Mida arvate United Motors-i teenindusest

Vaba teema
Vasta
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas TiitR »

UM-i kodukal ju must-valgelt kirjas:
Auto tehasevarustuse päring (auto omanikule tasuta) 156,47 10,00
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas Leho »

Peetri UM-is varuosa teenindus 5+
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
marek555
Huviline
Postitusi: 2899
Liitunud: 12.12.2005 12:12 29
Peamine sõiduk: BMW 535d F10, 328i E46 174kW
Asukoht: Tartu

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas marek555 »

captjones1 kirjutas:emaile olen saatnud neile u 3tk, vastuse sain ainult ühele. ehk siis suht igno service
marek555 kirjutas: Tasuline peaks olema siis, kui soovid paberil väljatrükituna.mina sain tasuta nii :roll:.
Eks oleneb ka vist olukorrast.
Kindlasti tuleb tasuda hooldusajaloo väjavõtte eest, mis on samuti 10 €.
Kui olin esinduses juppe ostmas, küsisin ka varustuse listi kohta ja taheti 10€ saada (samas väga ei mäleta ka, äkki tahtisn ikka hoolduajalugu). Nüüd sain igatahse varustuse välja võtte autole, mis sai just UKst ostetud, ehk UMil pole mingeid andmeid selle kohta, et mina selle auto omanik olen ;)
Kasutaja avatar
Viljo
Huviline
Postitusi: 313
Liitunud: 17.07.2005 15:22 31
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Hareid, Norra

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas Viljo »

Kui varustuse listi palusin, siis tuli vastus küsimusega, et kes on auto omanik. Kui vastasin, et plaanis saada alles omaikuks, siis saatsid arve. Ilmselt kuna auto on Norra registris, siis polekski mul võimalust olnud tasuta saada, kuna ma ei ole potentsiaalne klient.
E39 530i, E61 530d
Precision
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 25.05.2011 23:09 21
Peamine sõiduk: GS430

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas Precision »

marek555 kirjutas:
captjones1 kirjutas:emaile olen saatnud neile u 3tk, vastuse sain ainult ühele. ehk siis suht igno service
marek555 kirjutas: Tasuline peaks olema siis, kui soovid paberil väljatrükituna.mina sain tasuta nii :roll:.
Eks oleneb ka vist olukorrast.
Kindlasti tuleb tasuda hooldusajaloo väjavõtte eest, mis on samuti 10 €.
Kui olin esinduses juppe ostmas, küsisin ka varustuse listi kohta ja taheti 10€ saada (samas väga ei mäleta ka, äkki tahtisn ikka hoolduajalugu). Nüüd sain igatahse varustuse välja võtte autole, mis sai just UKst ostetud, ehk UMil pole mingeid andmeid selle kohta, et mina selle auto omanik olen ;)
Hooldusajaloo väljavõtte eest maksin ma eelmine nädal 20 eurot ja 40 senti(Y)
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas MartenL »

Laoseis kajastab ka tellitud varuosi.

Seega kui on üks ühik näiteks Tallinnas, võib see olla kellegi tellimuse osa.
Kasutaja avatar
alarh
Huviline
Postitusi: 851
Liitunud: 01.02.2010 19:27 57

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas alarh »

Mida arvate UM'i pesuteenustest? Huvitab poleerimiseks kasutatavad vahendid ja töö kvaliteet. Sama ka nahahoole kohta.
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas sups »

Kuna veebruar oli UM-is sõbrakuu kampaania :) ....kõik tööd poole hinnaga ja eriti heade hindadega varuosad, sai otsustatud ,et külastaks oma E61-ga UM-i keskust tartus. Autot vaevas sama viga mis siin nii mitmeid teisigi touringu omanike, ehk siis katkised juhtmed tagaluugi juures. Sai siis eelnevalt aeg kinni pandud ....öeldi et läheb 4h. Hind vastavalt tavalisele töötunnile ehk siis soodukaga kokku veidi üle 100euri, kuna see juhtmete parandus kõike sinna juurde kuuluvaga pidi täitsa tavaline remont olema nende juures. Saigi auto siis sinna viidud ja ise 4h Tartus aega veedetud. Vähe enne 4 tunni täitumist läksin tagasi UM-i, kus selgus ,et ega nad lubatud ajaga ikka hakkama ei saa ,et vast laheb tund rohkem. No ok ,tund rohkem siis rohkem, peaasi et ikka tehtud saavad. Möödus tund......möödus kaks (natuke jõudsin juba vahepeal murelikuks muutuda :( ), kui tuliga rõõmussõnum ...auto valmis, kohe teeme arve. Vaatasin siis arvet ja istusin :) õnneks trehvasin ikka toolile pihta. Kokkulepitud hind oli kasvanud 3x! Selgus ,et ära oli vahetatud ka tagaklaasikojamehe mootor, kuna klaasluugi avamise lüliti ei töötanud ja selle remont käib just koos mootori vahetusega :)( mille vahetuse vajadusest või plaanist see ära vahetada ei suvatsenud keegi mainida, kuigi ma istusin ja ootasin sealsamas kontoris 2 tundi). Ja just selle pärast olevat arvele 2 töötundi juurde tulnud :) . Eriti hea üllatuse valmistas ,aga hoopis ühe teise asja hind, mida arvel silmasin. Kuna juhtus ka webasto pult kaasas olema ,siis küsisin ,et ega neil sinna vahetuseks uut patareid pakkuda ei ole. Minu puldile istub Varta 6V v28pxl. Oomipoes päris kallis asi ....11euri :) . UM-ist sain täpselt sama patarei aga 24 euriga .....see pidi soodus hind olema :) . Et siis selline käik UM-i :) .Vähemasti oli sellel päeval ilm ilus Tartus :) .
Kasutaja avatar
KalevK
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 01.08.2011 21:34 13
Peamine sõiduk: F07 535xd 265kw
Asukoht: Vantaa

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas KalevK »

Eks sinna UM'i kannatab jah ainult siis minna, kui tutvuseid on :)
Kujutan ette, et muidu saab korraliku kirve selga.

Soome hindadeni neil on veel maad. Soome foorumis lugesin, kus keegi lasi autot teha Soome BMW esinduses ja töötund oli mingi €102 :)
Buy BMW, they said, it will be fun, they said - TRUE, I'll say!
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas sups »

See krt patarei hind ei andnud ikka rahu :) . Helistasin teise UM-i keskusesse..... küsisin pulli-pärast uuesti patareid :) .....vastati naeruga pooleks ,et meil on jah see VARTA sellise hinnaga. Hetkel küll meil laos ei ole aga ,võime teile tellida....hind on 33 euri :shock: . Aga noh kui teil kiiresti vaja, siis võite ka ühest :mrgreen: elektroonikapoest samasuguse VARTA saada. Hinda nad ei oska öelda :) .
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas sups »

Ja selle kojamehemootori vahetuse plaanist oleks võinud ju ka ENNE vahetamist teavitada :) . Ei tohiks ju nii keeruline olla jalutada ühest salongi otsast teise ja öelda ,mida on plaanis teha. Autot tööse võtes küsita ka tel.nr ......no krt helista siis kui ei viitsi kõndida.
Kasutaja avatar
KalevK
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 01.08.2011 21:34 13
Peamine sõiduk: F07 535xd 265kw
Asukoht: Vantaa

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas KalevK »

Soomes pead esindustes eraldi teatama, et sa ei taha et klassipesuvedelikku lisataks, muidu panevad paagi täis ja küsiva dmingi €20 :D
Ma olen alati öelnud, et kui mingid lisatööd ilmnevad vms. siis eelnevalt kontakteeruda minuga.
Buy BMW, they said, it will be fun, they said - TRUE, I'll say!
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas sups »

Aga äkki tõesti on meil ka juba asi niimoodi :) . Ma tõesti ei öelnud neile ,et kui midagi peale juhtmete remondi on vaja teha siis teavitage ENNE mind ka .......täitsa rumal minust :mrgreen:
Kasutaja avatar
KalevK
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 01.08.2011 21:34 13
Peamine sõiduk: F07 535xd 265kw
Asukoht: Vantaa

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas KalevK »

Tuttav somm läks oma vana vitoga piduriklotse vahetama, auto kätte sai, siis öeldi et kõik sillajupid vahetati ka ära, et täitsa läbi oli. Sai mingi €5K arve :D Peale seda ütleb iga kord, et tehke ainult see millepärast tulin :D
Buy BMW, they said, it will be fun, they said - TRUE, I'll say!
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas S1lv3r »

Kui see pidi olema nendesõnul täiesti tavaline ja teadaolev probleem, siis kuidas nad said sulle kirjutada 3x suurema arve kuna avastasid, et kojamehe mootor läbi?
Ma ise töötan esinduses(küll mitte BMW) ja näen kõrvalt igapäev kuidas see töö käib, siis sellist asja nagu ei saakski juhtuda :| ainuke asi mida kliendilt ei küsita on pirinid ja muu turva/ohutusvarustus mis peab olema töökorras. Igast muust liigutusest ja vahetusest teavitatakse klienti ja küsitakse kas ollakse nõus sellega või mitte!!! Ja kuidas sina said sellise arvega üldse nõus olla kui lepitakse kindel summa ja 4h kokku?
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas sups »

Mina helistasin UM-i , rääkisin ,et ei tööta lisapidurituli,klaasluuk ei avane ja tagaklaasisoojendus ei tööta. Nemad vastasid ,et aaa no siis on need juhtmed sealt tagaluugi juurest katki ,et seda ikka juhtub neil e61 touringutel ,et aega läheb 4h ja kokku on sõbrakuul hind sellise remondi eest veidi üle 100 euri. Seda, et neil oli vaja klaasluugi käima saamiseks terve mootor ära vahetada, sain ma tõesti teada siis kui arve ette loeti, st siis kui töö oli juba tehtud. No selge ,kui oli vaja vahetada siis oli vaja vahetada ja ega ma saan aru, et tasuta juppe ei jagata ja töid ei tehta, AGA viisakas oleks ju ikka ENNE töö tegemist mainida , et näete me peame selle asja korda saamiseks tegema lisaks ka veel seda ja seda.
Smart49
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 31.08.2012 00:57 03
Peamine sõiduk: BMW G30
Asukoht: Tallinn

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas Smart49 »

sellisel juhul sa oleks võinud keelduda arve makmisest,mida ma ma oleks kindlasti teinud kui hoopis teine asi oli kokku lepitud.
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas S1lv3r »

See on lubamatu, et keeratakse omal loal autole külge jubinaid klienti teavitamata ja veel sellise summa eest. Kui sul oleks olnud 100+kopikad taskus ja oled sellega arvestanud, et rohkem remondi peale ei lähe, mis siis oleks saanud?
Siis oleksid nad pidanud auto uuesti sisse ajama ja oma kulu-kirjadega kojamehe mootori maha võtma ja vana tagasi külge.(On olnud selliseid juhuseid!)
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas sups »

No nüüd on küll naer läbi pisarate :) . Peale UM-ist tulekut jäi auto seisma mõneks ajaks. Ja täna naine üritas autoga sõitma minna ei pääsenud ta lihtsalt autosse sisse . Autol 3 pulti , ühelegi neist auto aga ei reageerinud. Helistasin siis UM-i ,et milles asi ,enne teie juurde tulekut kõik toimis ja nüüd vaikus. Lubati asja uurida ,et mida seal siis täpselt see töömees tegi :) . Helistati tagasi ja öeldi ,et nüüd äkki juhtunud nii ,et suure kiirustamisega jäi miski pistik ühendamata , siis oli seal veel olnud mingi juhe või plokk kahtlane, aga neid ta vist ei jõudnud äkki korda teha. Proovige ikka kuidagi autosse sisse saada ja kui peaks signa karjuma hakkama siis võtke ruttu akujuhe maha. Ja siis oli vaja mingi kaitse eemaldada, et ikka nende juurde saaks ise sõita , et siis vaadatakse kas juhe või plokk mis enne nende remonti töötas, läks ise katki või äkki kogemata ikka nende töömehe kala...mis pidi suht uskumatu lugu olema :)
Kasutaja avatar
S1lv3r
Huviline
Postitusi: 3348
Liitunud: 11.05.2008 11:44 22
Peamine sõiduk: BMW F10 525d 160kw
Asukoht: Laagri

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas S1lv3r »

Super siis ju! Kõigepealt selline kirves selga ja niipalju siis kvaliteetse töö eest :roll:
E46 323Ci/E46 330d/E61/E91/E91/E90/E60/E60/E61/E60 530xi/E60 530xi/F10 525d
Päringu jaoks saatke palun PS või e-mail
Mr.Black
Huviline
Postitusi: 380
Liitunud: 08.12.2007 14:02 39
Asukoht: Harjumaa

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas Mr.Black »

Ootan juba järge sellele loole... :lol:
Kogenud fordimees võtab poodi vana jupi kaasa!
Mess with the best and u die like the rest...:)
Kasutaja avatar
MargusA
Klubiliige - moderaator
Postitusi: 3393
Liitunud: 27.01.2009 11:16 45
Peamine sõiduk: e61
Asukoht: Harjumaa

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas MargusA »

Seda aknapesu vedeliku lisamist kasutavad paljud esindused.Tean et ühel inimesel sai hing täis ja pani enne esindusse saatmist auto aknapesuvedeliku täis.Makstes oli arve peal ikka vedeliku lisamine.Ta palus neil enne arve maksmist näidata et kuhu nad seda lisasid siis...igaljuhul tehti kohe uus arve ilma vedelikuta...
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: UM-i sõbrakuu

Postitus Postitas sups »

Sain õnneks oma autosse ikka nii sisse ,et kogu majarahvas mind ärandajaks pidama ei hakka :) .Autouks avanes õnneks ilma signa kisata :) . Ja järgmine nädal oodatakse mind UM-i tagasi :) siis pidi sama töömees tööl olema ja vaadatakse üle ,et mis variandid seal siis on ...... ei tea kas autot julgebki üldse kaasa võtta :)
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas sups »

Nii, UM-i keskuses käidud. Andsin auto teeninduse meeste kätte , umbes 30min läks neil aega ,et tuvastada E61 tüüpviga :) keskluku- ja antenniplokk mis seal tagasirmi sees ennast peidab, on puhta ära oksuteerunud ,ime et üldse siiamaani töötas :) .....Pakuti kohe ka lahendust ,osta uus, see nii minev kaup neil seal UM-is :) 250e ja kesklukk töötab jälle puldist. Loobusin viisakalt ,kuna läksin sinna kohe põhimõtteliselt ilma rahakotita. Ja lõpuks selgus et olin rahakotti koju jättes teinud õige otsuse ....kogu selle tunni aja eest mis neil seal kulus sirmi lahtivõtuks ja tagasipanekuks....(vahepeal näidati ka kui roheline see plokk ikka välja näeb :)) .... ei küsitud mitte üks sent :shock: ....mainiti ainult ,et äkki tõesti sai ta nende juhtmete remondi käigus viimase matsu ja et ega kuskilt mujalt uut plokki nagunii ei saa kui ainult UM-ist :) Vot selline käik siis seekord :)
carrider
Huviline
Postitusi: 1487
Liitunud: 04.11.2009 15:53 04
Peamine sõiduk: bmw

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas carrider »

vii see plokk elektriku juurde, arvatavasti saab veel korda teha. Puhastada ja vajadusel jootekolbiga üle käia. Ja 250 see ei lähe maksma.
zabon
Huviline
Postitusi: 111
Liitunud: 11.05.2011 11:44 39
Peamine sõiduk: BMW e38 730d 135kw

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas zabon »

Mul oli ka paar aastat tagasi huvitav kogemus e36-ga läksin UM-i diagnostikasse sest tühikäigul ei töötanud korralikult, 1,5 tundi hiljem helistati, et valmis. Läksin siis kohale ja lajatati arve 4000 eeku, diagnostika oli näidanud vigast lambda andurit mille nad muidugi omal initsatiivil ära vahetasid, ütlesin kohe, et kruttige alt ära ja pange vana tagasi sest tahtsin ainult diagnostikat. Nii ka tehti aga mida nad seal 1,5 tundi tegid seda ma ei tea, igatahes 1000 eeki pidin neile selle pulli eest ikka maksma. Lambda ostsin romulast 300 krooniga ja töötas laitmatult 2 aastat kuni auto maha müüsin.
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas Ultimate Driving »

Neil ei ole enam niipalju kliente nagu varem ,seega nad kasutavad igat juhust raha teenimiseks ja seda ma olen märganud juba ammusest ajast. Seega väldin nende külastamist nagu varem.Mis puudutab töötajate teadmiste kohta , siis minu arust 1 pädev inimene neil ongi olemas ,kes teab autodest palju rohkem kui kõik teised ehk siis Urmas Paabo (Tartu esinduses). :mrgreen: :mrgreen:
Bayerische Motoren Werke
sups
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2006 15:26 59

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas sups »

Tahtsingi just lisada,et kui Urmas sealt ära peaks minema....siis kaotavad nad ilmselt selle veel allesjäänud EESTI KEELSE klientuuri. Sest see 2 päeva nende ooteruumis passimist pani mind küll arvama ,et suurem osa kliente on ida-naabri juurest pärit :)
Kasutaja avatar
Oldirty
Huviline
Postitusi: 176
Liitunud: 18.11.2011 19:15 40

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas Oldirty »

Ja tegelikult ongi idanaabri juurest sest ma just kuulsin et käiakse oma uute autodega siin eestis remondis kuna enam ei usaldata venemaal neid remondi kohti, isegi margi esindust. Seal pidi veel olema selline nö gaaraazi sisse sõidu maks, et umbes eurodes 40 annad kohe garaazi sisse sõidu eest. Esindustes võib see summa isegi suurem olla. Eks see ikka on nii et üks käis ära siin ja rääkis sõpradele kui "hea ja tore" Eestis esindustes lood on ja eks ta ikka levib seal ju. :)
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Re: Mida arvate United Motors-i teenindusest

Postitus Postitas prelude20 »

Äkki ka hinnad. Töökaaslane tellis X5le juppe. Rootsis oli pakkumine 9900 sekki . Siit viisin 120euriga. Eile ostsin bussile uue aku. Noname 95A ja 2300 rootslast. Eestist sain oma autole 100A vist 110e kanti. Eks see sunnibki liiklema kui aeg lubab ja võimalust on.
Vasta