Mida arvate United Motors-i teenindusest

Vaba teema
Vasta
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

Juss kirjutas:Mul oli sama lugu kus 1000km pärast 24p testi läks armatuuris abs'i tuli põlema.
No mul kärssas lisaks ka peeglite lüliti läbi järgmisel päeval- see vahetati ära tasuta, probleemideta.
Need pole võrreldavad asjad ju!
Viimati muutis Markii7, 30.01.2007 19:21 37, muudetud 2 korda kokku.
Relk
Huviline
Postitusi: 1665
Liitunud: 21.08.2004 00:06 09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Relk »

Mu kommentaar oli läbi huumori prisma.
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

Juss kirjutas:Mu kommentaar oli läbi huumori prisma.
Sain aru jah ;) :cool:
Kasutaja avatar
kapa
Huviline
Postitusi: 2608
Liitunud: 18.03.2006 17:26 57
Kontakt:

Postitus Postitas kapa »

24p testis ei vaadata rehvide sisse , märgitakse ainult et on kulunud välise vaatluse põhjal .
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Mõtlesin sügavalt järele oma pisut rohkem kui 2 aasta kogemusele Tallinna UMiga....... ja ei leidnud ühtegi negatiivset emotsiooni.
Õigemini leidsin küll - aga need olid paraku seotud minu auto ja selle vastupidamisega (õigemini küll vastupidamatusega).
Kõikidesse minu muredesse on suhtutud osavõtlikult ja kõik need on saanud ka mingi lahenduse. Küll pean mainima, et varuosamüügiga kokkupuudet mul praktiliselt pole olnud, seega selle koha pealt ei oska kaasa rääkida.
Toon siia lõpetuseks ühe pisikese näite suhtumisest:
Kui eelmisel autol üks võti pisut kahtlastel asjaoludel kaduma läks, sai helistatud UMi. Soovitati otseteed nende juurde sõita, mida ma loomulikult ka tegin. Vast 15 minutit peale kohalejõudmist oli teine võti ümber kodeeritud ja minu meeldivaks üllatuseks ütles teenindaja, et selle töö eest nad minu käest raha ei võta.
Peale hilisemat võtme ülesleidmist sooritasin loomulikult kõigi 4 võtme uue ümberkodeerimise ja siis juba tasulise teenustööna :)
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

positiivse asjana;

detsembri alguses sai müüki pandud ühe E46 valuveljed omaniku soovil. kuna auto oli parasjagu UM-is värvimises (mingid kriimud olid värvil, kasko maksis) siis sai palutud teeninduse inimesel teha velgedest pildid. Antsime talle fotoka pihku ja ...... (nime ei mäleta) inimene läks ja tegi kõigist velgedest pildid ära ja tõi fotka tagasi.. raha ka ei tahtnud :D . see järel kohe üks teine juhus kus valdek vahetas talverehvid velgedele ära ja siis sai veljed sõidutatud UM-i kus antud auto ikk aveel värvitöödes oli. teenindaja (ikka ei mäleta nime) palus, et me sõidaks sinna peaukse kõrval oleva tõstetava ukse juurde ja tegi selle lahti... meie tõstsime veljed/rehvid maha ja sõitsime minema... hoiustamise tasu ei võetud... ainult allakeeramine oli arvel. :D . seega igati positiivne koht.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Markii7
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 05.08.2003 16:01 24
Asukoht: Reval

Postitus Postitas Markii7 »

kapa kirjutas:24p testis ei vaadata rehvide sisse , märgitakse ainult et on kulunud välise vaatluse põhjal .
Kuhu sisse, rehv maha ja vaatad sisse? :P
Ma räägin ikka rehvi turvise mustrist, mis jääb rattakoopa poole, see sisemine serv.
Eeldaks, et kui teostatakse välist vaatlust, siis on masin tõstukil ja pööratakse rattaid ja vaadatakse korralikult, mitte ei jõlguta niisama.
Igaljuhul jäi see asi neil märkamata või ei tahetud märkida...
Ei mõtlegi, et nad mõõdavad jääksügavust, et kas on ikka ≥ 1,6 mm- kuigi see oleks tervitatav.
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Postitus Postitas siim »

mis Te otsite automüümise ja paranduse paradiisi maa peal???
Tulge mõistusele!!! Mõned inimesed teevad ka vigu siin maamuna peal!!!
5213002
sass 750
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 05.11.2006 10:12 07
Asukoht: Tartumaa/Lähte

Postitus Postitas sass 750 »

Seisin täna kümme minutit Tartu UM varuosade leti juures ja keegi mind teenindama ei tulnud,lahkusin tühjade kätega.Eks teinekord lähen proovin uuesti.See ei olnud esimene kord kui sinust välja ei tehta.Kurb.
Muideks,igakorraga hakkab salongis olev tsikkel järjest rohkem meeldima.
Kasutaja avatar
tsiklimees
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 23.09.2006 01:19 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tsiklimees »

24p testi olen ise ka lasknud kunagi teha. Ja sellest mulle ka väga hea mulje ei jäänud. Kahjuks pole kõik põhjused meeles, aga üritan meenutada. Seda siis Tallinna esinduses.

Testi raportisse olid kirja pandud igasugused tühised asjad vigade loetellu (nagu näiteks istme riie natuke katki või siis mingi kriim). Ühesõnaga sellised asjad, mis sõitmist ei sega ja ei ole kallid parandada ning mida ise näeb ka väga hästi. (tühised, kuna auto mis ma ostsin polnud enam kuigi nooruke)

Veermiku kohta vigu ei leitud, samas kui nädal hiljem Laki diagnosti läksin. Siis seal tuvastati, et tagumised silikoonpuksid on läbi, samuti üks amordipadi ja tagarataste õõtsa esimesed puksid.

Ja mootori diagnostikas Truumu leidis mitu veakoodi, mis oli kompuutrisse salvestatud, bensiinipaagi tuulutus klapp oli üks ja teist ei mäleta. Asjad ise olid terved, aga mingi hetk lihtsalt olid korra tõrkunud ja sellest oli jäänud mingi jälg kuhugi auto mällu. Aga kui asjad toimivad, siis oleks pidanud ka veakoodid kustutama (ei tea kas üldse arvuti taha pandigi UM-s)

Samuti peale UM-i 24p testi öeldi, et mootori juures on mingi kahtlane hääl, see mis see täpselt on ei osanud nad öelda. Pakkusid kaks varianti, üks oli, et mootori kett teeb häält, teist kahjuks ei mäleta kah enam. Aga laki diagnostis öeldi, et õli on vähe. Valasin siis liitri sisse ja asi korras. Imelik kas siis õli taset ei kontrollitud UM-s ka vist.

Ja UM-i autot viies ise remondimeest ei näe, pead rääkima teenindajaga. Remondimees näeb aga robotlikult jälle järjekordset autot angaari sisse sõitmas, ilma et tal oleks suhe selle auto omanikuga. Mulle meeldib ikka remondimehele asja seletada, need teenindajad niikuinii ei räägi kõike edasi ma arvan.

Laki diagnostis näiteks simmerlingi vahetusel palusin ma ka natuke summutit keevitada ja siis õlised käigukasti puksid ka puhtaks teha õlist, et õli neid ära ei sööks. Ja pärast oligi kõik tehtud nagu vaja !
Sai veel enne seda remondimehe käest mitu asja järele päritud/näpuga näidatud jne.
BMW 325i E30 1986 M20
Kasutaja avatar
tsiklimees
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 23.09.2006 01:19 11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tsiklimees »

Muide minu tellitud matilukustite kohta pole ka veel sms-i tulnud. Tellimuse andsin sisse ja arve tasusin millalgi enne jõule juba.

Ja varuosade letis nad tavaliselt küsimustele ka vastata hästi ei oska.
BMW 325i E30 1986 M20
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

tsiklimees kirjutas: Samuti peale UM-i 24p testi öeldi, et mootori juures on mingi kahtlane hääl, see mis see täpselt on ei osanud nad öelda. Pakkusid kaks varianti, üks oli, et mootori kett teeb häält, teist kahjuks ei mäleta kah enam. Aga laki diagnostis öeldi, et õli on vähe. Valasin siis liitri sisse ja asi korras. Imelik kas siis õli taset ei kontrollitud UM-s ka vist.

Ja UM-i autot viies ise remondimeest ei näe, pead rääkima teenindajaga. Remondimees näeb aga robotlikult jälle järjekordset autot angaari sisse sõitmas, ilma et tal oleks suhe selle auto omanikuga. Mulle meeldib ikka remondimehele asja seletada, need teenindajad niikuinii ei räägi kõike edasi ma arvan.
Mootoridiagnostika on eraldi teenus ja seda nii põhjalikult 24p testis ei tehta.
Ja mina isiklikult olen alati kõik lisainfo teenindajale öelnud, kes siis info ka töökäsule kirjutab. Kui on mingi lisainfo, mida sa juba eelnevalt tead, siis ära hoia seda endale.

Mina olen juba Tallinna teeninduses päris palju käinud ja positiivne mulje on siiski enamuses.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

sai täna UMi varuosa letti kylastatud

kõik oli ilus tore aga.

kui ma sisse astusin oli 1 klienditeenindga ja see tegeles yhe inimesega
seisin selle inimese kõrvale, et olla nagu järjekorras, siis tuli teine klienditeenindaja ja nagu maa alt astus sissse mingi vanem meesterahvas ja astus otse letijuurde ja se teine teenindaja hakkas seda vanemat härrat teenindama... mina jäin ootama. õnneks ei pidanud kaua ootama aga järjekorrad kui sellised seal ei kehti... kes esimesene letiette jõuab ja suu lahti teeb selle kord oligi sinna jõuda
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

hollow kirjutas:... kes esimesene letiette jõuab ja suu lahti teeb selle kord oligi sinna jõuda
Miks sa siis ise suu kinni hoidsid? Mina harilikult selliste olukordadega hakkan häält tegema. :) Kui seised vaikselt seal ja midagi ei ütle, siis ei saa klienditeenindajat ka milleski süüdistada, kuskohast tema pidi teadma, et sabas oled.
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Aaro kirjutas:
hollow kirjutas:... kes esimesene letiette jõuab ja suu lahti teeb selle kord oligi sinna jõuda
Miks sa siis ise suu kinni hoidsid? Mina harilikult selliste olukordadega hakkan häält tegema. :) Kui seised vaikselt seal ja midagi ei ütle, siis ei saa klienditeenindajat ka milleski süüdistada, kuskohast tema pidi teadma, et sabas oled.
minu letiääres viibimist ei oleks saanud müüja küll kuidagi teisiti tõlgendada... lihtsalt täpselt see hetk kui tuli teine teenindaja ilmis minu seljatagant mingi härrasmees kes juba 2-3 meetri kauguselt kõva häälega hyydis mis suto temal on ja mis jama sellega on (84 aasta kolmene ja tagurpidi käik ei läinud sisse) aga kuna mul nii kiire ei olnud, siis ei tahtnud sellest mingit tyli kellelegi teha. olles ise klienditeenindaja, siis tavaliselt saadat vahelesegava inimese pikalt kui mul on klient kellega ma juba tema probleeme lahkan
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Oma kogemustest ka...
Käisin täna oma sinisega UMis sillakontrollis.Viisin auto ära,45min pärast helistati-tule järgi.Paberil oli kõik kirjas,mis vaja vahetada.Arutasime läbi,mis maksab ja kaua tööaega läheb ja siis härra leti tagant ütles:" Ma vaatasin siin,su auto käis sügisel juba korra esisilla pudinaid vahetamas,aga nüüd selline asi,et osa detaile tuksis juba(paralleelvarras ja õõtsad).Need vahetame garantiikorras ära ja äkki leiad raha,vahetame muud jupid ka ära,siis ei lähe sillaregull raisku." Minu lolli näo peale ütles ta,et see ka nende kulul,kuna kuulub garantii alla.... :P
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Allan_A
Huviline
Postitusi: 213
Liitunud: 24.11.2004 14:46 01

Postitus Postitas Allan_A »

Mõned korrad olen käinud ja pole millegi üle nurida, v a ükskord kui veermikukontroll sai kirja pandud. Kokkulepitud kellaajal meistrit kohal polnud, jube vahva. Poole tunni möödudes läksin hooldusletti ja ütlesin, et kui 15min auto vaadatud ei saa, lepime muu aja kokku uuesti. Selle jutu peale leiti meister ka üles kuskilt.

Iisak, Su autol kestavad õõtsad siis mingi 4-5kuud? :)
E85 Z4 3.0si
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas aise »

Tõutäkk kirjutas:Iisak, Su autol kestavad õõtsad siis mingi 4-5kuud? :)
pole midagi imestada, minul 1 rooliots ja 1 esimene alumine õõts lääbi, mis suvel UM´s vahetati. veermiku kontrolli aeg on kirjas juba ja ma tahan näha kui nad nende asjade kohta vaikivada kavatesevad ...
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Minu kogemus varuosaletiga igati positiivne - kõik vajaliku olen saanud, tellitud asjad on pigem varemgi kohale jõudnud, alati õiged asjad saanud.

Teeninduse poolega üks kogemus - mootor lonkas tühikäigul, truumu juures sai sada asja vahetatud, tulemus suht nullilähedane, viisin siis esinudsse diagnostikasse - arvati, et tund, poolteist läheb. Järele minnes ikka veel uuriti ... lõpuks läks kokku 4 tundi, auto sain kätte siis kui isegi koristaja oli juba ära koju läinud. Viga ei leitud ja kasseeriti mingi 700 eeku umbes. Positiivne oli asja juures see, et üritati kogu hingest, negatiivne see, et viga siiski ei leitud.
Hiljem lahenes probleem suures osas tühikäigumootori puhastamisega.
Indrek
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

priitv8 kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Hiljem lahenes probleem suures osas tühikäigumootori puhastamisega.
No Truumu oleks Sulle seda asja ühena esimestest soovitanud.
Loe mu postituse algust ka. Ma poleks sinna UM-i üleüldse roninud kui Truumu juures asjast asja saanud oleks. Kui nagu peale väga mitmendat katset ühes kohas tulemust pole siis nagu minus pole piisavalt lolli järjepidevust sinna ikka ja jälle tagasi minna ning muudkui uute oletuste järeleproovimiseks raha tampida. Tühikäigumootorit sai seal ka tulemusetult puhastatud.
Indrek
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Indrek_M kirjutas:Tühikäigumootorit sai seal ka tulemusetult puhastatud.
Ma saan aru, aga ei taipa, mismoodi Sa teda pärast siis tulemusliku(ma)lt puhastasid?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

priitv8 kirjutas:
Indrek_M kirjutas:Tühikäigumootorit sai seal ka tulemusetult puhastatud.
Ma saan aru, aga ei taipa, mismoodi Sa teda pärast siis tulemusliku(ma)lt puhastasid?
OT, aga võtsin lahti selle osa, mis "ametlikult" lahti ei käi. See tagumine kontaktidega osa oli mõnusat sodi täis, peale puhastamist ja kokku panemist hakkas kenasti tööle. Eelnev Truumu poolt õhutorudest wd40-ga vussutamine ja asja loksutamine märkimisväärset efekti ei andnud - sisu liikus küll kenasti aga taga otsas kontaktid ühendust korralikult ei saanud. Asendamist proovides tõenäoliselt sattusid samasugused.
Tahad veel täpsemalt teada siis privas, UM-iga pole siin enam suurt midagi pistmist.
Indrek
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Indrek_M kirjutas:Tahad veel täpsemalt teada siis privas, UM-iga pole siin enam suurt midagi pistmist.
OK, juba kujutan ette.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Simsa525
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 05.09.2004 23:30 57
Asukoht: Tartu-Võru-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Simsa525 »

Palgatööline luuserdab alati niipalju kui saab, olgu sis UM tööline või keegi teine... ise olen suht tihedalt um'ga seotud ning võin julgelt öelda, et alla 2000a masinat vaadatakse seal kui odavat masinat :lol: Kui vaid näeks mis uued pillid enamus ajast teeninduses sees on :cool:
E34, 535i, 155kw
E39, 525tds, 105kw
Nissan Primera 2.0d 55kw
viinakaru
Huviline
Postitusi: 134
Liitunud: 23.06.2005 13:47 40

Postitus Postitas viinakaru »

mulk2 kirjutas:Soome poolele on nii et kui mingit spetsiifilisemat osa pole laos .siis tuleb kaup rootsi kesklaost 2 päevaga. Pole veel olnud juppi mida rootsis pole. On ka nii et kui möne päeva hommikul tellid siis järgmise päeva pärastlöunaks on rootsist osa tulnud. 2 päeva või 2 nädalat on ikka suur vahe. kahju et UM ja eesti ikka veel ida euroopa alla käib ja spetsiifilist osa tuleb meil 2 nädalat saksast oodata. Teenindusega yldiselt rahul, rohkem Tartu UM iga kokkupuudet olnud.
bullshit, seal ka sama teema ikka saksa kaudu ja 2 nädalat. Aga lati võid ju 30% juurde maksta ja dhliga saata, kui kiire taga. Odava jupi puhul ei olegi ju eriti hinnas miskit hullu
Kasutaja avatar
sips
Huviline
Postitusi: 359
Liitunud: 30.07.2006 16:49 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sips »

Kas Tallinna UM-ist jubinaid interneti kaudu koju on võimalik tellida :?:
Bmw E46 330D
Kasutaja avatar
MadMan
Huviline
Postitusi: 95
Liitunud: 21.10.2005 10:20 14

Postitus Postitas MadMan »

Minu seisukoht on neutraalne kuna olen vaid 3 korda Tartu esindust külastanud. Jupid tulevad nagu kokku lepitud, töö tehakse kiiresti, bürokraatia on võimas ja selle tõttu tuleb aega varuda.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

sips kirjutas:Kas Tallinna UM-ist jubinaid interneti kaudu koju on võimalik tellida :?:
Mina sain sellise vastuse;

...Küll on aga võimalik, et tasute kauba eest ülekandega ja tellite
ise Els-i kulleri järgi, kes siis saadetise Teile kätte toimetab.

Lugupidamisega,
United Motors
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4223
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Täna seisin Õismäel varuosa letitaga 10 minutit ja enne mind seisis kuller, üsna närviline oli, helistas kusagile ja küsis , et sorry kaua peab veel siin seisma , mitte ühtki hingelist ja kohe hakkas sagimine pihta. Kas vanad "head" ajad on tagasi ???
Ok saan, aru, et 1 mees on tõbine, aga sellistes firmades kus on ametiredel 100 kordne, võiks siis vähemalt keegi asendada, vot mis ....
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Maris
Huviline
Postitusi: 478
Liitunud: 18.01.2007 16:12 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Maris »

pidin UM-ist nädal aega ühte juppi ootama, öeldi et reedel jõuab kohale. pärast tuli välja, et oli tegelt juba teisipäeval laos olemas... ok ikka juhtub, et miskit jääb kahesilma vahele, kuid kui auto paranduses, siis iga päev pikk oodata.
ja mis puutub sellesse, et kes esimesena suu lahti teeb, see pääseb löögile, siis klienditeenindaja üks ülesannetest on märgata kes järjekorras kauem oodanud on!!! alati saab viisakalt vabandada uue kliendi ees ja öelda, et teine klient oli enne...
Vasta