Vaimsed invaliidid

Vaba teema
Suletud
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

Roland325 kirjutas:
Suur kirjutas:Ei haaku küll eelneva teemaga, aga eile sattus mu teinepool tõelise ajuinvaliidi ohvriks. Kaubanduskeskuse parkla kaugemasse nurka pargitud auto kallal oli lihtsalt naaskliga sigatsemas käidud.
Mina ei mõista sellisest asjast muud midagi arvata, et kui kunagi kellegi sellise teo pealt taban, siis lähen eriti sadistliku mõrva ja laibarüvetamise eest kinni.
Ja see kellegi paarisekundiline nali läheb omanikule maksmavähemalt 4000kr. :evil:
Arvatavasti rohkemgi :? Vaod on ikka päris sügavad, värv kohati ca 1 mm2 tükkidena lahti.
Täiesti mõistusevastane, miks keegi selliseid asju korda saadab.
730iA e32 138kW 12/1992
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Postitus Postitas Madis. »

Martin_S kirjutas:Avarii avariiks, mina olen Tallinna linnas liigelnud pea 7 aastat autoga ja võin öelda küll, et enamus sõidavad küll kirjutamata reeglite järgi. Kõige isekirjutatum reegel on kes ees see mees. Algajal juhil ongi siin raske see näeb ju umbes nii välja et troll trügib 1 reast 3 ndasse samal ajal kaks venda teevad X kujulisi mööda sõitte ja kolmas üritab veel trolli ja äärekivi vahelt kuidagi ikka mööda pressida.Igatahes näen ma tihti ikka selliseid asju et paneb endalgi käed roolil värisema :roll: rääkides siin kaitslike sõiduvõtetega, äsja load saanud naistest kes on kramplikult klammerdunud rooli külge. Punane tuli ve? Mis sa Aare ikka pidurdad jõuab ju küll ja teiseks piduriklotsid ei kulu ka nii palju :lol: Kui ma kollasega ristmikule satun siis ma vahest huvi pärast loen mitu autot peale minu veel nö. roosaga läbi tuli rekord oli peale minu 6 autot ma arvan et see viimane sai vaevu üle... nii et see on Tallinn. Viimasel ajal ma olen täheldanud seda et viruväljakul võetakse küll neid hiliseid lendureid päris palju maha.
Kaarli puiestee trolli situatsioonis? Viimasel ajal pole mulle nii väga silma jäänud algajad naisjuhid, kui vanad inimesed. Sõidan maanteel 95-100ga, järsku plaks ees Nõukogude tehnikaime kiirusega 70. Ajab ikka närvi küll. Ja hoiaks siis vähemalt teepervele, mitte ei sõidaks joone ääres. Mõni võib möödasõitu lõpetades sellele lihtsalt tagant sisse sõita.
Viimane kord Tartu maanteel oli huvitav situatsioon. Remonditava kaherealise osa Tallinna poolne ots. Suund Tartu poole. Teatavasti on seal lai asfalteeritud teeperv. 70 ala, liikusin veidi kiiremini ja järsku eesolev auto tõmbas teepervele. Olin suhteliselt üllatunud sellisest käitumisest ning võtsin ka igaksjuhuks hoo maha. Tema langetas aga veel hoogu ning sain aru et ta soovis mind mööda lasta. Hiilisin mööda ning ei osanudki seisukohta võtta. Ma oleks pigem ise korrektse möödasõidu teinud, kui saanud "heas usus" kivirahe auto pihta. :roll:

Ja muide Martin, ka mina loen autosid, kes tumekollase, violetse või hele punasega üle sõidavad. :lol:
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Kaarli pst jah :D seal vahest toimuvad ulmelised manöövrid. seal on need nö pidevad jooned kurvipeal seal sõidetakse ja rivistutakse kuidas jumal juhatab ja kuhu jumal juhatab...näiteks üle kolme rea trolli tagant risti üle.. täna hommikul näiteks :D
Aga jah neid nö. roosadega tulijaid on palju. igal juhul kui nüüd võtta sõpaka ja tammsaare tee rist siis ma sain konkreetselt sõimata seal, kuna ma vaatasin eemalt tulles, et roheline juba vilgub ja ei hakka ristmikule pressima nii kui nii oli juba umbes (stopp joonetaha jõudes siras fooris punane). Tuli tagumise auto juht minu juurde ja hakkas karjuma, et 3 autot oleks veel vabalt selle kollasega ristmikule jõudnud ja ära mahtund ja äkki hea õnne korral oleks 4 auto ka veel üle saanud... ühesõnaga kui ma märkasin vilkuvat rohelist 100m kauguselt oleks pidanud pedaali põhja lööma et viimasel minuti ülejõuda .mõtlesin endamisi et päris normaalne see suhtumine nüüd küll ei ole. Siin kohal tervitaks seda ärritunud KIA omaniku ma loodan, et sa minu pärast väga hiljaks ei jäänud ja kui jäid siis teine kord ärka varem või maga välja :lol:

Maailm on haige :roll:
Madis.
Klubiliige - admin
Postitusi: 4591
Liitunud: 08.09.2005 23:35 57

Postitus Postitas Madis. »

jah, kui oled 30m foorist, paned 4nda, kui 100m, paned 3nda, kui 150m, paned teise. :lol:

püüdke tegelikkuses mitte teha nii ;)
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Martin_S kirjutas:Kaarli pst jah :D seal vahest toimuvad ulmelised manöövrid. seal on need nö pidevad jooned kurvipeal seal sõidetakse ja rivistutakse kuidas jumal juhatab ja kuhu jumal juhatab...näiteks üle kolme rea trolli tagant risti üle.. täna hommikul näiteks :D
Aga jah neid nö. roosadega tulijaid on palju. igal juhul kui nüüd võtta sõpaka ja tammsaare tee rist siis ma sain konkreetselt sõimata seal, kuna ma vaatasin eemalt tulles, et roheline juba vilgub ja ei hakka ristmikule pressima nii kui nii oli juba umbes (stopp joonetaha jõudes siras fooris punane). Tuli tagumise auto juht minu juurde ja hakkas karjuma, et 3 autot oleks veel vabalt selle kollasega ristmikule jõudnud ja ära mahtund ja äkki hea õnne korral oleks 4 auto ka veel üle saanud... ühesõnaga kui ma märkasin vilkuvat rohelist 100m kauguselt oleks pidanud pedaali põhja lööma et viimasel minuti ülejõuda .mõtlesin endamisi et päris normaalne see suhtumine nüüd küll ei ole. Siin kohal tervitaks seda ärritunud KIA omaniku ma loodan, et sa minu pärast väga hiljaks ei jäänud ja kui jäid siis teine kord ärka varem või maga välja :lol:

Maailm on haige :roll:
Selle juhi ärritus mõistetav, ilmselt kulub tal kohalt võtmiseks ja endise kiiruse taastamiseks 6-8 minutit, tal ju KIA...
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

hollow kirjutas:
Kairi kirjutas:
Provokaator kirjutas:Noh, kui esimest, siis esimest :lol:
Kui liiklus ikka keeratakse pinnale, kus rahumeelselt ja kahjudeta enam osapooled asju selgeks ei saa, siis see on lihtsalt isiklikult mulle sobimatu.
Veel sellest paremakäe reeglist. Peab kahjuks mainima, et meil eestis on autokoolist tulnud tihtipeale väga kesise sõiduoskusega. Veel hullem on asjajuures see, et need kõige ohtlikumad liikusalgajad on naised. Kohati seda õudust liikuses nähes tekib tahtmatult küsimus, et kas tegelane on üldse enne roolis istunud. Foorumit loevad siin ka naised. Vahest tuleks naissoost isikult aus ja emotsioonideta kommentaar sellele.
Väga armastatakse meil soomet ja rootsit näiteks tuua. See, et seal suht palju purjakil sõidetakse, kiirust ületatakse ikka suht kõvasti ja punase tulega üle ristmiku sõidetakse, seda teab vast iga veidi enam sealkandis ringi liikunu. Teab seda ka, et seal juba selliseid juhte ei kohta, kes nii nagu meil liikluses ohtlikult eksleb. Kas see peahaigus ei alga just autokoolidest, kus juhiluba igale nn eksami sooritanule välja kirjutatakse?!
Vaata, selles on sul õigus, et kõige ohtlikumad algajad on naised-- meeste arust. Võibolla. Sest naistel ei ole kohe rooli taga lõvi mõtlemist, mis enamikul meessoost isikul, kui ta on load kätte saanud. Naine mõtleb ohuolukordadele ja üritab ohutult sõita. Enda jaoks. Ja siis neid hagijatest algajaid meessoost autojuhte vihastab, kui algaja naissoost autojuht ees koperdab jne, sest tema- mees- oskab juba sünnist saati sõita ja teab kuidas on ohutu ja õige. Ei ole feminist, aga alati ajab harja natuke punaseks, kui kõik naised ühe blondiini pärast ühise kaabu alla pistetakse.
et sinu mitte feministliku maailma veel kõigutada, siis teen sulle puust ja punaseks... 65% meeestest saaab autokoolist ja ARKist esimese korraga eksamitel läbi... naistel on see protsent ~35.. ma arvan, et see näitab juba midagi... samas kui nüüd võrrelda mitte niiväga algajaid, siis naised on liikluses hoolsamad... samas see võib ka neile aegajalt valusalt kätte maksta...
Ja mida sa siin siis sellega üritad selgeks teha? Et mehed on ikka paremad kui naised? Ja hakkame nüüd sellel teemal kõik vaidlema? Ilmselgelt esindan mina vähemust ja jääksin siin alla, aga kuna mul on tunne, et sulle peab siin igas asjas viimane sõna ja õigus jääma, siis ma ei kommenteeri seda teemat rohkem, läheb juba mulaks kätte ära see enese õigustamine, halamine ja virisemine.
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

Klge ega keegi meist sündides peale tissi imemise ka midagi teha ei osanud, kõik õpivad, krt kui sa oled oma 40 sõidutundi ära teinud ega sa liiklusest tegelikult mitte kui s****agi ei jaga. Autokoolist tulevad algteadmised, praktika ja oskused tulevad sõidustaažiga. Kuid seda võin öelda, et naised oskavad sõita küll- ja pareminigi kui paljud mehed. Ma ei mõtle neid kes just eile load said, algajad algajateks!


PS!
ENAMUS TOPAKAID TÕMBLEJAID ONGI MEHED
Viimati muutis Martin_S, 14.01.2008 16:33 37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Annely
Klubiliige - admin
Postitusi: 1828
Liitunud: 24.10.2007 16:32 01
Peamine sõiduk: BMW
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Annely »

noh kairi, tegelikult on meid lausa 2 :D
aga jah, naised on paratamatult aeglasemad ja ettevaatlikumad, aga just see meestele ei sobigi ja sealt ka need intsidendid.... mõelge, kui kergesti läheb naisterahvas roolis pabinasse, kui 10 ässa temast vasakul ja paremal kiirust näitavad. Pole siis mingi ime, et naistega kipub õnnetusi juhtuma... Kuigi tahaks näha statistikat, et kumb sugupool siis tegelikult rohkem liiklusõnnetusi põhjustab. Kipun arvama, et mitte naised :)
Mina näiteks lähen endast välja, kui buss minu kõrval sõidab.... mind tabab täiesti käsitlematu paanika :D ja kui nüüd mõni härg peaks teisel pool tõmblema hakkama, siis ma ei imesta, kui ühel päeval on õnnetus käes....

Ise pean ennast üldiselt väga heaks autojuhiks (minu subjektiivne arvamus ja ei kuulu arutamisele!). Autod lihtsalt istuvad hullult :cool: Dziibiralli ja Laitse jäärada on IN :cool:
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Kairi kirjutas: Ja mida sa siin siis sellega üritad selgeks teha? Et mehed on ikka paremad kui naised? Ja hakkame nüüd sellel teemal kõik vaidlema? Ilmselgelt esindan mina vähemust ja jääksin siin alla, aga kuna mul on tunne, et sulle peab siin igas asjas viimane sõna ja õigus jääma, siis ma ei kommenteeri seda teemat rohkem, läheb juba mulaks kätte ära see enese õigustamine, halamine ja virisemine.
ei, see ei tähenda seda... see on lihtsalt meie autokooli statistika viimase 8 aasta kohta;)
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Postitus Postitas MuiduMees »

nagu Martin_S ütles et, enamus tõmblejaid, signaalitajaid, vahelepressijaid jms on enamus mehed. Täiesti samat meelt.
Kõige hullemad on minu meelest nii 45+ naised ning vanemad mehed(pole erand). Sorry aga mõned sellised sõidavad tõesti võimatult.
Aga jah, üldiselt pole naiste sõidu kohta väga midagi paha öelda-minugi tutvusringkonnas on naisi, kes sõidavad väga hästi, ka osadest meestest kindlasti paremini :roll:
2000 a. 320d, e46
Wille
Huviline
Postitusi: 197
Liitunud: 01.04.2004 16:32 46
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Wille »

Lugesin seda teemat ja mitte ei saa vait olla. Mis vahet sellel on kummast soost see nn. ajuinvaliid on? Neid on nii mehi kui naisi, noori kui ka vanu. Ei saa nii öelda, et rohkem mehi või naisi? Siis peab hakkama võrdlema kelle tegu siis hullem oli jne. Minu jutu iva on see, et ärge raisake energiat sellele, et vaielda kumbasi on rohkem kas mehi või naisi ajuinvaliidide hulgas aga eks igaüks ise teab mis oma ajaga teeb!
canony
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 08.02.2006 16:12 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas canony »

hollow kirjutas:
Kairi kirjutas: Ja mida sa siin siis sellega üritad selgeks teha? Et mehed on ikka paremad kui naised? Ja hakkame nüüd sellel teemal kõik vaidlema? Ilmselgelt esindan mina vähemust ja jääksin siin alla, aga kuna mul on tunne, et sulle peab siin igas asjas viimane sõna ja õigus jääma, siis ma ei kommenteeri seda teemat rohkem, läheb juba mulaks kätte ära see enese õigustamine, halamine ja virisemine.
ei, see ei tähenda seda... see on lihtsalt meie autokooli statistika viimase 8 aasta kohta;)
Et TEIE autokooli statistika alusel, otsustad kõigi naiste üle? Vahest autokool lihtsalt nigel? :) TEIE autokooli statistika 2007.a I poolaasta: eksameid sooritas 12, neist edukalt 5. Kõik olid naised siis???
Provokaator
Huviline
Postitusi: 187
Liitunud: 30.12.2006 16:08 00
Peamine sõiduk: ZX14R

Postitus Postitas Provokaator »

Selleüle pole vist mõtet vaielda. Naised on liikluses probleemsed. Meie armastatud naisel käib peale igakuine paratamatus, mis neid ebastabiilseks ja vähe omamoodi teeb. Las see nüüd jääda. Ega mulle nüüd eriti Kairi tervkeelne kommentaar meeldinud, aga kui tegemikst on naisega, siis saab andeks ;)
Ootasin naistelt kommentaare just sel teemal, miks lubatakse omale nii käpardlike oskustega liikluses load välja anda? Miks ei panustata oskutse lihvile nagu seda tehakse näitena toodud põhjamaades? Naised on ometi ühesugused (isiklikult ei ole, pole midagi kenamat ja paremat , kui eesti naine), siis miks meil lubavad naised end liiklusesse nii ohtlikena enesele ja teistele?
Kasutaja avatar
Kairi
Klubiliige
Postitusi: 1680
Liitunud: 08.04.2006 19:24 21
Peamine sõiduk: BMW 320I
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kairi »

Mis ma pean nüüd ennast siis ametlikult käpardiks tunnistama või? Mina näiteks sain ühe korraga oma eksamitest läbi, erinevalt mõnest minu kursusel olnud meessoost isikust....aga see oli ka mõned aastatd tagasi, äkki on olud tõesti muutunud?
Minu meelest tegelikult on käpardid hoopis vahtralehega rullnokad, kes ennast uskumatult osavaks ja ägedaks peavad, kui saavad foori alt kumme vilistades esimesena minema ja siis siksakitades teiste vahel omale paar sekundit edumaad võidavad. Ja kui nüüd norida ja protsente pritsida, siis kui paljud rohelised naised nii teevad? Mõnel kapsalehe vennal an küll ajumaht pöördvõrdelises seoses tema subwoofri kasti suurusega ja auto võimsusega...
Kõike mida sa ütled, kasutatakse kindlasti sinu vastu :D
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Rahu seltsimehed, rahu. Ärgem nüüd muutukem siin nii üldistavateks.
Nt Saksamaal sõidab naisterahvas M5-ga Nürbungringil taksot :cool:

On olemas kehvad juhid, mitte kehv sugu.
530d
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

canony kirjutas: Et TEIE autokooli statistika alusel, otsustad kõigi naiste üle? Vahest autokool lihtsalt nigel? :) TEIE autokooli statistika 2007.a I poolaasta: eksameid sooritas 12, neist edukalt 5. Kõik olid naised siis???
Vaata... on 2 ütlust...
statistika on nagu kummipael... seda saab venitada mõlemale poole
ja teine ütlus: selleks et teada mis maitsega on supp potis ei pea tervet potitäit ära sööma vaid piisab yhest kulbitäiest;)
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Kairi kirjutas:Mis ma pean nüüd ennast siis ametlikult käpardiks tunnistama või? Mina näiteks sain ühe korraga oma eksamitest läbi, erinevalt mõnest minu kursusel olnud meessoost isikust....aga see oli ka mõned aastatd tagasi, äkki on olud tõesti muutunud?
Minu meelest tegelikult on käpardid hoopis vahtralehega rullnokad, kes ennast uskumatult osavaks ja ägedaks peavad, kui saavad foori alt kumme vilistades esimesena minema ja siis siksakitades teiste vahel omale paar sekundit edumaad võidavad. Ja kui nüüd norida ja protsente pritsida, siis kui paljud rohelised naised nii teevad? Mõnel kapsalehe vennal an küll ajumaht pöördvõrdelises seoses tema subwoofri kasti suurusega ja auto võimsusega...
vaata selle protsentidega on nii nagu ta on... fakt on ka see, et nais autojuhte on ka kordades vähem kui mehi. Samas oma tutvusringkonnas on enamik meesterahvastest käinud ise libadarajal spetsiaalselt, et ka oskusi lihvida... naised ÜLDJUHUL seda ei tee... oma naisele käisin nii kaua peale kuni ta ikka jäärajale sain (kuigi tal libedakoolitus läbitud ja puha)

Naised ei tea oma võimeid ja auto võimeid... nad teavad et auto liigub mõlemat pidi kui vaja ja kõik... see mis olukorras auto käitud mismoodi seda nad turvalistes oludes ÜLDJUHUL ise katsetama ei lähe, et saada kogemuse võrra rikkamaks... ja siis kui see olukord tekib maanteel või linnaliikluses, siis ei oska nad ÜLDJUHUL midagi ette võtta.
Aga nagu ma korduvalt toonitasin on see ÜLDJUHUL ja ei Elli ega Kairi ei pruugi selle Üldise numbrisisse kuuluda.
Kasutaja avatar
Jaanus_P
Huviline
Postitusi: 3102
Liitunud: 05.08.2004 18:42 53
Asukoht: Tallinn/Mustvee
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus_P »

Mul endise ülemuse naine sõidab paremini kui mina :) . Saanud korraliku koolituse mehe käest ja mahub läbi erinevatest pragudest ka tagurpidi :lol: . Ei ole piinlik tunnistada seda, et minust on paljud (nais) juhid paremad.

Kohati teen liikluses ise ka mingeid imelikke liigutusi :oops: pärast mõtlen, et oli seda nüüd vaja :? , aga üritan teinekord mitte nii teha.
E34 520iT 09.06a.- 09.09a. E38 740 09.09a. - 08.10a. E36 323 08.10a. - 11.10a. E39 523 11.10a. - 03.11a. 2 korda a***, E34 520iT 08.11a. - 04.12a. Seat Toledo 04.12a. - 12.14a. Seat Leon 12.14a.
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Äkki on uut teemat vaja? Roolis naised vs mehed?
ei taha teist autot
gsm +358401771916
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Kairi kirjutas:Mis ma pean nüüd ennast siis ametlikult käpardiks tunnistama või? Mina näiteks sain ühe korraga oma eksamitest läbi, erinevalt mõnest minu kursusel olnud meessoost isikust....aga see oli ka mõned aastatd tagasi, äkki on olud tõesti muutunud?
Minu meelest tegelikult on käpardid hoopis vahtralehega rullnokad, kes ennast uskumatult osavaks ja ägedaks peavad, kui saavad foori alt kumme vilistades esimesena minema ja siis siksakitades teiste vahel omale paar sekundit edumaad võidavad. Ja kui nüüd norida ja protsente pritsida, siis kui paljud rohelised naised nii teevad? Mõnel kapsalehe vennal an küll ajumaht pöördvõrdelises seoses tema subwoofri kasti suurusega ja auto võimsusega...
Pean ka tunnistama, et kui mina autokooli lõpetasin siis oli eksamitelt läbisaamise protsent 80-20 naiste kasuks, sest mida tahta meestest kes elementaarsemaid liiklusreegleidki endale selgeks teha ei suuda. Rooli taga võivad nad enda arust julged ja ässad olla, kuid liiklus peaks tuginema ikka liiklusreeglitele mitte igameheõigusele - kellel suurem ja kiirem sel eesõigus.
Miks torkavad algajad naised liikluses rohkem silma? Väga lihtne vastus on, et algajad poisikesed ei kasuta lihtsalt vahtralehte sest siis on kindel, et väikesegi eksimuse puhul võetakse suurema tõenäosusega maha.
Ja auto tunnetamise kohta peaks ütlema, et kunagi sai oma Fordiga koos klubi bemaritega jäärajal käidud, ei ütleks et vägapalju alla jäin. Aga on palju naisi kes ei julge sõita ning kui libedaks läheb jätavad üldse auto seisma. Minuarust on selline lahendus hoopis mõistlikum, kui need poolearulised, kes arvavad, et igas kurvis kässariga üle kahe rea lastes on nad lihtsalt kõvad tegijad.
PS! Ennast on ka varasemalt väga palju liikluses häirinud just naised ja vanainimesed kes ei suuda lubatud kiiruselgi liikuda, viimasel ajal on aga olnud mitu intsidenti kus uhketel autodel noored mehed oma ülbust näitavad sõites üle topelt pidevjoone, keerates ette suunda näitamata jne. Ja ausalt öeldes sellised hullud ajavad ka normaalselt sõitvad naised vaikselt sõitma sest kuidagi peab ju oma autot hoidma kui nendel enda omast pohhui on :evil: .
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
Mardo
Huviline
Postitusi: 1238
Liitunud: 05.10.2005 22:25 01
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Mardo »

isegi kirun neid liiklejaid kellel on raske liigutada näppu paar cm ja panna põlema suunatuli....ajab küll marru :?
eks see sõitmine jääbki iseenda südametunnistusele, kuidas kellelgi seda viimast on. Rahabossud sõidavad jah oma uue 7-sega ette ja neid ei koti kui sa tagant sisse sõidad, nende suust võid kuulda:"kasko on minu palgal"
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Keda pean mina ajuinvaliidideks?
1. Tattnokad kõigepealt.
2. Inimesed, kes ei tea, kus suunatulekang on.
3. Inimesed, kes ei tunnista fooritulesid.
4. Inimesed, kes (nagu Martingi ütles) ristmikke kinni sõidavad.
6. Inimesed, kes takistavad möödasõite.
7. Inimesed, kes takistavad linnas ümberreastumist ja ei austa teise inimese suunatuld.

Lisaks on üsna häiriv faktor penskarid sikside-mossede roolis, kes sõdavad lubatsust tunduvalt aeglasemalt.

Kairi, sinu arvamusega olen ma üldiselt ka nõus- ka minu meelest on enamus tõmblejaid mitte isegi rullnokad, vaid tattnokad rullis nokaga :D
jackpuuk
Huviline
Postitusi: 300
Liitunud: 27.02.2007 00:00 08

Postitus Postitas jackpuuk »

hollow kirjutas:
Kairi kirjutas:Mis ma pean nüüd ennast siis ametlikult käpardiks tunnistama või? Mina näiteks sain ühe korraga oma eksamitest läbi, erinevalt mõnest minu kursusel olnud meessoost isikust....aga see oli ka mõned aastatd tagasi, äkki on olud tõesti muutunud?
Minu meelest tegelikult on käpardid hoopis vahtralehega rullnokad, kes ennast uskumatult osavaks ja ägedaks peavad, kui saavad foori alt kumme vilistades esimesena minema ja siis siksakitades teiste vahel omale paar sekundit edumaad võidavad. Ja kui nüüd norida ja protsente pritsida, siis kui paljud rohelised naised nii teevad? Mõnel kapsalehe vennal an küll ajumaht pöördvõrdelises seoses tema subwoofri kasti suurusega ja auto võimsusega...
vaata selle protsentidega on nii nagu ta on... fakt on ka see, et nais autojuhte on ka kordades vähem kui mehi. Samas oma tutvusringkonnas on enamik meesterahvastest käinud ise libadarajal spetsiaalselt, et ka oskusi lihvida... naised ÜLDJUHUL seda ei tee... oma naisele käisin nii kaua peale kuni ta ikka jäärajale sain (kuigi tal libedakoolitus läbitud ja puha)

Naised ei tea oma võimeid ja auto võimeid... nad teavad et auto liigub mõlemat pidi kui vaja ja kõik... see mis olukorras auto käitud mismoodi seda nad turvalistes oludes ÜLDJUHUL ise katsetama ei lähe, et saada kogemuse võrra rikkamaks... ja siis kui see olukord tekib maanteel või linnaliikluses, siis ei oska nad ÜLDJUHUL midagi ette võtta.
Aga nagu ma korduvalt toonitasin on see ÜLDJUHUL ja ei Elli ega Kairi ei pruugi selle Üldise numbrisisse kuuluda.
101%-ti nõus !!! Mul sõbra naine lobiseb pidevalt telefoniga roolis , ehkki , talle on miinimum sada korda öeldud , et see heaga ei lõpe . Ei mina ega sõber ei räägi telefoniga roolis olles , kui see pole hädavajalik , ka sel juhul on kõne võimalikult lühike ja (vabandust vormelisõitjad , üritan tõmmata tee äärde ) võtan kiiruse maha ! Ma ei taha üldistada , aga on ainult paar naisautojuhti , kelle roolis olles ma julgen magada kõrvalistmel . Ja need "profid" väidavad veel kõigele lisaks , et nad on juba nii palju sõitnud ja midagi pole juhtunud ! Krt. ma olen rallikrossis käe valgeks saanud ja iga võimalik talv jäärajal käinud ja ei pea ka ennast veel heaks juhiks !!!!!!!!
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

probleem on neis juhtides kes ei arvesta teistega...vahet pole kas mees või naine. protsenti kindlaks ei tee.
mõistvat suhtumist jääb liikluses vajaka...
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Siin on minu nägamus vaimsetest invaliididest...
Valge siis minu auto mis on pargitud joonte vahele

Pilt
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas siim .j »

:shock: väga hull!
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

Ootasid selle Honda juhi ära ka? Rooli olemasolust autol ta ikka oli midagi kuulnud?
`93 525i M50
Kasutaja avatar
hollow
Huviline
Postitusi: 1913
Liitunud: 02.08.2004 13:54 58
Peamine sõiduk: 520d xDrive

Postitus Postitas hollow »

Hornet kirjutas:Ootasid selle Honda juhi ära ka? Rooli olemasolust autol ta ikka oli midagi kuulnud?
ei olnud minul viicimist peale tööpäeva lõppu seal veel passida... tegin telefoniga pildi ja lasin jalga... aga igatahes huvitav moodus parkimiseks
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Paistab, et siis autot kriipinud ei olnud?, Pildi järgi võiks arvata, et isegi on pihta läinud :roll:
KappOtt
Huviline
Postitusi: 128
Liitunud: 11.08.2005 12:04 44
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas KappOtt »

hollow kirjutas:
Pilt
Loogiliselt asjale mõeldes oli Honda ilmselt enne pargitud,ning siis pandi Nissan sinna täpselt parkimiskoha joonte vahele,nii nagu peab. Sest miks pidi Honda juht enda autost väljumise nii ebamugavaks tegema :roll: (praegusel juhul nagu tema juhiuksest ei pääse välja isegi ükski anoreksik). Üks seletus Honda parkimisele võib olla ka selline,et Hondast vasakule oli ennem juba pargitud mõni sõiduk niimoodi valesti,ning Hondamees parkis selle autoga normaalset külgvahet jättes,ning ei pööranud mingit tähelepanu parkimisjoontele. Pildi tegemise hetkeks oli antud sõiduk juba lahkunud,ning nii laiutaski Honda kaasistuja poolsel küljel megalai vahemik,ning Nissan astus lähikontakti Hondga :lol: . See on muidugi ainult oletus ja asi ei pruukinud nii olla,aga selliseid case omal ette tulnud küll,kus pead ise parkima mõne sellise kõrvale,kes pole osanud oma autot tähistuste vahele ära mahutada ja kahjuks muid vabu parkimiskohti käepärast pole olnud(reeglina püüan siiski sellistest suht kaugele parkida,sest iialgi ei tea,milleks selline juht veel võimeline on). Ütleme nii,et see oli veel leebe variant,aga ma olen näinud ka tüüpi,kes suutis parkida nii,et auto võttis ära MÕLEMALT POOLTparkimiskoha - seega vend parkis ühe tavalise auto kolme auto jaoks ettenähtud kohale.
Suletud