Klubi kalender 2007 valmis!

Vaba teema
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Vabandan, et pole enda kalendrile veel järele tulnud ja see kuskil kapinurgal tolmu kogub.
Indrek
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

ArgoV kirjutas:Esitaksin siinkohal omapoolse üleskutse:

Lugupeetud foorumikülastajad!

Ehk leidub veel mõni BMW huviline, kes ei pea paljuks endale rariteetne lemmikauto kalender soetada? Neid on veel ligi 50 tk. järel.

Eelmisest aastast õppides sai kalender seekord veel vana aasta sees valmis, et kõigil soovijatel oleks juba 1. jaanuaril võimalus uuest kalendrist kuupäeva kiigata. Paraku eeldab selline teguviis klubi poolt teatud riskide võtmist - ei saa ju jääda ootama, kuni kõik huvilised oma soovidest teada annavad ning raha ära maksavad...
Nii saigi partii tehtud sellise arvestusega, et keegi ilma ei peaks jääma. Kurb küll, aga huvi kalendri vastu on olnud pehmelt öeldes leige. ..
Klubiliikmed klubiliikmeteks - ka tõsisel foorumikülastajal võiks olla auasi seinal BMW klubi kalendrit omada. Lõppude lõpuks on see mingil määral nagu toetusavaldus klubile, kes seda foorumit töös hoiab. Uskuge - kalendri tegemine ei ole olnud kasumit taotlev projekt ja ratsa rikkaks klubi sellega saada ei taha...

Praeguse seisuga tundub, et järgmisel aastal on targem sarnane projekt teha vaid klubiliikmete tarvis ja väikse tiraazhiga...

Minu arvates ennem kalendri tegemist oleks võinud küsida arvamust ka kujunduse poole pealt, ma tellisin küll kolm kalendrit aga kui käes olid siis olin ikkagi natukene pettunud kuna praktilist külge sellel ei ole (usun et, mina ei ole ainuke kellel sellinne pettumus on), kui teete klubi KALENDRIT, siis seal võiks ka KALENDER sees olla, mitte lihtsalt numbrid 1-31 ja kirbukirjaga.
Kui oleks ise rahule jäänud oleks 5 tk. veel võtnud!

Palun mitte solvuda.
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Tõnis
Klubiliige EKBK
Postitusi: 400
Liitunud: 19.03.2004 19:25 50
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Tõnis »

Mina ei ole ka veel oma kalendrit kätte saanud. Eraldi sellepärast Tallinna sõitma ei hakka ja Pärnu üritusele ükski Tallinna poolt tulija kaasa ei võtnud. Loodan et hoitakse kinni makstud kalendrid alles, ükskord ikka ju linnapoole satun :? .
Carclassic OÜ
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

arnie kirjutas: Minu arvates ennem kalendri tegemist oleks võinud küsida arvamust ka kujunduse poole pealt, ma tellisin küll kolm kalendrit aga kui käes olid siis olin ikkagi natukene pettunud kuna praktilist külge sellel ei ole (usun et, mina ei ole ainuke kellel sellinne pettumus on), kui teete klubi KALENDRIT, siis seal võiks ka KALENDER sees olla, mitte lihtsalt numbrid 1-31 ja kirbukirjaga.
Kui oleks ise rahule jäänud oleks 5 tk. veel võtnud!

Palun mitte solvuda.
Keegi ei solvugi, asjakohane kriitika on alati teretulnud :)
Kogemus on näidanud, et avalikul arutelul mingit konsensust saavutada ei ole võimalik. Igal inimesel on oma arusaam kujunduslikest elementidest. Seetõttu ei pannudki kalendriteemat suure kella külge, kuna kindlasti oleksid soovitused olnud täiesti seinast seina.
Olen täiesti nõus, et alati saab paremini. Samas on piltidele põhirõhu asetamine ilmselt üks viis eristumiseks - mul on kontoris 5-6 erinevate firmade kalendrit, mis on kõik nagu ühe vitsaga löödud. Kindlasti on nendes numbrid paremini loetavad...
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
Martin_S
Huviline
Postitusi: 1421
Liitunud: 17.11.2004 14:15 06
Asukoht: Kakumäe

Postitus Postitas Martin_S »

kui teete klubi KALENDRIT, siis seal võiks ka KALENDER sees olla, mitte lihtsalt numbrid 1-31 ja kirbukirjaga.
Kalender erinebki teistest kalendritest ja põhirõhk on ikka pandud autodele. ok tunnistan seda et selle numbrite rea üleval võiksid joosta ka päevade nimed kuna siis lihtsam eraldada päeva päevast. kalenderis on lihtsalt eraldatu nädalakauppa.

mulle meeldib ja tänud siis neile kes selle koostasid :D
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

kas on veel alles mõni kalender ?
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

SwitC kirjutas:kas on veel alles mõni kalender ?
On, räägi Kimmoga.
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Veel natukene OT aga minul on näiteks kaks kalendrit kõrvuti kuna teise pealt saan vaadata, mis päev täna on ja mis päeval mida ma midagi tegema pidin. Natukene ebapraktiline eksole?!

Aga loodame, et iga järgnev isetehtud asi on parem kui eelmine :lol:
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

arnie kirjutas:Veel natukene OT aga minul on näiteks kaks kalendrit kõrvuti kuna teise pealt saan vaadata, mis päev täna on ja mis päeval mida ma midagi tegema pidin. Natukene ebapraktiline eksole?!

Aga loodame, et iga järgnev isetehtud asi on parem kui eelmine :lol:
eks soove ole erinevaid- kellele 3-ne kellele 7-ne ;)

isiklikult olen pildiraamatuga rahul- ega ma seda praktilisel eesmärgil ei soovinudki aga eks arvamused on teretulnud. Kui kellelgi suurte numbritega KALENDRIT vaja on siis võib mulle PS saata- mul kontoris kapi peal terve hunnik igast numbri näitajaid (K-grupp, elisa ja nii edasi...) - mõned võin ikka ära anda.
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
tyyp07
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 08.09.2006 00:40 27
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas tyyp07 »

Kui kalendrit kuskil saada on siis võtaks kah ühe.Ülekandega momendil kahjuks raha ei saa saata.Maksan sulas :cool:
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

tyyp07 kirjutas:Kui kalendrit kuskil saada on siis võtaks kah ühe.Ülekandega momendil kahjuks raha ei saa saata.Maksan sulas :cool:
Tallinnas ei ole vast probleemi
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
tyyp07
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 08.09.2006 00:40 27
Asukoht: Vääna

Postitus Postitas tyyp07 »

ArgoV kirjutas:
tyyp07 kirjutas:Kui kalendrit kuskil saada on siis võtaks kah ühe.Ülekandega momendil kahjuks raha ei saa saata.Maksan sulas :cool:
Tallinnas ei ole vast probleemi
Tallinnas jah
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

tyyp07 kirjutas:
ArgoV kirjutas:
tyyp07 kirjutas:Kui kalendrit kuskil saada on siis võtaks kah ühe.Ülekandega momendil kahjuks raha ei saa saata.Maksan sulas :cool:
Tallinnas ei ole vast probleemi
Tallinnas jah
Panin tel.numbri PS-i
E83 X3 2,0dA 2010.a.
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Kalender on populaarseks muutunud jälle :)
Täna lõuna ajal andsin ühe kellelegi kätte ja tundub, et suisa valele inimesele :shock: Samas mis seal vahet on - raha on raha :D
Igatahes helistas veel keegi ja paistis üsna üllatunud olevat, kui teatasin, et olen kalendri juba üle andnud.
Või teeb keegi lihtsalt nalja... :roll:
E83 X3 2,0dA 2010.a.
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Nii, kahel huvilisel kalendrid käes. On veel sularaha eest Tallinna kandis tahtjaid?
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
Tiit525
Klubiliige
Postitusi: 433
Liitunud: 07.11.2006 00:10 11
Peamine sõiduk: BMW X5 3,0D
Telefon: 358401771916
Asukoht: Rakke, Alajärvi
Kontakt:

Postitus Postitas Tiit525 »

Kui veel on võtaks ka ühe kalendri, Tallinnasse millalgi järgmisel nädalal,täpselt veel ei tea päeva.
ei taha teist autot
gsm +358401771916
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Tiit525 kirjutas:Kui veel on võtaks ka ühe kalendri, Tallinnasse millalgi järgmisel nädalal,täpselt veel ei tea päeva.
Anna teada, teeme ära
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Tõstatan üles vana teema. Kas järgmiseks aastaks ka kalender planeeritud? Selle aasta omal hakkavad nagu lehed juba vaikselt otsa lõppema :D Lisaks on jõulud tulekul ning ilus kalender sobiks autohuvilistele kingiks ju nagu rusikas silmaauku :roll: . Kuigi aasta lõpp on trükikodadele kiire aeg ehk saaks kuskil siiski veel jutule kui kiiresti teha.
X3 3,0D E83 & 123c E82
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Postitus Postitas Baur TC »

Tahame ka 2008 BMW kalendreid! Aga tahan mainida et tellisin meie firma oma kalendrid Saksamaalt kus need olid 50 % odavamad! :lol:
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
ArgoV
Huviline
Postitusi: 296
Liitunud: 25.11.2004 20:17 08
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas ArgoV »

Niipalju kui mulle teada, siis sel aastal kalendrit ei tehta. Eelmise aasta projekt ei õnnestunud majanduslikult väga hästi, eelkõige vähese huvi tõttu. Selleks, et teha analoogset kalendrit 50% odavamalt, peaks kõik eelmise aasta ostjad sel korral ilmselt vähemalt 20 tk. korraga võtma...
E83 X3 2,0dA 2010.a.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Baur TC kirjutas:Tahame ka 2008 BMW kalendreid! Aga tahan mainida et tellisin meie firma oma kalendrid Saksamaalt kus need olid 50 % odavamad! :lol:

EBK kalendrid sakasmaal 50% odavamad :lol:

Aga eks see ole ikka nii, et kui teed midagi kvalöiteetset ja eksklusiivset siis hind kõrgem kui selveri kalendril- seega saab klubi teha kalendreid üle aasta :!:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Tauri kirjutas:
Baur TC kirjutas:Tahame ka 2008 BMW kalendreid! Aga tahan mainida et tellisin meie firma oma kalendrid Saksamaalt kus need olid 50 % odavamad! :lol:
EBK kalendrid sakasmaal 50% odavamad :lol:
Aga eks see ole ikka nii, et kui teed midagi kvalöiteetset ja eksklusiivset siis hind kõrgem kui selveri kalendril- seega saab klubi teha kalendreid üle aasta :!:
Baur TC tahtis öelda, et tellides oma firmale kalendrid, tuli nende hing 50% odavam kui EBK kalendri hind oli. Kogustest muidugi polnud juttu.
Samas eks selle EBK kalendri vastu vähene huvi ka kõrgest hinnast tingitud oli. Niikaua kui selle kalendri hind sellistes kõrgustes püsib, jääb see ikkagi paljude jaoks liiga kalliks.
Baur TC võiks täpsustada mida telliti ja kui palju, võibolla tõesti on odavam.
Indrek
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Postitus Postitas Baur TC »

Indrek_M kirjutas: Baur TC tahtis öelda, et tellides oma firmale kalendrid, tuli nende hing 50% odavam kui EBK kalendri hind oli. Kogustest muidugi polnud juttu.
Samas eks selle EBK kalendri vastu vähene huvi ka kõrgest hinnast tingitud oli. Niikaua kui selle kalendri hind sellistes kõrgustes püsib, jääb see ikkagi paljude jaoks liiga kalliks.
Baur TC võiks täpsustada mida telliti ja kui palju, võibolla tõesti on odavam.
Ei võrrelnud oma firmale tellitud kalendreid EBK omadega! Võrdlesime kalendri puhul eesti ja saksa trükikodade pakkumisi- saksa omad olid 50% odavamad.

Ch dikteeris ja Aivi kirjutas, ta arvas, et nii on eesti rahvale parem :lol:
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
Vasta