25 »

Kas Valdekul on ka midagi lisada? :roll:
4x6=1x nädalas
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Hans »

tanel25 kirjutas:Kas Valdekul on ka midagi lisada? :roll:
Stsenaarium näeb nüüd ette ühe korraliku publiku ulu: Uuuuuuuuuuuuuuuuu..

Ja kohe otsa nüüd kõik plaksutame käsi ning jalgu trampides hõikame kooris : VALDEK, VALDEK, VALDEK...

Keegi X võiks veel vahele hõigata et: Tõmmake rattale!... Pange põlema!

(Tahaks ka juba verd näha. :))
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Ain »

Hans kirjutas:
Stsenaarium näeb nüüd ette ühe korraliku publiku ulu: Uuuuuuuuuuuuuuuuu..

Ja kohe otsa nüüd kõik plaksutame käsi ning jalgu trampides hõikame kooris : VALDEK, VALDEK, VALDEK...

Keegi X võiks veel vahele hõigata et: Tõmmake rattale!... Pange põlema!

(Tahaks ka juba verd näha. :))
:shock:

Joond? Või otsustasid niisamma tulla ja omamoodi vett peale tõmmata veel kogu Carmastersi ja Patriku tegevusele?

Kui midagi tarka öelda ei ole, siis ära selliste labasustega ka päevavalgele tule... Vanust peaks ju piisavalt olema!

Hetkel ei kustuta, aga järgmine kord kaob Selline tekst kindlasti<- see oli kõigile infoks!
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas hillarr »

Siin osad huvilised ja ka mõned klubliikmed käituvad tõesti lapsikult ja kirjutavad sellist teksti, et mina küll koos nendega ei julgeks BMW maine parandamise aktsioonist osa võtta, nagu ühes teises teemas käidi idee välja. Kui täiskasvanud inimesed (eeldatavasti on kui autot omavad) sellist juttu räägivad, siis on BMW maine liikluses parandamine juba eos läbi kukkunud. :?
UPS
Huviline
Postitusi: 2121
Liitunud: 24.03.2006 11:50 56
Asukoht: Tln

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas UPS »

Huvitav, ma olen ka seda asutust külastanud rohkem kui ühe korra... seda muret, et kokkulepitud ajaks autot valmis pole saadud ei ole küll olnud :roll: . V-o on asi ka selles olnud, et olen aja juba varakult kinni pannud, mitte üritanud ennast järjekorda vahele pressida. Samuti on see firma OLULISEL määral mulle vastu tulnud, näiteks mootori remondirahade viimane lõpp sai makstud sisuliselt järelmaksuna kui auto ise juba ammu ringi sõitis. Oleks võidud ju kah öelda: enne kogu raha lauale ladumist ei sõida see auto siit kuhugi. Selle kohapealt olen Valdekule tänulik siiamaani. Rahaasjade kohapealt pole kah seega nagu mingeid pretentsioone. Kui viiekohaline summa kenasti makstud sai, siis miks peaksin paari tuhande kroonise arvega külma tegema??? Pole nagu eriti loogiline... Mis on tehtud, siis samuti ei ole suurt kobiseda midagi. Näide: Viimane kord peale tagumise sillatalapukside vahetust ei jõutud ilmselt kässarit ära regullida, sest ülevaatusele minnes oli pooltel korralik erinevus. Ülevaatuselt sain siiski läbi, regullisin hiljem kodus ise ära. Samas mäletatavasti tunnike puhast tööaega läks neil kadma selletõttu, et juhendasin valesti kuidas signa maha/ auto käima saab ja kuni töölt sinna sõitsin, siis senikaua röökis auto platsil. Kui seda jama poleks olnud, oleks ka ehk käsipidur korralikult ära reguleerida jõutud? Ei saa ju minna uksetaha jalgu trampima selle pärast... :) Garantii korras vahetust nõudnud asjad on ka garantii korras ära vahetatud. Peldikuks pole kah autot nimetatud, asjad mis on tulnud vahetada on ka enamasti reaalselt vahetust vajanud. Vaidlustavana meenub üks juhtum paari aasta tagusest ajast, kui õli lahmavad roolivõimuvoolikud (tüüpiline ju E36`l) soovitati uued panna. Tegin ettepaneku esmalt välja vahetada klambrid. Kuigi Valdek sellesse väga ei uskunud (enamsti see tulemust ei anna), siis vahetati klambrid ära ja lekked saigi peaaegu olematuks, s.t. ühest kohast alt immitseb ikka natuke läbi. Tõsi, pikemas perspektiivis mingi hetk tuleb ikka uued osta :) Aga kui palju olen seal lasknud erinevaid juppe ja pulkasid kokku vahetada... seda üllatavam on minu jaoks siin kirjeldatud vahejuhtumeid lugeda...

Pisiasjade kallal võin nokkida nagu mõned käejäljed salongis, määrdunud kässaripide jms. kuid nendele asjadele on ka tähelepanu juhitud ja probleemiga tegeletakse väidetavalt püsivalt. Määrdunud jalamattidest olen pääsenud ehk sellepärast, et kummist porimatid on põrandal, pole nagu midagi ära määrida. Juhiistmele on viimasel ajal alati vastav kile peale tõmmatud, et mitte istet määrida. Enne Hansu tööle võtmist oli telefonitsi kättesaamise probleem oluliselt suurem. Pärast seda ei saa vähemalt mina küll öelda, et keegi telefoni vastu ei võta. Kuna remondikoht asub elukohale ka meeldivalt lähedal, siis vägagi tõenäoline on seda kohta edaspidigi oma muredega külastada :roll: .

Kokkuvõttes soovitaks kah mure korral rääkida näost näkku ning üritada erimeelsused kohapeal lahendada. Kui see soovitud tulemust ei anna, siis alles kaaluda probleemi avalikustamist.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas toivoku »

Tegijal juhtub.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
hillarr
Huviline
Postitusi: 350
Liitunud: 18.06.2004 17:05 26

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas hillarr »

toivoku kirjutas:Tegijal juhtub.
Täpselt.
Valdek avastas, et mul ühel pool amort on valesti alla paigaldatud. Kuna olin seda UM'is vahetanud, siis olin kohe teadlik kelle black. Vihaseks küll ajas, sest olin veel peale seda UM'is ka kokkujooksu reguleerinud ja ka siis ei avastatud, aga pärast normaalses toonis mure ära rääkimist ja arvete näitamist, parandati ilma igasugu kobisemiseta oma viga ära ja ka aja sain selleks kiiresti.

Mõnede kodanike mure aga ongi see, et kui nende arust keegi on natukene eksinud, siis isegi mitte ei proovita rahulikult rääkida vaid lennatakse vihaselt kohe peale. Aga esimesel suhtlemisel võiks ikka rahulikus toonis asju selgeks teha, kõik eksivad. Eriti veel kui on võimalus firma juhi endaga rääkida. Pole ju tegemist mingite mammutettevõttetega, kus konfliktide lahendamine käib ainult kirja teel pretensiooni esitamisega.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas toivoku »

hillarr kirjutas:
toivoku kirjutas:Tegijal juhtub.
Täpselt.
Valdek avastas, et mul ühel pool amort on valesti alla paigaldatud. Kuna olin seda UM'is vahetanud, siis olin kohe teadlik kelle black. Vihaseks küll ajas, sest olin veel peale seda UM'is ka kokkujooksu reguleerinud ja ka siis ei avastatud, aga pärast normaalses toonis mure ära rääkimist ja arvete näitamist, parandati ilma igasugu kobisemiseta oma viga ära ja ka aja sain selleks kiiresti.

Mõnede kodanike mure aga ongi see, et kui nende arust keegi on natukene eksinud, siis isegi mitte ei proovita rahulikult rääkida vaid lennatakse vihaselt kohe peale. Aga esimesel suhtlemisel võiks ikka rahulikus toonis asju selgeks teha, kõik eksivad. Eriti veel kui on võimalus firma juhi endaga rääkida. Pole ju tegemist mingite mammutettevõttetega, kus konfliktide lahendamine käib ainult kirja teel pretensiooni esitamisega.
probleeid ei saa tekkida ainult ühepoolselt. eks puuduv kommunikatsioon ole siin probleemiks rohkem vist.
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
randolsd
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 03.02.2008 18:27 21

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas randolsd »

Mina kiidan isiklikult just nimelt Valdekut. Möned suured probleemid on lahenduse leidnud ka kiiretel aegadel.
Patrikule leian ka häid sönu, enamasti on leidnud probleemid kiire lahenduse tema poolt.

Kui möelda palju sealt firmast inimesed on abi saanud ja palju on probleeme tekkinud on protsendid kindlasti väga erinevas suurusjärgus.

Suhtlemis oskuseid vöiksime parandada vast igayks. Kellelegi paha küll ei teeks :!:
e39. 99a. 535. tumesinine. manual. M-pakett. <--- Müüdud.. Thank you GOD:)
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Annely »

palun siia teemasse rohkem midagi postitada, kuna töötan hetkel kustutatud teema taastamise kallal ja vajan siit teemast postitusi.

Tänan!
Kasutaja avatar
täpp
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 12.06.2007 18:21 25
Asukoht: hps
Kontakt:

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas täpp »

Brutality kirjutas:Pilt
Pilt
Täpselt õige emotsioon.
Annelyle jaksu teema taastamisel, kui valmis saad, siis võiksid sellest teemast asjakohased postitused ka ümber kantida ning siis muu mudru ja läbu ära kustutada (sh minu postitus).
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Re: Miks kustutatakse kõik natukenegi kritiseerivad teemad

Postitus Postitas Annely »

Valmis. Tõstsin ümber need postid, mis tundusid teemaga seotud olevat, niisama lahmimised jätsin ajaloo prügikasti.
Kui keegi siiski tunneb, et tema postitus oli oluline ja peaks originaalteemas esindatud olema, andke mulle palun PM teada, teen siis korrektuurid!

Selle teema tõstaks hiljemalt nädala pärast prügisse ära, sest topeltteemasid meil vaja pole. Praegu panen lukku ära, kõik teemaarendused palun õigesse teemasse. Mured palun mulle PMi.

Loodetavasti on rahu klubi vastu taastatud, aitäh kõigile kannatlikkuse eest!
Suletud